Klopoty z wysylaniem obliczonych WU

Zaczęty przez Sobek, 27 Listopad 2009, 16:02

Sobek

Od kilku dni dostaje ponizsza wiadomosc. Mam obliczone wszystkie pliki, a zadnego nie moge wyslac (chodzi tylko o Seti, reszta dziala). Sa to pliki Enhanced 5.28. Z tego co zauwazylem na stronie, to Seti ma powazny pad serwera, ale co do tego nie mam pewnosci ze wzgledu na czas uaktualnien danych na stronie.
Prosze o opinie ludzi, ktorzy tez obliczaja Seti. Czy u was wszystko OK z wysylaniem i pobieraniem kolejnych WU?
Wiadomosc, ktora mi sie wyswietla, to

2009-11-27 07:49:25   Project communication failed: attempting access to reference site
2009-11-27 07:49:25   Temporarily failed upload of 03mr07af.7157.165335.9.10.126_2_0: connect() failed

W sumie nie moge wyslac zadnego z ok 25 plikow.
Prosze o pomoc, bo czas waznosci danych konczy mi sie za kilka dni.

Skret

Dzisiaj na stronie pojawila sie informacja, ze maja problemy z routerem ... wiec pozostaje tylko czekac :) Cale szczescie ze mam zapas wu na 5 dni ;)

Troll81

pewnie przyjmą próbki po deadline i dadzą kredyt jak za odesłane w czasie :D

Sobek


Skret

No i mnie tez to dopadło ... na niektórych kompach ani nie pobiera ani nie wysyła ... jest komunikat w statusie "project backoff xx:xx:xx" i tak od piątku :/ Nie pomaga reczna aktualizacja ani resetowanie projektu

Sobek

U mnie dzisiaj pobral... po tygodniu :/

Troll81

27 mieli problem z netem - dziś status serwerów wygląda tak - http://setiathome.berkeley.edu/sah_status.html

Sobek

27 to chyba problem oglosili oficjalnie, bo u mnie jakos boinc nie pobieral od 25