Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Przenosiny do Teamu

Zaczęty przez KrzychuP, 24 Styczeń 2006, 14:20

KrzychuP

Może ktoś wie, co się dzieje z przyznanymi punktami kredytowymi po przeniesieniu do innego team'u (czyli np. tak jak ja przeniosłem się z Poland do BOINC@Poland :))
Zostają z poprzednim team'em, czy wędrują z liczącym  :?:

m2marek

Punkty zostają przy Tobie i przy zespole, w którym je zdobyłeś. Od dziś zaś liczysz na nas, a my na Ciebie :) . Zapraszamy do zapoznania się z Polskim Projektem BOINC, związanym z nim stowarzyszeniem (dział Polski Projekt BOINC) i zabawy w ranking naszych jednostek obliczeniowych (dział Sprzęt)

Nietoperek

pozostaja w starym - w jednym projekcie punkty wedruja ale nie pamietam w ktorym

totislaw

Cytat: "Nietoperek"w jednym projekcie punkty wedruja ale nie pamietam w ktorym
chyba w Einstein@home, bo jak zmieniałem teama to punkty przeszły razem ze mną.



franciszek

niestety nie masz racji

punkty nie wedruja

Bober

A ja właśnie się zastanawiałem jak to jest w związku z tym, że ostatnio dołączył do nas pewien bardzo zasłużony liczydłowy (pozdrawiam  :) ) i widać było, że jego wcześniejsze kredyty nie przeszły do nas.

Z drugiej strony, moje stare kredyty w całości odpisały się od poprzedniej drużyny (miałem pkt w Seti i Predictorze). Tego czy dopisały się do Boinc@Poland stwierdzić nie mogę, bo za mało tego było, żeby dało się to zauważyć.

Coś mi jednak mówi, że przynajmniej część punktów naprawdę da się przenieść na konto nowej drużyny.

Mchl

A skąd wiesz, że się "odpisały"?
Zniknąłeś z listy członków tej drużyny, ale punkty zapewne pozostały wliczone do sumy.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

A stąd wiem:
link
Ta drużyna to trup bo wszyscy przenieśli się tu. Ja jako ostatni i zabrałem 5600 pkt co zdaje sie widać na miesięcznym wykresie. Moja teoria nie jest doskonala. Ale jakos wszystko pasuje.

jamin

Z kredytami - z mojej wiedzy - jest tak:

1. jesli chodzi o projekt CPDN i powiazane (np. SAP) - punkty sie przenosza razem z osoba do teamu - czyli suma punktow poszczegolnych osob sklada sie na liczbe punktow teamu. Jezeli sie przenosisz do innego teamu to dostaje on dodatkowo Twoje wczesniejsze punkty - czyli sa zabierane z teamu, z ktorego sie wypisales

2. inne projekty - jezeli przenosisz sie to punkty, ktore zarobiles w poprzednim zespole nie przenosza sie (jednostkowo je posiadasz ale nie przenosza sie do teamu) - np. na BOINCSynergy.com na statystykach teamow mozesz zobaczyc ile miala osoba punktow w chwili zmiany teamu. Dodatkowo - jezeli zaczales WU w jednym teamie a skonczyles w drugim to liczy sie team, w ktorym skonczyles.

Ale moge nie wiedziec wszystkiego :)

Bober

W sprawie wyniku drużyny z 03.06.2006
Cytat: "bartsob5"a to chyba dlatego, ze ktos sie przepisal z teamu POLAND do nas... robi wrazenie, nie powiem:D

I zgadza się. Na dodatek rozwiewa to moje wątpliwości i potwierdza słowa jamina. Ktoś (nie mogę wybadać kto) dodał ponad 85000 punktów w CPDN - czyli rzeczywiście w tym projekcie punkty wędrują.

Co do przypadku, który przedstawiłem wyżej (dot. mojej osoby) wycofuję się z tego :oops:

jack78

Cytat: "Bober"Ktoś (nie mogę wybadać kto) dodał ponad 85000 punktów w CPDN - czyli rzeczywiście w tym projekcie punkty wędrują.

Jest to Tomi124[/color]

AL

Raz na wozie, raz pod wozem;-( Dzis niestety zaboli nas odejście KWSN - Mirutka&Luke    (38,402 kredytków w klimacie nam ubędzie :cry: ).

krzyszp

A znane są powody ich (jego/jej) odejścia?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Cytat: "AL"Raz na wozie, raz pod wozem;-( Dzis niestety zaboli nas odejście KWSN - Mirutka&Luke    (38,402 kredytków w klimacie nam ubędzie :cry: ).
Wrócili z 47,020 kredytkami. Witamy ponownie! Zostańcie z nami, u nas też czasem atmosfera jak w dobrym Monty Python'ie.