Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

GTX295 + 8800GTS 512 = ...

Zaczęty przez [PNT] Obix007, 16 Sierpień 2009, 20:54

[PNT] Obix007

Obecnie mój komp chodzi na GTX295, ale w zanadrzu miałem jeszcze 8800 GTS 512. Postanowiłem ją wrzucić i zobaczyć jak zareaguje boinc efekt:
3 x 8800GTS 512  |-? każda po 74 GFLOPS. Z tym że tylko 2 (GTX 295) chodzą a trzecia ma status "not used". czy ktoś wie jak zmusić drugą kartę do działania i mieć GTX295 jako GTX295 a 8800 jako 8800 ?
win Xp 32
stery 190.38


Combikris

Czy w Twojej konfiguracji GTS pracuje jako karta dedykowana dla Phys-X? Jeśli tak w pierwszej koleności wyłączyłbym tą opcje.Sprawdzałeś na innych sterownikach?

[PNT] Obix007

#2
W tym momencie temat już nieaktualny - 8800 pracuje w innym kompie, a tu wstawiłem drugą GTX 295.
Na innych sterownikach sprawdzałem i było to samo.
Phys-X wogóle nie sprawdzałem, ale teraz nie ma to już znaczenia.


Proszę o zamknięcie tego tematu.


EDIT by Mod: Watku lepiej nie zamykac - zawsze sie ktos moze podczepic pod temat, zwlaszcza ze ten nie jest wyczerpany. Latwiej ogarnac 1 konkretny watek niz 10 mniejszych.


sesef

Teraz sobie przypomniałem, że z tym jak jest problem to trzeba podpiąć drugi monitor do tej drugiej karty, albo odpowiednio zmodowaną wtyczkę, żeby karta myślała, że to monitor :D

ksysju

Hi

Się podczepie.

Są sobie 2 karty hd4770, gpu-z widzi obie czyli system XP32 też widzi, a BOINC 6.10.18 widzi tylko jedną.

Pod jedną kartą jest monitor  (chwilowo), w drugiej wtyczka udająca monitor  ( czyli 75om pomiędzy 1-6,2-7,3-8).

Boinc widzi 1 kartę , no ilczy na jednej  :wth:

Help.
ksysju

Troll81

Bo BOINC jeszcze chyba nie jest taki sprytny by wykorzystać dwie całkowicie różne karty.... hdybyś miał 2 ATI albo 2 NV to już by inaczej było..... Złóż jakiegoś złomka byleby kartę pomieścił :D

ksysju

Hi

Trollu czytaj dokładnie i ze zrozumieniem :P.    (Tak wiem, że zmyłkę zrobiłem  :) )
ksysju

sesef

Cytat: ksysju w 03 Grudzień 2009, 13:55
Hi

Trollu czytaj dokładnie i ze zrozumieniem :P.    (Tak wiem, że zmyłkę zrobiłem  :) )

A mostek CF jest?

ksysju

#8
Hi

No nie ma, wydawał mi się nie potrzebny.
Ale teraz to już przeszukuje pudełka, mam nadzieję , że gdzieś są i zaraz go założę :-)

Edit: 

Mostek już jest i bez zmian 1 ati dla Boinca.
ksysju

sesef

Cytat: ksysju w 03 Grudzień 2009, 15:48
Mostek już jest i bez zmian 1 ati dla Boinca.

A wyjmij ten adapter tak żeby widział 1 ekran windows, i zobacz w CCC czy przypadkiem jeszcze nie ma gdzieś opcji włączenia CF.

ksysju

#10
Hi

A to muszę CCC zainstalować, OK zrobi się

Edit:

Przekopałem się przez interek i wyszło tak: Błąd jakiś jest podobno w sterownikach.  Lepiej nie wkładać obu kart jednocześnie. Należy podłączyć jedną, zainstalować stery,ccc  i dopiero teraz kolejną kartę, mostek i powinno ruszyć.
ksysju