Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

freefilms.pl

Zaczęty przez lolek, 07 Kwiecień 2009, 16:19

lolek

Ostatnio coraz częściej korzystam ze stronki http://freefilms.pl i zastanawiam się jak to się dzieje że po mimo całej tej gadki na temat p2p ta strona ciągle istnieje. Przecież to prawie to samo a nawet jak dla mnie leprze  :)

buri

Płatne i to jedna z tych wyłudzających stron jak na moje oko. Torrenty + szyfrowanie i po problemie.

lolek

Ja trafiłem na jakieś problemy techniczne i założyłem konto za darmo.

GRID

#3
Ja dodam tylko że fajną sprawą na nudy jest wspieranie nauki za pomocą programu BOINC.

ALe może ktoś zna dobre rozwiązania na darmowe filmy ( freefilms  :)) oczywiście jakieś legalne rozwiązania.

lolek

Skoro Grid już odgrzebał ten temat to pytanko: zna ktoś dobrą stronę (w stylu freefilms? bo ten leży i kwiczy  :wth:)

GRID

A co nie znacie jakiejś dobrej strony z darmowymi filmami  ? ;)
Bo ostatnio odechciało mi się siedzieć na forum, może jakiegoś filma bym obejrzał.  :)
Nawet nie musi to być do końca free może być jakaś mała opłata za możliwość logowania.

Arthusp

Nie wiem, czy jest dobra, ale ostatnio coś tutaj oglądałem (m.in. Usta usta - bardzo fajne pierwsze pięć odcinków, później dramat :():
http://vod.onet.pl/

TJM

Ja ostatnio trochę oglądałem korzystając z VoD neostrady i tego wbudowanego szukacza filmów, bo w promocji dostałem możliwość obejrzenia pewnej ilości za free. Technologia fajna ale ma jedną, podstawową wadę: filmy są w większości starsze niż węgiel albo lipne aż w dupie strzyka.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

krzyszp

Cytat: Arthusp w 13 Kwiecień 2011, 09:25
Nie wiem, czy jest dobra, ale ostatnio coś tutaj oglądałem (m.in. Usta usta - bardzo fajne pierwsze pięć odcinków, później dramat :():
http://vod.onet.pl/
Niestety, nie dostępne dla użytkowników Linuksa, a poza tym nie dla ludzi mieszkających za granicą...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AiDec

Cytat: krzyszp w 13 Kwiecień 2011, 10:18
a poza tym nie dla ludzi mieszkających za granicą...

Niestety potwierdzam. Mimo dlugotrwalej korespondencji nie udalo mi sie tego zalatwic - wina lezy po stronie wlascicieli praw autorskich. Za niewielka kwote przyznaja takiemu przykladowemu VoDowi prawa wyswietlania filmow, ale restrykcje sa jasne - udostepniac tylko na polska pule adresow IP. Dzieki temu w Norwegii moga sprzedac podobne prawa norweskiemu SP. Co oznacza ze ja z tego nie skorzystam - z polskiego serwisu nie moge, a w norweskim nie ma polskich wersji jezykowych. Trza im dac jeszcze z 5-10 lat zanim wszystko bedzie jak nalezy.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

proxy przez w3cache?

TJM

To teraz dowaliłeś do pieca, przede wszystkim wszystkie w3cache  są przezroczyste i dalej widać właściwe IP, poza tym większość z nich ma pule IP które mogą z nich korzystać i tak się składa, że w pulach tych zazwyczaj są polskie IPki albo nawet tylko niektóre rejony.
Pewnie można by to ominąć używając jakichś "mniej oficjalnych" proxy, ale pewnie ze względu na ich prędkość odpadają w przedbiegach.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

apohawk

Jest http://yourlivecinema.tv/ stworzone przez człowieka, który stworzył i utrzymywał przy życiu napisy.info
W życiu z tego nie korzystałem, więc nie wiem jak to działa ani wygląda, ale znając człowieka, który za tym stoi, jest to w 100% legalne. Pewnie nie wiedziałbym o istnieniu takiego tworu, gdybym raz na parę lat nie zaglądał na napisy.info, żeby sprawdzić ilu prokuratorów i jednostek do walki z piractwem poległo w obliczu uporu tego człowieka w walce o jego prawa. ;)
No good deed goes unpunished.

krzyszp

Akurat mam bardzo niskie zdanie o p. Szklarskim, ale fakt, że kiedyś robił dobrą robotę - kiedyś, bo teraz raczej nie często znajduję napisy do nowych filmów, chyba tłumacze nie są chętni z nim współpracować...

A co do tego serwisu z filmam... Windows only :(

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

apohawk

Pisałem, że nie korzystałem z tego serwisu. Opinia o osobie opinią, a śledzić i dopingować w walce z policją i prokuraturą łamiącą prawo to co innego :parrrty:
No good deed goes unpunished.

krzyszp

Cytat: apohawk w 13 Kwiecień 2011, 22:11
Pisałem, że nie korzystałem z tego serwisu. Opinia o osobie opinią, a śledzić i dopingować w walce z policją i prokuraturą łamiącą prawo to co innego :parrrty:
Fakt  :parrrty:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AiDec

Cytat: krzyszp w 13 Kwiecień 2011, 21:18
bo teraz raczej nie często znajduję napisy do nowych filmów, chyba tłumacze nie są chętni z nim współpracować...

Niektorzy tlumacze nawet prosza aby nie zamieszczac u Niego Ich tlumaczen. Poszlo zapewne o cos duzego - az z checia dowiedzialbym sie o co kaman.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Popularny-serwis-do-kupienia-na-Allegro-2322900.html
w temacie okolo filmowym...

GRID

#18
@Tomasz R. Gwiazda  Cena tej domeny pokazuje tylko jaka kasa jest w tej branży.

Znalazłem coś takiego
www.movie2k.to
i dziwi mnie fakt że zagraniczne portale tak sobie działają.  |-?

edit: Posiedziałem na tym trochę ale szybko się znudziło, to się zacina, to coś nie działa. Jednak wole wspierać BOINC, który mnie nie nudzi. Wspieranie nauki jest o wiele ciekawsze.