Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

IBM symuluje pracę kory mózgowej Kota

Zaczęty przez Troll81, 04 Luty 2010, 10:33

Troll81

http://komputery.idg.pl/news/352707/IBM.symuluje.prace.kory.mozgowej.kota.html

Najnowsze ATI osiągają 2,72 TF
300 000 takich kart powinno juz dać radę.... w cenie kilkuset milionów dolców juz cos takiego można złożyc.....

ksysju

Hi

Ja tam proponuje w drugą stronę.  Jak by tak  kota podłączyć by boinca liczył  ::)
ksysju

Aegis Maelstrom

Cytat
Hi

Ja tam proponuje w drugą stronę.  Jak by tak  kota podłączyć by boinca liczył  Roll Eyes

Nowy projekt: Cat@Home.  :respect:

Liczy i grzeje nogi. Chłodzony cieczą, żre przeciętnie, tylko AiDec popracuje nad redukcją mruczenia...  ;D

TJM

Dwa mi tu ciągle biegają.
Zaraz złapę i za ogony podłączę do sieci, od razu RAC teamu podskoczy %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Aegis Maelstrom

Hah. Pomyśl, jak mogłaby wyglądać serwerownia zespołu... SKB@P: Super Kot(y) BOINC@Poland.  XD

A potem zrzuty: na puszki, na piasek...  :D

eclipse99

Cytat: ksysju w 04 Luty 2010, 10:50
Hi

Ja tam proponuje w drugą stronę.  Jak by tak  kota podłączyć by boinca liczył  ::)

XD

Troll81

Na razie powstał projekt podłączania ludzi :D nazywa sie FoldIt :D

PBT_marian_boss

Cytat: Aegis Maelstrom w 04 Luty 2010, 12:05
Hah. Pomyśl, jak mogłaby wyglądać serwerownia zespołu... SKB@P: Super Kot(y) BOINC@Poland.  XD
A potem zrzuty: na puszki, na piasek...  :D
A nie można by tak psa bo kotów nie lubię, chyba że w barze KimSon :D

Mchl

Podłączanie kotów w celu wykonywania żmudnych zadań już dawno opracowano w wojsku w ramach projektu "Fala"

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

Cytat: Mchl w 04 Luty 2010, 18:56
Podłączanie kotów w celu wykonywania żmudnych zadań już dawno opracowano w wojsku w ramach projektu "Fala"
Dobre ;-)
Przerabiałem  XD

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81