Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[2010.05.11 - 2010.05.18] SETI@Home - E.T. phone Hawking

Zaczęty przez emik, 01 Maj 2010, 09:16

Czy będziesz brał udział w wyścigu?

TAK
10 (43.5%)
NIE
13 (56.5%)

Głosów w sumie: 23

emik

http://pl.boincstats.com/bam/challengeChat.php?chid=28




Filavandrel

zgłaszam swoje uczestnictwo :) dawno nie liczyłem seti  :attack:
i tak nie mamy szans z SETI.USA i SETI.Germany  XD ale powalczyć trzeba  :attack:

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Sebastian M. Bobrecki

Ja też zdecydowanie będę brał udział w tym wyścigu i wcale nie uważam że nie mamy w nim szans :P

Jak się odpowiednio zmobilizujemy to możemy pokonać wszystkich i każdego  :attack:

Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Sergeant

Nie trzeba się tu zgłaszać imiennie, tak jak w poprzednim?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

AiDec

Nie trzeba. Nalezy jedynie zglosic zespol do wyscigu. A pozniej juz licza sie wszyscy liczacy - imiennie sie nie zglasza. To nie jest wyscig `prywatny`, ale wyscig zarzadzany przez Boincstats.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Sergeant

No to do roboty. Może się w końcu "dodzwonimy" do kogoś?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Zaliczane będą próbki pobrane w tym terminie, czy tylko wtedy skończone?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

emik

w tych wyścigach to nie ma tak jak w Prime i możesz pobrać wcześniej próbki i zawiesić przed odesłaniem i później mieć w wyścigu kumulację :parrrty:


apohawk

Cytat: emik w 02 Maj 2010, 16:00
w tych wyścigach to nie ma tak jak w Prime i możesz pobrać wcześniej próbki i zawiesić przed odesłaniem i później mieć w wyścigu kumulację :parrrty:
Ja chyba tak zrobię w jakimś najbliższym wyścigu, ale nie będzie to raczej SETI, bo nie będę w SETI startować.
No good deed goes unpunished.

Sebastian M. Bobrecki

Dodatkowo polecam też wszystkim którzy zdecydują się liczyć w tym wyścigu żeby zrobili sobie duży zapas "pendingów". W seti po kataklizmach które ich nękały na przełomie 2009/2010 większość ludzi ustawia sobie ogromne kolejki (8-10 dni). Przez to jest duże opóźnienie w walidacji jednostek i ogromna dysproporcja pending/RAC (u mnie w tym momencie ponad 8,6).
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

emik



pszyklejony

Porąbać ostatni wagon, bo jacyś amatorzy nas wyścigają  :)

Genn

Już prawie dwukrotna przewaga,  %) chyba nie będzie zbyt dużo emocji w tym wyścigu. Ciekawe kiedy BS zrobi jakiś ranking występów w wyścigach, dopiero wtedy zacznie się kocioł.



Filavandrel

ufff wystartowałem, z małym, poślizgiem ale lecę :) i na cpu i na gpu :D

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

pszyklejony


emik

tylko, że chińczycy nie startują w wyścigu


lolek

@emik sprawdź jeszcze raz tabelkę uczestników  ;)

Mori


Filavandrel


I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

pszyklejony

Nowy chiński Superkomputer WielkiMarszIV  XD

Mori

Amateur Radio Operators też coś podskoczyli.... A Mejd In Czajna już pierwsi i to ze sporą przewagą...

apohawk

No good deed goes unpunished.

Sergeant

Patrząc na ilość liczących mają ich prawie dwa razy więcej niż my. Więc tak to powinno teoretycznie wyglądać.

Mimo to, w statystykach zespołów są sporo za nami.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sebastian M. Bobrecki

No to w zasadzie jest już po wyścigu :( Padł główny serwer bazy danych  :deadman:
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Troll81


apohawk

No good deed goes unpunished.