Hello from Earth

Zaczęty przez Janek, 17 Sierpień 2009, 14:45

Janek

http://www.hellofromearth.net

Jest to strona internetowa, za której pośrednictwem można wysłać wiadomość do kosmitów. Twórcy witryny Hello From Earth będą zbierać wiadomości od Ziemian, by przesłać je na planetę Gliese 581d, w nadziei na nawiązanie kontaktu z obcymi. Wiadomość może przesłać każdy, z każdego miejsca na Ziemi. Ale musi być krótka - mieć maksymalnie 160 znaków.
Przesłania będą kolekcjonowane do godz. 17 w poniedziałek 24 sierpnia czasu Sydney (godz. 9 czasu polskiego).

Zapraszam do pisania :)

REPAIRMAN

Pare dni temu wspominano o tym na TVN24 o ile pamietam, ja swoja wiadomosc wyslalem kupe lat temu ;)


Troll81

Ubiegłeś mnie minimalnie :D

Mchl

Ja się mieszczę w 96 znakach.
Cytat
@ETI: Nie przylatujcie. Mamy świnską grypę i Chucka Norrisa. Zresztą nie warto. Tu sami idioci.

:D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

satanetv

Zapomniałeś napisać o Pigulcu

Mchl

No co Ty... przecież on tak tych ufoli szuka, że jakby przylecieli, to byłby w siódmym niebie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

OxyOne

Przylecieli by po swojego...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

satanetv

Hehe. Pigulec zobaczy, ten temat to wam da :D :D

A tak w ogóle to by było nam smutno jakby wrócił do swoich.  :(

TJM

Greetings, aliens. We have now taken over your radio....

I jeszcze mjuzik można im podesłać, tylko początek się nie zgadza
http://www.youtube.com/watch?v=lt6Pj9-P-u0

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

#9
http://www.youtube.com/watch?v=uZPuck8eFfc

Pigu


pewnie was zaskoczę, ale po tylu latach wycofuję się z seti - dociągam do 5kk i koniec, czas na wcg

Mchl

Cytat: Pigu w 22 Sierpień 2009, 23:17

pewnie was zaskoczę, ale po tylu latach wycofuję się z seti - dociągam do 5kk i koniec, czas na wcg

No dobra. Pora zacząć skupować wodę pitną i konserwy.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

znaczy sie że pigu już znalazł zielonego luda :D

Kryniek

Cytat: Pigu w 22 Sierpień 2009, 23:17

pewnie was zaskoczę, ale po tylu latach wycofuję się z seti - dociągam do 5kk i koniec, czas na wcg

O kurde świetnie że WCG, ale można wiedzieć dlaczego? Przecież byłes takim zwolennikiem SETI?

Ps. No to teraz sobie powalczymy o ładne miejsca w WCG skoro swoje siły teraz na nie skierujesz :attack:

Pigu

bo prawie osiągnąłem równiutkie 5kk - dobry moment na koniec  :parrrty:

kiedyś było tylko seti, człowiek się przywiązuje

szczerze - są pilniejsze priorytety niż znalezienie zielonego Piga, wcg zdaje się być miejscem w którym moja moc będzie miała przełożenie na realny pożytek


btw: nie zawiedź się - większość mojej mocy pochodzi z milki i tej nie dam rady przesunąć na wcg

Troll81

Pigu się żeni... przestał liczyć SETI.... coś tu śmierdzi....

czyżby żona się ostro wzięła za pigulca....

ciekawe kiedy się przestanie na forum pojawiać...

a jeszcze się nie ożenił....

Janek

Szacuneczek Pigu za Twój wkład w SETI :respect:
Pamiętam jak ja przyłączyłem się do SETI w roku 2002. Nie pamiętam, czy wówczas były jakieś projekty w tak zaawansowanym stadium. Przywiązałem się do tego projektu, ponieważ zawsze pasjonował mnie kosmos i obce cywilizacje. Moja moc obliczeniowa jest jednak żałosna, więc w innych projektach raczej pożytku ze mnie by nie było, więc ja zostanę przy SETI :)

Kryniek

Cytat: Troll81 w 27 Sierpień 2009, 17:36
Pigu się żeni... przestał liczyć SETI.... coś tu śmierdzi....

czyżby żona się ostro wzięła za pigulca....

ciekawe kiedy się przestanie na forum pojawiać...

a jeszcze się nie ożenił....

To w takim razie trzeba wszystkich pożenić XD

Pigu --> jeśli ten BSrac co masz w Seti pójdzie na WCG to będzie dużo.

Pigu

pójdzie więcej jak kompy skończą tryb wakacyjny