Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Voice1980

Zaczęty przez Voice1980, 25 Styczeń 2009, 23:29

Voice1980

Witajcie Drużyno

Jestem w Waszych szeregach od prawie roku i stwierdzam, że nie przewidywałem że tak się wciągnę w to liczenie  :)
Okrągła suma 1 miliona punktów, które całkiem niedawno ujawniły się na moim koncie, natchnęła mnie do zadumy i ujawnienia się wreszcie :D

Wspieram drużynę z Gniezna. Posiadam kilka maszyn, które aż się prosiły o dodatkowe zajęcie. Zawsze byłem naprawiaczem świata  - teraz nabrało to nowego znaczenia :)
Jeżeli chodzi o liczenie, mam już swoich faworytów ale zabawa w projekt miesiąca bardzo mi odpowiada i staram się w niej uczestniczyć.

BOINC zainteresował mnie w zeszłym roku mniej więcej, gdy próbowałem odzyskać stare konto na Seti@home sprzed paru lat. Niestety nie udało się i postanowiłem na nowo zapoznać się z tematem przetwarzania rozproszonego. Cieszę się, że od razu trafiłem do Waszej drużyny. Co tu dużo mówić - jest skuteczna  :attack: Forum odwiedzam bardzo często w poszukiwaniu nowych wątków i argumentów dyskusji więc, pozostajemy w kontakcie  :parrrty:



emik

witamy i zapraszamy do częstego udzielania się w naszych dyskusjach :parrrty:


Kryniek

Cytat: Voice1980 w 25 Styczeń 2009, 23:29
...Jeżeli chodzi o liczenie, mam już swoich faworytów ale zabawa w projekt miesiąca bardzo mi odpowiada i staram się w niej uczestniczyć...

Można wiedzieć co to za faworyci? ;)

Witamy serdecznie na forum kamrracie :parrrty:

Troll81

Witaj nam głosie lat 80tych :D  :parrrty: twoje zdrowie

Voice1980

Cytat: Kryniek w 26 Styczeń 2009, 07:58
Cytat: Voice1980 w 25 Styczeń 2009, 23:29
...Jeżeli chodzi o liczenie, mam już swoich faworytów ale zabawa w projekt miesiąca bardzo mi odpowiada i staram się w niej uczestniczyć...

Można wiedzieć co to za faworyci? ;)


Oczywiście.Generalnie jestem za wszelkimi projektami "biologicznymi" z WCG na czele. Punktowo jednak zwycięża u mnie Enigma - tu górą są względy patriotyczne. Jeżeli chodzi o Seti... czy inne kosmicznetakie... czasem odlot się należy  :) więc sporadycznie ale coś mogę policzyć.

Cytat: Troll81 w 26 Styczeń 2009, 10:05
Witaj nam głosie lat 80tych :D  :parrrty: twoje zdrowie

taaa .... widzę że dobry rocznik zawsze się odnajdzie :D  :parrrty: zdrowie

Voice1980

Panie i Panowie proszę trzymać kciuki. Mój ślub już jutro  :fright:


Cytat: OxyOne w 27 Sierpień 2009, 22:54
Cytat: Voice1980 w 27 Sierpień 2009, 11:28
Gratuluję Pigu. Trzymam kciuki...ja mam ślub za ...2 dni  8).... :fright:

Dostaniesz odemnie szyszke - obezpieczysz i zasalutujesz... abys nie cierpiał...

Wbrew temu co niektórzy piszą....odradzają...nawet handszyszki proponują...,podchodzę do tego pozytywnie....

Owszem nieobca jest mi myśl "co jedna głowa to nie dwie" ale czas zmienić priorytety.

Dziękuję za troskę i rady. Będzie dobrze.



Do zobaczenia wkrótce   :)


PS w najbliższym czasie nie planuję edytować tego posta :)

X X X

W najbliższym nie, wszak miodowy miesiąc ma swoje prawa!  XD

Troll81

gratuluję i życzę szczęścia :D

Pozdrów małżonkę od całego teamu :D

satanetv

Mam nadzieje ze ze 4-5 radkow dostaniesz w prezencie :D

AiDec

Cytat: satanetv w 28 Sierpień 2009, 23:48
Mam nadzieje ze ze 4-5 radkow dostaniesz w prezencie :D

He he he he ;D. No wlasnie - jak Cie Voice ludziska beda pytac co chcesz na prezent slubny, to wal smialo 4870x2  XD.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Voice1980

 Wielkie dzięki za życzenia. Wszystko bardzo dobrze się udało. Pozdrawiam z miodowego  8)