Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Janek

Zaczęty przez Janek, 27 Lipiec 2009, 10:04

Janek

Kolejne zdjęcia w wizytówce w części "zainteresowania" :)

Troll81


Janek

Cytat: Troll81 w 16 Grudzień 2009, 11:37
gdzie??
W głównej wizytówce na pierwszej stronie " - budowa makiety" :)

apohawk

Cytat: solo1979 w 01 Grudzień 2009, 14:46
Piękne statki  :respect:
:respect: <- ja schylający się po padniętą szczenę...
No good deed goes unpunished.

Pigu

nie myślałeś o wkręceniu się w warhammer'a?

Janek

Cytat: Pigu w 17 Grudzień 2009, 06:59
nie myślałeś o wkręceniu się w warhammer'a?
Jestem otwarty na wszelkie nowości. Przybliż trochę temat to się zobaczy.

Troll81

Malowanie ołowianych figurek przygotowywanie makiet pól bitew, budynków, pojazdów, przszkód terenowych.....

a potem rozgrywanie tymi figurkami bitew na tychże makietach :D

Tomasz R. Gwiazda

a propos kolejek
http://www.joemonster.org/art/13010/Najlepsza_kolejka_elektryczna

Janek

Oj to robi wrażenie i niezły biznes na tym kręcą ;) Ja mam do dyspozycji stół o wymiarach 1,8 na 3,2. Nie jest to dużo, ale co nieco da się już zbudować :)

Pigu

przykładowy link do strony producenta jako punkt zaczepienia  %)
http://www.games-workshop.com/gws/catalog/armySubUnitCats.jsp?catId=cat1300318&rootCatGameStyle=

moje kochane orki i gobliny

Janek

Cytat: Pigu w 19 Grudzień 2009, 11:48
przykładowy link do strony producenta jako punkt zaczepienia  %)
http://www.games-workshop.com/gws/catalog/armySubUnitCats.jsp?catId=cat1300318&rootCatGameStyle=

moje kochane orki i gobliny
Prawdziwe dzieła sztuki :o "Stworki" ręcznie do wykonania raczej nie na moje zdolnośći, ale makieta do bitwy to jak najbardziej. Na początku jednak muszę poczytać trochę o zasadach i zobaczyć, czy mnie to wciągnie ;)

Pigu

stworki się kupuje gotowe odlewki i składa z kilku części - zabawa w konwertowani i malowaniu  %)

no i w graniu

Tomasz R. Gwiazda

mnie wizerunkowo bardziej kreci swiat WH40k :)
Ale ogolnie fajne hobby, cos co warto robic, jak potomka bede mial to pewnie zachece go do takich zabaw :)

Janek

Przyłączyłem się do kolejnego projektu - Rosetta. Tym samym rezygnuję z obliczeń SETI. Na pewno nie jesteśmy sami w kosmosie, ale niech moc moich komputerów, chociaż w minimalnym stopniu, pomoże w ważnych sprawach dla życia i zdrowia ludzi na ziemi :parrrty:
Pozdrawiam

Janek

Miałem trochę czasu i "odkurzyłem" swoją wizytówkę :) Dodałem jedno zdjęcie na pierwszej stronie oraz moje niewielkie osiągnięcia w projektach, które mnie jednak bardzo cieszą :D
Mam jednocześnie pytanko - jak ustawić sygnaturę z BoincStats, aby były projekty wypisane "jeden pod drugim" a nie tak jam mam teraz, które jest mało czytelne :(

emik


[img]http://www.boincstats.com/signature/user_732026.gif[/img]


będzie tak:


Janek

Dzięki emik za pomoc :respect:
Pozdrawiam

Lukullus

ŁaŁ!!!! Modelarstwo Szkutnicze!!!!
Wyjdziesz za mnie? :respect:


http://waypoint.com.pl

Janek

Czas na aktualizację. Wstawiłem na pierwszej stronie zdjęcie teleskopu i mojego kochanego pieska :D.

Mam do Was pytanie. Na tej stronie http://www.unitedboinc.com/en/projects są takię ładne sygnatury odnośnie każdego projektu. Jak znaleźć taki odnośnik do stron poszczególnego projektu, ale żeby był z taką grafiką jak na powyższej stronie?

Troll81

Śliczna psina :D mam nadzieję że dajesz radę go wybiegać codzień....

Janek

Oj daje pies popalić. Poszedłem z nią raz na dłuugiii spacer w ciężkim terenie. Zrobiłem około 20 km (do domu zostało mi z 4 km), ale niestety nie dotarłem o własnych siłach i tata musiał mnie odbierać samochodem :shame: Odciski miałem straszne i przez tydzień nie mogłem chodzić, za to pies jakby nigdy nic! Jak wróciła do domu to nie chciała nawet przyjść z dworu i jeszcze godzinę biegała po ogrodzie. Pies jest nie do zamęczenia.

Troll81

Ty rowerkiem a ona na łapkach.....

Janek

Na pierwszej stronie wstawiłem jedno zdjęcie (auta PRL-u), które jest chyba dowodem, że "faceci to duże dzieci" :P Ale mi to jakoś nie przeszkadza :)
Pozdrawiam

Janek

Czy możecie mi Kamraci napisać jak Abel krowie, w którym miejscu należy zmienić (i jakie wartości wpisać), aby Boinc pobierał wiele próbek do obliczeń? Chodzi o to, że mam problemy z Internetem (dość często sam się rozłącza i nie chce się podłączyć) i komputer nic nie liczy. Jak pobrać więcej próbek - tak, żeby liczył jak nie ma Internetu przez 3 dni.
Pozdrawiam

lolek

zaawansowane-----> ustawienia lokalne----->użycie sieci----->dodatkowy zapas danych na( ustaw np. 5 )

Sergeant

Ustaw na 10 dni (czyli max) i będziesz miał liczenia sporo. Chociaż nie we wszystkich projektach. Niektóre mało dają próbek.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

G

Sprawdź też, czy masz ustawiony stały dostęp do sieci dla Boinca w menu Aktywność/ zaznacz network activity-always. Bez tego program trzeba często ręcznie popychać. Ponadto z menu zaawansowane /w opcjach jest zakładka Connections. Tam możesz ustawić domyślne połączenie dla Boinca. Czasem pomaga.

 
     

Janek

Witam.
Potrzebuje pomocy. W PrimeGrid liczyłem zawsze AP26 i wszysztko grało. Niestety jak przełączyłem na inne próbki (np. 321 Prime Search (LLR),
Prime Sierpinski Problem (LLR), Proth Prime Search (LLR)) to pojawia się przy każdej próbce komunikat "BŁĄD". Co z tym zrobić?

tito

A spróbuj przełączyć na jakiś podprojekt "sieve" i zobacz, czy dalej wali błędami.
Albo, jeśli masz podkręconego proca, zmniejsz częstotliwość CPU.

Troll81

ano. podejrzewam że sprzęt nie daje rady

Janek

Sprzęt mam raczej dobry:
GenuineIntel
Intel(R) Core(TM) i7 CPU 860 @ 2.80GHz [Family 6 Model 30 Stepping 5]
Number of processors 8
Coprocessors CAL ATI Radeon HD 4700/4800 (RV740/RV770) (1024MB) driver: 1.4.553
Operating System Microsoft Windows 7 x64 Edition, (06.01.7600.00)
Zobacze z tym "sieve"
Dzięki za rady :parrrty:

Troll81

nikt nie mówi że sprzęt słaby tylko że się grzać może. odkurz go w środku, otwórz obudowę....

tito

Ja na niekręconym Intelu 2.6 przy niskiej temperaturze w pokoju (klima) mam jakieś 30% uwalonych próbek w LLP.
Te próbki strasznie podnoszą temperaturę proca. Znacznie powyżej przeciętnej.

Szopler

No, grzeje grzeje... jak wyłączysz HT to będzie grzało deczko mniej...

Janek

Jak na razie jakoś liczy te próbki "sieve". Mam nadzieję, że nic się nie spitoli. A tak przy okazji to wykasowałem swój "podpis" w profilu, ponieważ mnie denerwował >:( Sygnaturki można zobaczyć w mojej wizytówce na pierwszej stronie ;) Zapraszam :)

Troll81

Widzę że coraz więcej ludzi przenosi swe sygnaturki do wizytówek :D a może by je tak do wiki wrzucić??

Cyfron

Myślę, że to nie taki głupi pomysł, tylko gdzie i jak to zrobić ?  ::)

Troll81

Na naszą wiki. Własnymi palcami :D

Pigu


Janek

No, po długim czasi lekka modernizacja wizytówki. Głównie odnośnie komputerów do liczenia (jeden niestety padł  :() oraz zaktualizowałem obecne pozycje w rankingach  :)

A mój cel na ten rok 2011 - WYPRZEDZIĆ TROLLA W RANKINGU, BO JEST TYLKO 2 MIEJSCA PRZEDE MNĄ  XP  :attack: