Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Podaj dalej

Zaczęty przez emik, 23 Listopad 2009, 19:29

Troll81


Pantarhei

No to Trollu teraz Ty masz problem z pytaniem.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

Który z naukowców prowadził eksperymenty, dotyczące wskrzeszania zmarłych, na foksterierach, usiłując ożywić je poprzez, aplikowanie im substancji przeciwzakrzepowych i adrenaliny, oraz z uzyciem obrotowych hustawek które miały wymóc obieg krwi? Czy foksteriery udało się ożywić, a jesli tak to ile i z jakim skutkiem?

apohawk

Wredne google psuje całą zabawę ;)
Robert Cornish
http://books.google.pl/books?id=7WzQ-_2k_SgC&pg=PT32&lpg=PT32&ots=MPU9_WWd4d&dq=foksterier+wskrzeszanie
2 zdechły po paru godzinach, 2 po paru miesiącach.

Trollu, spróbuj jeszcze raz, bo zagadka miała potencjał  :parrrty:
No good deed goes unpunished.

Troll81

Zadanie: Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki.

Pytanie: Gdzie jest ojciec?

emik



Troll81


emik

w pracy (robi dziecko)


Troll81


Pantarhei

y = 21+x
x+6 = (y+6)/5

(...)

x = - 3/4 =  - 9 m-cy
y = 20.25 = 20 lat i 3 m-ce

Ojciec jest w matce (a przynajmniej jego najważniejszy organ).

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

 %) no brawo :D dajesz

emik

PRZECIEŻ MI CHODZIŁO O TO SAMO


Pantarhei

Cytat: emik w 12 Grudzień 2010, 12:32
PRZECIEŻ MI CHODZIŁO O TO SAMO

To fakt.
Jeśli moja odpowiedź jest dobra to Emika tyszszsz.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

emik

no to pytanko:

Pewien naukowiec, jako jedyny w historii jest laureatem nagrody Nobla jak i AntyNobla.
Kto to jest i za za jakie osiagniecia otrzymał obie nagrody?


Troll81

#454
Andre Geim, 52-letni, urodzony w Rosji fizyk został pierwszym w historii naukowcem, któremu przyznano nagrodę Nobla za wyjątkowe osiągnięcia badawcze i nieco mniej prestiżowe wyróżnienie, Anty-Nobla za eksperymenty, które najpierw wywołują śmiech, a dopiero potem - zastanowienie.

Technicznie rzecz biorąc, Geim nie jest pierwszą osobą, której przyznano oba wyróżnienia (w 2005 r. zbiorowy pokojowy Nobel trafił do Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej, której jednym z pracowników był Bart Knoll. Tenże już rok później zasłużył na Anty-Nobla w entomologii). Fizyk jest jednak pierwszym badaczem, który oba wyróżnienia zgarnął - można rzec - indywidualnie.

W 2000 r. odebrał od magazynu "Journal of Improbable Research" Anty-Nobla z fizyki (wspólnie z M. Berrym) za badania nad wykorzystaniem magnesu do lewitacji - w tym wypadku żab.

źródło
http://www.idg.pl/news/362760/Czlowiek.ktory.dostal.Nobla.I.AntyNobla.tez.html

emik

jest ok tylko proszę jeszcze o napisanie za co dostał Nobla i twoja kolej


Troll81

W 2010 r. został już pełnoprawnym noblistą - opracowanie i badania nad grafenem, odmianą węgla o wyjątkowych właściwościach, czyniącą zeń kandydata na następcę krzemu w komputerach - przyniosły mu uznanie Szwedzkiej Królewskiej Akademii Nauk. Nagrodę w dziedzinie fizyki otrzymał wraz ze współpracownikiem K. Novoselovem.

emik



Troll81

Jak sie będą nazywać kolejne części maczety ?

emik

Machete Kills
Machete Kills Again

i moje pytanko:

Na oczy przejrzał dość późno, młodość miał dość awanturniczą; kradł i oszukiwał, kilkakrotnie trafiał za kratki – w więzieniu zresztą odkrył swój talent, który pozwolił uczynić go sławnym pisarzem. Często przedstawiał się przydomkiem swojego bohatera, którego grał między innymi major "Sexy Lexy".

o kim mowa


legis


emik

oj czytał się Karolka, czytało

twoja kolej


legis

The Who, The Kinks, The Small Faces, Yardbirds, T. Rex, Marmalade, Julie Driscoll, Brian Auger & Trinity, Shocking Blue, David Bowie & The Lower Third.

Jaka subkultura tego słucha?

emik

część zespołów należała do tak zwanej "brytyjskiej inwazji" (mimo tego, że Shocking Blue pochodziło z Holandii)  - mamy tutaj przedstawicieli modsów, rocka, glamrocka

ale ogólnie określało ich się właśnie jako modsów - Charakteryzowali się pedantycznym sposobem ubioru, nienawiścią do edukacji, zainteresowaniem najnowszymi trendami mody oraz muzyką eksperymentalną. Często nosili bujne włosy – bądź to ścięte na sposób "studencki", bądź też ułożone w ekstrawaganckie fryzury. Lubili szokować pełnym jaskrawych barw, krzykliwym i prowokującym wyglądem. Chętnie opowiadali się za hasłami związanymi z rewolucją seksualną.


legis


emik

poszukiwanie czego jest głównym zadaniem w Fallout 2 ?


apohawk

G.E.C.K.
Garden of Eden Creation Kit

najpierw to, a potem trzeba kombinować jak dokopać enklawie
No good deed goes unpunished.

emik



Troll81

Apohawk dajesz  :attack: :attack: :attack:

apohawk

o kurde, zapomniałem  XD

Podaj tytuł piosenki, którą śpiewał Mike Tyson bohaterom filmu "The Hangover" ("Kac Vegas").
No good deed goes unpunished.

emik

In The Air Tonight - Phila Collinsa


apohawk

No good deed goes unpunished.

emik

Jaka maksymalna prędkość jazdy na rowerze została zarejestrowana (i zapisana przy okazji w Księdze Rekordów Guinessa) oraz gdzie została ona osiągnięta?


Troll81

Sam Whittingham w 2009 pojechał 133 km/h (83 mph)    po płaskim
Barbara Buatois    w 2010 pojechała   121 km/h (75 mph) po płaskim
Fred Rompelberg    w 1995 pojechał   268 km/h (167 mph)    po płaskim wspomagany motorem

Eric Barone    w 2002 pojechał   163 km/h (101 mph)    po zboczu wulkanu na seryjnie produkowanym rowerze
Eric Barone w 2002 pojechał   172 km/h (107 mph)    po zboczu wulkanu na prototypie rowerowym
Markus Stöckl w 2007 pojechał   210 km/h (130 mph) po zboczu ośnieżonym na seryjnym rowerze
Eric Barone    w 2000 pojechał   222 km/h (138 mph)    po ośnieżonym zboczu na prototypie

pytanie o który z nich ci chodzi :D po płaskim czy z górki po sniegu?

emik

chodzi mi o najszybszą prędkość osiągniętą na rowerze i miejsce ustanowienia rekordu


legis

268,831 km/h
Bonneville Salt Flats, Utah, USA

emik



legis

Wybiera się to z odchodów zwierzęcych przetwarza a potem konsumuje i płaci się za to kokosy  co to?

Troll81


Cyfron

Animal Poo Coffee http://trendz.pl/najdrozsza-kawa-swiata-prosto-z-odchodow