SETI@Netherlands 10th Anniversary Gauntlet 2009

Zaczęty przez Bober, 16 Sierpień 2009, 22:57

Gargul

Cytat: b0b3r w 02 Październik 2009, 14:30
Przydało by się jakoś Rysia zmotywować. Minął już tydzień a on cięgle nic.  >:(

Spokojnie. Może z jakiegoś powodu nie może liczyć. Nikogo nie zachęcicie do brania udziału w wyścigach, jeśli będziecie wystawiać ludzi na apelu. BOINC to wolontariat, nie obowiązek. Wielu o tym zapomina.  :deadman:

Sebastian M. Bobrecki

Cytat: Gargul w 02 Październik 2009, 18:09
Spokojnie. Może z jakiegoś powodu nie może liczyć. Nikogo nie zachęcicie do brania udziału w wyścigach, jeśli będziecie wystawiać ludzi na apelu. BOINC to wolontariat, nie obowiązek. Wielu o tym zapomina.  :deadman:

Masz 100% racji ale pisząc to kierowałem się głównie dwiema kwestiami:
1) Pomoc by się przydała (jak zawsze) bo nie wiedziemy w tym wyścigu prymu, a fajnie by było się dostać do pierwszej dziesiątki.  :)
2) Zapisy do wyścigu były dobrowolne i nikt nikogo nie zmuszał, i reprezentanci zespołu powinni dawać z siebie wszystko (w granicach rozsądku).

Przy czym oczywiste jest że jeśli z jakiegoś powodu nie może no to trudno i pewnie nic się na to nie poradzi.  :(
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Bober

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 02 Październik 2009, 16:08
Zapraszam dziś na mały przerywnik w postaci dwudniowego wyścigu PrimeGrid! Już od 20:00.
:attack:

Może lepiej nie - patrz post powyżej. Niech PG zajmie się "inna reprezentacja" teamu.

X X X

Prawda jest smutna - nie mamy nawet na jedną reprezentację, a co dopiero na dwie. Szkoda patrzeć jak Czesi nas znacząco wyprzedzają. Ale może tak właśnie ma być, aby móc coś niecoś zmienić.

ksysju

Hi

e, tam, w PG  Czechów przegonimy  :attack:   
i będziem w 10  ;D

--
ksysju
ksysju

Sebastian M. Bobrecki

No i się seti posypało.  >:(

Teraz jest taka sytuacja że ci co nie mieli dużych kolejek to nic nie zarobią a ci co mieli zarobią. I to jest sprawiedliwość.  >:(
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

[PNT] Obix007



X X X

Pytanie do specjalistów od SETI - czy SETI Beta jest już martwe, czy tylko wyłączone na czas wyścigu?

Janek

Coś nie bardzo nam idzie w tym wiścigu :( 13-ste miejsce jak było, takie pozostaje :(

KrzychuP

Niewiele mogę dać, ale domowego P4 przestawię w całości na Gauntlet.
A pracowym Qadem musi Setik z WCG się podzielić.

Troll81

wyścig się niedługo kończy.... pora się sprężać do rzutu na taśmę.......

3Rni

zaczęliśmy na 13miejscu i na 13 skończymy /jeśli nie będzie jakiegoś crashu/
ogólnie wyścig bez historii - jedna wielka nuda i monotonne cykanie zegara CPU  :-[

X X X


Bober

To przez tą zamkniętą formułę. Nie ma skąd brać dodatkowej mocy, więc nie ma walki, nie ma emocji.

Ja nas więcej nie zgłaszam...

Troll81


KrzychuP

Jakąś zaćmę mam i nie mogę znaleźć do kiedy trwa ten wyścig?

kempler

KrzychuP, link zasady.
CytatThis new Gauntlet will start at Friday the 25th of September 2009 at 00:00 hrs GMT+1 and will run for three weeks and end at Friday the 16th of October 2009 at 00:00 hr GMT+1.
To be exact, the running time will be from the first Berkeley stats export after Thursday September 24 th 20:00(GMT+1) till the first stats export after Thursday October 15th 20:00(GMT+1).
The teams that have been putting teams together and participate in the Gauntlet are shown here
More teams are very welcome to join our friendly competition.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Janek

Końcówka wyścigu a mi jak na złość co chwile prąd wyłączają bo wichura jak cholera. Dla bezpieczeństwa wyłączam kompa. Trudno, za dużo nie zdziałam dzisiaj :(

Bober

WYŚCIG DOBIEGŁ KOŃCA!

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy się wpisali. Brawo za zaangażowanie  :parrrty:

Zajęliśmy ostatecznie 13 miejsce na 26 drużyn.

Pierwsza trójka to:
1. Sebastian Bobrecki
2. stachu@fiddex
3. Artur Obara

Wielkie brawa Panowie  :arrr:

Voice1980

Można by powiedzieć, że pechowo zaczęliśmy i pechowo skończyliśmy :)

a tak na serio, dzięki za wspólną walkę pod banderą teamu  :parrrty:

[PNT] Obix007

Cytat: Voice1980 w 16 Październik 2009, 20:36
Można by powiedzieć, że pechowo zaczęliśmy i pechowo skończyliśmy :)

a tak na serio, dzięki za wspólną walkę pod banderą teamu  :parrrty:

eee tam trzynastka nie musi być pechowa ... poza tym również dzięki wszystkim którzy brali udział w wyścigu. Następnym razem będzie lepiej .. :attack:


Sergeant

Czy ten wyścig będzie zaliczany do klasyfikacji za rok 2009? Bo jak na razie widzę tam tylko wyścigi w PrimeGrid.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

Chyba nie.... bo tam tylko reprezentacja teamu startowała....

Sergeant

Ale przecież każdy mógł się zgłosić i startować. Miejsc było 30, a liczyło tylko 26 osób.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

X X X

Była jakaś ankieta i większość była przeciw specjalnemu traktowaniu tego wyścigu, co właśnie dało asumpt do dyskusji o wprowadzeniu różnych zmian, które okazały się tak niemiłe dla niektórych.

Niekumaty Burak

Abstrahując od wyników ankiet, powinno się jakoś uhonorować robiących trochę więcej.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

X X X

W pełni się z Tobą zgadzam! Ale tutejsza większość jest innego zdania, więc trudno abstrahować od wyników ankiet.

Troll81

mnie tam wystarczy sam udział :D można by jeszcze wyniki gauntlet wraz z biorącymi udział wrzucić do arta o wyscigach na naszej wiki :D

Zgłosić się mógł każdy. ale jednak było tylko 26, a w PM udział brało więcej osób. Decyzja została demokratycznie podjęta.

Sergeant

Przy moim takim sobie sprzęcie liczącym, każde pojawienie się mojego nicku w podsumowaniach cieszy. Ucieszyłoby zwłaszcza w podsumowaniu rocznym. A przecież był to wyścig okazjonalny-rocznicowy, a jak widzę w podsumowaniu są tam same wyścigi w PrimeGrid. Czyli w PrimeGrid jest ich sporo, nie tak jak w innych projektach. Ale trudno. Może uda mi się zaistnieć w rocznym podsumowaniu PM.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

nie taki znów słaby twój sprzęt :D 10k RAC to było moje marzenie. A i dziś dobijam do niego głównie freehalem :D tak to pewnie miałbym ze 3k.....

Bober

Zdecydowanie powinien być zaliczony do klasyfikacji wyścigów.

Troll81

róbta jak chceta. Jak dla mnie wyścig w którym bierze udział 26 osób to nie to samo co PM w którym udział bierze 60, ale..... wola większości jest prawem :D

X X X

Taa... jeden i drugi przypadek pasuje jak ulał do powiedzenia "i góra zrodziła mysz".
XD

Sergeant

Większość mojego RAC pochodzi z karty, do której się dołożyłem (i która liczy gdzieś w Polsce). Mój własny RAC oscylował w okolicach 500.

Troll81 - Nie porównuj PM z innymi wyścigami. Przecież są dwie różne klasyfikacje roczne.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl