Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

LooZ^

Zaczęty przez LooZ^, 06 Luty 2010, 14:07

LooZ^

Witam,

zawsze lubilem rozpetac burze przed przywitaniem sie ;)

Jestem z rocznika 85, na imie mam Szymon. Pierwsze liczenie rozpoczalem za czasow startu SETI i wdzwanianych polaczen modemowych. Potem raz liczylem, raz nie, teraz licze juz pare miesiecy, ale nie bylem w zadnym teamie. Rywalizacja niespecjalnie do mnie przemawia ;)

Ogolnie wychodze z zalozenia, ze w zyciu nalezy robic to co sie lubi i nie mozna za dlugo siedziec na jednym miejscu. Obecnie rozpoczynam wlasna dzialalnosc, a dotychczas pracowalem juz jako referent, handlowiec, kierownik projektu, specjalista do spraw dtp i manager ds. marketingu ;)

Licze na C2D 2,33GHz, 4GB ram, GF 8800 GTS 640MB z CUDA, niedlugo zamieniony na cos nowszego. Prawdopodobnie na dniach podlacze pozostale domowe komputery, ale bez szalu :)

BOINC@POLAND[HA$]

zatem witaj w zespole....

Tomasz R. Gwiazda

witka.

Jesli chodzi o nowy sprzet, to niestety najwiecej sie zyskuje na kartach ATI :>, zadna diniwa farma cpu nie zmieni tego :)
Wiec w miare mozliwosci polecam zakup 5870 lub wyzej :)

Troll81

#3
zapraszam na erepa http://www.erepublik.com/en/referrer/Troll81 przyłącz się i walcz z nami o lepszą ePolskę   XD

Aegis Maelstrom

Witam,

mam nadzieję, że Ci się tu spodoba. :)

Forum i drużyna są naszym wspólnym wysiłkiem, dlatego świeże pomysły, pomoc, uprzejmość i entuzjazm są mile widziane. :)

Janek

Czołem Kamracie :parrrty: Witamy na pokładzie :attack:

Kryniek

Witam :parrrty:

I nie przejmuj się czasem słowami krytyki, zwłasza tych, którzy sami kiedyś mieli pomysły a inni ich gasili. Teraz robią to samo na nowych z pomysłami :no:

Lepiej mieć sto pomysłów i zawsze coś się z nich wybierze niż żadnego ;)

Machloj

witamy!  :arrr:

Niekumaty Burak

Witam
Tutaj cenniejsze są wiadomości typu - miałem pomysł i zrobiłem. Ale gdy będziesz miał inne pomysły, dziel się nimi, może ktoś inny je zrealizuje.
Nie przejmuj się tym, że na forum jest kilka niewyparzonych pysków.
Powodzenia
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Waldek1989

No to po jednym  :parrrty: i wiataj na pokładzie!