Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

seti astropulse punkty

Zaczęty przez skowron, 21 Kwiecień 2009, 20:00

skowron

hej druzyno!
czy dostajecie ostatnio punkty za astropulse z optymalkami?
przez ostatnie pare dni wogole nie dostaje punktow za przeliczone paczki co zaczyna mnie dziwic ale teraz najlepsze
na stronie seti na moim koncie mam o 4k punktow wiecej niz na statystykach podawanych w przeroznych systemach np. boincstats czy inne
wiem ze seti ma jakies problemy ostatnio (2razy bazy im poszly) ale zeby az taki zastoj?
czy ktos cos wie wiecej na ten temat?

pozdrawiam jol!
;)

Tomasz R. Gwiazda

u mnie to samo (robie na gpu) 7-8tys roznicy

byl pad serwerow w piatek, dopiero w poniedzialek sie tym zajeli a dodatkowo we wtorek prace serwisowe

Jak ja bym tak pracowal to by mnie wywalili z roboty :)



na stronie glownej Seti jest takie info
Every Tuesday morning (Pacific time) we have a 3-4 hour outage for database maintenance. The upload/download servers and some web pages are offline during this time.

a w technical news:

20 Apr 2009 23:04:44 UTC
The mysql database crashed on Friday, then again on Saturday. The reasons are mysterious, though we've had similar crashes in the past - just not two in immediate succession like that. Most of the large, important tables (user, host, workunit, result) are using the innodb engine, while the many others (including team, forum preferences, posts, etc.) are using mysql's standard myisam engine. There's worry we may have lost a few rows in some of the myisam tables, though they seem to check out okay. The replica database, though, is in a confused state so we just shut it off for the time being. We're going to save any remaining cleanup for tomorrow's usual outage. As stated elsewhere, Jeff and I have adopted a policy of no-system-changes (except for emergencies) until after the anniversary. So as long as mysql continues to run well, we're not going to worry about this so much.

I know I write all these missives and therefore I get the brunt of the accolades (or otherwise) but Jeff/Bob pretty much took care of the entire mess above. I did log in on Sunday and cleaned up the server status page and the validators (which for some reason *have* to start on the command line, as opposed to the usual cron job which restarts stopped processes), but that's the usual drill (we're always logging in on nights/weekends to kick one process or another).

skowron

bardziej ciekawilo mnie czy innym tez sie tak przytrafilo
bo forum i glowna seti to zdazylem przejerzec dlatego pisalem ze bazki im padly dwa razy
ale dzieki wielkie bo widze ze nie jestem osamotniony ;)

lolek

#3
U mnie set też wisi pare punktów ale za ufoludków.  Do takich rzeczy można się przyzwyczaić. jeśli chodzi o optymalki to nie licze astro więc nie wiem. Thomas prace serwisowe są na seti codziennie.

skowron

Cytat: lolek w 21 Kwiecień 2009, 20:45
U mnie set też wisi pare punktów ale za ufoludków.  Do takich rzeczy można się przyzwyczaić. jeśli chodzi o optymalki to nie licze astro więc nie wiem. Thomas prace serwisowe są na seti codziennie.

ale maja tez cos takiego jak cotygodniowy refresh czy co oni tam robia
ale fakt najwyrazniej wisza wszystkim punkty na to wyglada

Pigu

setiatwork działa
http://boinc.setiatwork.com/team/stats.cgi?teamid=30228&userid=8102343

z boincstats faktycznie zadek

skowron

faktycznie zaczelo banglac
dostalem natomiast dzisiaj w kumulacji punkty za ostatnie pare dni
czyli dluzszy przestoj mieli
dzieks i pozdrawiam