Reklamy

Zaczęty przez gaciu, 08 Luty 2006, 20:45

gaciu

Czy klikanie na reklamy na stronie team-u przynosi jakieś wymierne korzyści, czy nie? (nie mówię o korzyściach prywatnych)

Mchl

Przynosza, choć niewielkie. Może w części pozwolą opłacić serwer i domenę.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

jestem gotów wpłacić na poczet utrzymania domeny i zwiększenia transferu co miesiąc jakieś 5 zł na poczet " składki"...tak na początek....myślę że inni powinni pójść mym śladem i się dołożyć...w końcu to Mchl'owi na pewno pomorze a nas nie zbawi ...wiem że to nie dużo ale niech kilku z nas da tego piątaka to już się parę dyszek uzbiera :wink:

AL

W sumie to dlaczego nie 8)

gaciu

Ja będę dokładał moje klikanie, ale żywej gotówy mogę dołożyć. Powiedz Mchl ile cię to kosztuje to zaproponujemy jakąś rozsądną składke. Podaj nr konta i pieniądze popłyną :)

Temat całkiem niesłusznie jak się okazuje założyłem w brudnopisie. Myśle, że można go przenieść do działu Zespół. Co na to moderatorzy ??

krzyszp

Jeżeli istnieje sposób na zapłacenie paypalem to i ja się dożucę.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Mchl

Skoro już pytacie, to sam policzę ile mnie do tej pory kosztowała ta zabawa.
Pakiet "Ja w Sieci" na Onet.pl (domena .org + stara strona www + konto pocztowe)  - trzy lata (12.2004 - 12.2007) - 287zł
Hosting nowej strony: 3,99 (miesiąc testów) + 69,90 (12 miesiecy) = 73,89
Shoutbox na stara strone - 10,98
Satysfakcja - bezcenna

Razem: 381,87zł na przestrzeni dwoch lat.

Następna płatność jaka będzie konieczna, to przedłużenie umowy o hosting na kolejne 12 miesięcy (we wrześniu o ile się nie mylę). W zależności od tego, czy miesięczne wykorzystanie transferu będzie się zbliżać do 5GB, czy nie, będzie to albo kolejne 69,90zł, albo 129,90 za konto z transferem 12GB/mies (i 800MB przestrzeni zamiast 200MB, więc będzie można pomyśleć o jakichś kontach pocztowych dla wybrańców ;) )

Nie jest najgorzej. Jakoś to jestem w stanie utrzymać (na szczęście opłaty trochę sie porozkładały w miesiącach, więc łatwiej to udźwignąć).

To tyle w kwestiach finansowych.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

Jeśli zajdzie taka potrzeba, to też zgłaszam się do zrzutki. Dajcie tylko znać, a parę zeta się znajdzie.

m2marek

I ya. Mów kiedy wzrosną transfery, albo pamiętajmy przed wrześniem (ja mogę zapomnieć z racji wieku ;).

kyny

Zrzuta będzie. I na browara też sie znajdzie  :wink:
img]http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:6045/.png[/img]