Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

astropulse

Zaczęty przez Skret, 17 Listopad 2009, 18:54

Skret

Ostatnio przeliczyłem około 5 próbek astropulse ... czekałem wytrwale 24 godziny aż się zrobią ... ale mija kolejne 24h i wyniki nie pojawiły sie w pending dla danego komputera ... nie wiem co o tym myśleć - przepadły czy jak ?

Troll81

sprawdź na liście wszystkich zadań czy zostały prawidłowo zaraportowane :D może są inconclusive? Albo minął im deadline??

Skret

raczej deadline nie minął bo pobrałem je przedwczoraj ... a statusu nie mogę sprawdzić bo przerwę sobie zrobili :D

Troll81

moze dlatego nie widziałeś punktów w pendingu.... poczekaj aż maintenance skończą...

Skret

nadal nic ... czy problemem może być fakt, że w menadżerze miał status "odesłany" ale z listy nie zniknął ? Zaraz po tym jak się odesłał zainstalowałem optymalizacje i wszystkie zadania zniknely :]

Troll81

Z listy znika dopiero po zaraportowaniu (można kliknąć update dla danego projektu)

Bober

Cytat: Skret w 18 Listopad 2009, 08:07
nadal nic ... czy problemem może być fakt, że w menadżerze miał status "odesłany" ale z listy nie zniknął ? Zaraz po tym jak się odesłał zainstalowałem optymalizacje i wszystkie zadania zniknely :]
Instalacja optymalizacji nie usuwa raczej istniejących zadań więc nie powinno być to przyczyną.