The Earth Day Challenge 22 - 30.04.2010

Zaczęty przez RAD-Poland, 13 Kwiecień 2010, 19:20

Filavandrel


I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

SzaMoT🍀

Chyba przyłączę PG do B@P i tak moje marne punkty nie wniosą zbyt wiele, ale zawsze coś. Skłoniło mnie do tego to:

CytatGrzegorzGranowski    dziś, 12:52:

NA godzinę 13:45 zajmujemy trzecie miejsce na świecie
Nasz dorobek punktowy pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość!!!

Na sukces aliansu składają się dorobki punktowe poszczególnych teamów.
A są to ( w kolejnosci alfabetycznej) :

Boinc@Poland
GPU Vision
OC-community.org
PClab.pl
purepc.pl
SaveTheWorld
TeamBenchIT.pl
TomaszPawelTeam
Users Vision

Dorobek indywidualny prezentuje się nie mniej zachęcająco!
W pierwszej 50 aż 5 osób reprezntuje barwy Połączonych Sił Polski Boinc Alliance

Źródło: http://forum.purepc.pl/SetiHome-UD-inne-f39/Boinc-Rosettahome-Gpugrid-Milkywayhome-Qmchome-t245624.html&st=2250

... obcuję więcej nie skakać z "kwiatka na kwiatek"...
Chciałem tylko okazać gest dobrej woli, ale moja postać jest na tyle mizerna że została pominięta.

... proszę tego posta nie kwestionować, dla dobra ogółu ...  

... EDIT ...

AiDec

W tym wyscigu nie zalecalbym przelaczania SKB@P3 na Prime. Natomiast pozostale dwa IMHO jak najbardziej moglyby dzialac. Nie spodziewalem sie ze nie zostana przelaczone - ktos dal ciala :P.

@Pigu: wystarczylo skonsultowac temat z Marianem.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

tmphaha

Cytat: momi76 w 25 Kwiecień 2010, 22:30
Chyba przyłączę PG do B@P i tak moje marne punkty nie wniosą zbyt wiele, ale zawsze coś.

Tu na pewno nikt Cie nie pominie   ;)

Grzegorz R. Granowski

Dobry wieczór,

Chcę tylko przeprosić momiego76, nie zdawałem sobie sprawy, że na codzień liczysz w B@P,
choć nie zmienia to faktu, ze ogólnie postawa Twojego zespołu jest do projektu MPTA negatywna,

Pozdrawiam i dobranoc,
GG

pszyklejony

"Chyba przyłączę PG do B@P i tak moje marne punkty nie wniosą zbyt wiele, ale zawsze coś."
Wniosą, wniosą. Zobacz, 6-10 się rozgrywa wśród najmniejszych.

Filavandrel

Cytat: Grzegorz Granowski w 26 Kwiecień 2010, 00:01
choć nie zmienia to faktu, ze ogólnie postawa Twojego zespołu jest do projektu MPTA negatywna,

no to ktoś nie czyta dokładnie, moja opinia była jak najbardziej pozytywna nie licząc że w ostatnim wyścigu liczyłem dla MPTA
a B@P może kiedyś też policzy z MPTA tylko trzeba do tego dojść powoli i bez zbędnych emocji (np spokojnie pomyśleć o przyszłym sezonie)

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Grzegorz R. Granowski

dla mnie jest ważne, zeby Wasz Kolega nie czuł się pominięty czy niedoceniony, bo nie to było moim zamiarem,

a w związku z wyścigiem mam taką sytuację, może ktoś byłby w stanie mi pomóc :

procesor i7 3.33 8 wątków,
po 20 godzinach zero postępu, reset programu - to samo, kilka godzin, zero postępu,
odłączenie-dołączenie - zero postępu,
najdziwniejsze, że tylko w PG, wznowiłem pozostałę programy i
działają bez problemów,

SzaMoT🍀

... też mnie zaskoczył 3 próbki PG w łeb ekran śmierci (przy uruchamianiu GG) ...
... kolejna próba odpalenia GG (sterownik grafy pada i "odzyskuje przytomność") ... zainstalowałem nowe stery 197.45 na razie spokój.
procka mam Q6600 3.00 / VID default / temperatury na rdzeniach nie przekraczają 65C*/BOX
Ps.
Cytatdla mnie jest ważne, żeby Wasz Kolega nie czuł się pominięty czy niedoceniony, bo nie to było moim zamiarem,
... luzik ...  :respect:

AiDec

@Grzegorz Granowski: moze reinstalacja BM pomoze? Mozliwe ze nastapila awaria samego BM. Odinstaluj, wyczysc smieci i zainstaluj 6.10.18.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

ksysju

Hi

Na kilku quadach miałem problem, że liczyło mi tylko po dwie próbki llr321. Inne projekty nie miały problemów. Różne kombinacje i dopiera zmiana BM z 6.4.5, na nowszy pomogła :-).
ksysju

Peciak

Podejrzewam że następny wysyp próbek PBToyz nas zatopi...
do wiader  :attack:

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Pantarhei

Cytat: AiDec w 25 Kwiecień 2010, 23:45
W tym wyscigu nie zalecalbym przelaczania SKB@P3 na Prime. Natomiast pozostale dwa IMHO jak najbardziej moglyby dzialac. Nie spodziewalem sie ze nie zostana przelaczone - ktos dal ciala :P.

@Pigu: wystarczylo skonsultowac temat z Marianem.

No i jak? Podłączono potfory?
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81


pszyklejony


Pantarhei

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81


Filavandrel

 :wth: właśnie miałem bluescrena  :wth: wczoraj w nocy też, wywaliło mi 2 próbki z błędem teraz 4 sztuki poszło się jakieś 7h obliczeń biegać na każdym WU z błędem >:( proc OCowany ale przedtem wszystko było ok tempy nie przekraczają 64C  :wth: mam nadzieje że więcej niespodzianek nie będzie przedtem kilka dni liczyłem te LLR i nic się nie działo, dodatkowo jakieś dłuższe puścili część liczy mi się 12h a część 17-19
ale pocisnąć ich trzeba :attack:

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Peciak

podnieś napięcie na procu, wyłącz oszczędzenie energii w biosie możliwość maszyny wirtualnej czy jak to sie tam zwie...

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Gargul

Też tak kiedyś miałem. Nie cierpię LLRów. Żrą moc jak głupie i są przydatne do niczego. Podnieś napięcie i to hojnie. Po wyścigu znowu skręcisz.

Can-D

Hehe , a mi znowu mosfety z płyty głównej  wyskoczyły  XP Kolejna do kolekcji,która padła w PG   :ph34r:

pszyklejony

Uczcijmy poległych w boju minetą ciszy. Niech jej złom lekki będzie.

Filavandrel

napięcia już podniesione w stosunku do normalnych przy tym OC (dlatego sobie kilka dni przedtem testowałem te LLR wtedy podnosiłem hojnie i zostawiłem) badziewia typu C1E i inne EISTY dawno wyłączone zasiłka 850W Corsair nawet nie mruczy że za dużo (kiedyś dla testu wciśliśmy 2 jakieś radeony i dopiero wentyl w zasiłce mocniej ruszył  XD) nic zobaczę co dalej może się uspokoi, przedtem 3 dni chodziło bezproblemowo

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Peciak

To moze jednak za mocno ocniety. Ja na procu z WC mam 48 - 50 C czyli mało - wiem że mogę jeszcze podnieść o @ 0.1 GHz (bo komp testy 24 godzinny na LLR przeszedł) ale tego nie robię - dla bezpieczeństwa właśnie

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Peciak

Wszystko wskazuje na to że z pierwszej setki zostałem definitywnie wycyckany. Zaczynam odstawać powoli ale jednak...  |-?
Skąd tyle ludzi zaczęło liczyć taki trudny wyścig ?

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Filavandrel

a ja wiem czy mocno OCniety i7 920 normalnie ma 2.7 a teraz pracuje na 4.2  8) (rekord miałem 4.9 i jeszcze szło  ;D ) ma max 65C na WC a jeden rdzeń nie przekracza 60C (ciekawostka ::) ) przedtem też sobie pracował kilka dni 24/24 z tymi LLR i nic nie było dzisiaj dopiero jakiejś czkawki dostał  :wth:

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Pantarhei

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

pszyklejony

Ale walka na siekiery  :attack: tylko drzazgi z płyt lecą :)

apohawk

Na razie odbiłem 9. pozycję w teamie, ale chyba jej nie utrzymam, bo HA$ mocno dorzucił do pieca  :respect:
No good deed goes unpunished.

Peciak


,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Troll81

Cytat: pszyklejony w 26 Kwiecień 2010, 17:43
Uczcijmy poległych w boju minetą ciszy. Niech jej złom lekki będzie.

Minet ciszy......  XD XD XD XD XD XD XD XD

Raptor77

Cytat: Filavandrel w 26 Kwiecień 2010, 18:13
a ja wiem czy mocno OCniety i7 920 normalnie ma 2.7 a teraz pracuje na 4.2  8) (rekord miałem 4.9 i jeszcze szło  ;D ) ma max 65C na WC a jeden rdzeń nie przekracza 60C (ciekawostka ::) ) przedtem też sobie pracował kilka dni 24/24 z tymi LLR i nic nie było dzisiaj dopiero jakiejś czkawki dostał  :wth:
z ht wycisnąłeś 4.9 ?
i7|GTX570|SSD|27" | ATV2|XMBC|3TB NAS|40"|5.1

Filavandrel

Cytat: Raptor77 w 26 Kwiecień 2010, 21:52
z ht wycisnąłeś 4.9 ?

nie no powyżej 4.6 trzeba wyłączyć ht (zysk dobrych 10C na jajku) bo temperatury z ht dochodzą do 90C, zresztą do 4.9 było trochę kombinowania z BLCK, mnożnikiem i żonglerka napięciami na granicy przepalenia proca :)
czekam do kolejnej zimy i dobrych minusowych temperatur :D wtedy kompa na taras i spróbuje 5.0 przekroczyć (w temperaturze pokojowej nawet z WC nie do osiągnięcia, chyba że na suchym lodzie lub agregat  XD )

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Pigu

Cytat: Pantarhei w 26 Kwiecień 2010, 18:16
A podłączono te dwa SKB@P, czy nie?

liczą liczą - spokojnie - te wu długaśne są

G

Nie podniecać się minetką tylko wiosłować ! :attack:
I obudzić mi tu zaraz SKB@P bo się wkurzę!


     



Pigu


Szopler

Cytat: Filavandrel w 26 Kwiecień 2010, 21:56
Cytat: Raptor77 w 26 Kwiecień 2010, 21:52
z ht wycisnąłeś 4.9 ?

nie no powyżej 4.6 trzeba wyłączyć ht (zysk dobrych 10C na jajku) bo temperatury z ht dochodzą do 90C, zresztą do 4.9 było trochę kombinowania z BLCK, mnożnikiem i żonglerka napięciami na granicy przepalenia proca :)
czekam do kolejnej zimy i dobrych minusowych temperatur :D wtedy kompa na taras i spróbuje 5.0 przekroczyć (w temperaturze pokojowej nawet z WC nie do osiągnięcia, chyba że na suchym lodzie lub agregat  XD )

Na WC 4.9GHZ ? :D

Filavandrel


I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Pantarhei

SKB@P jeszcze swojej obecności nie objawił?  :arrr:

Podejrzewam jeszcze większy przekręt niż zatajenie tego, że nad Smoleńskiem nasz samolot został zestrzelony przez ojca dyrektora.  :fright:
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Drozda_PL

Nie mów takich rzeczy, bo wywołasz tu wojnę polityczną... Wtedy jeszcze B@P by się rozpadł... To by dopiero było...  XD