SIMAP - Simap Mayday [2010.05.01 - 2010.05.07]

Zaczęty przez emik, 02 Maj 2010, 10:51

emik

http://pl.boincstats.com/bam/challengeChat.php?chid=24




Sebastian M. Bobrecki

Wezwanie do broni  :attack:

Nie idzie nam w tym wyścigu najlepiej a fajnie by było skończyć chociaż na 4 miejscu.
Apeluje więc do wszystkich kamratów o pełną mobilizację.  :attack:


Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

eclipse99

Zawieśiłem Docking, cała moc na Simap.

apohawk

Ja od początku liczę SIMAP na 100%, ale wynik nie bardzo mnie zaskakuje, bo SIMAP nie jest zbyt popularny w naszym teamie. Liczyłem, że chociaż 5. zdobędziemy, ale Canal@Boinc jednak nam ucieka. Cóż, nie można mieć wszystkiego.
No good deed goes unpunished.

Peciak

Z racji tego że na razie wyścigi w enigmie wygrywamy i raczej tam konkurencji nie będziemy mieli, podzieliłem siły po połowie.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

lolek

Czyżby już jednostki się rozeszło? Coś szybko w tym miesiącu

apohawk

No niestety się rozeszło  :( Nici z moich ambitnych planów dobicia do 100k, może w czerwcu.
No good deed goes unpunished.

lolek

Dawno nie było tak że WU nie starczyło nawet na trzy dni obliczeń  :(  No cóż Docking czeka  :D

Sebastian M. Bobrecki

Straszliwa porażka z tymi pakietami  :deadman:
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Niekumaty Burak

Moje dzisiejsze wołanie o pomoc na rosecie i enigmie okazało się mocno spóźnione.  :wth:
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

lolek

Ja mam do przeliczenia ostatnie dwa hmmery. No cóż jednostek nie było dużo, a wyścig dał trochę dodatkowej mocy obliczeniowej.

emik



apohawk

Mam jeszcze 144 do przeliczenia, ale to da jakieś 2-2,5k + pending to jakieś 3-4k w sumie. Może dobiję w tym miesiącu do 70k  XD
Potem Docking chyba, że w którymś wyścigu będzie brakowało mocy  :attack:
No good deed goes unpunished.

AiDec

Gdybym wiedzial wczesniej ze tu takie problemy z WU, to nachapalbym wiecej :(. Moglem zaciagnac ze 2000 WU :(. Sa jeszcze jakies szanse ze pojawia sie nowe WU w najblizszym czasie?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

lolek

Jakieś pojedyncze sztuki, wywalone przez innych userów. A następna partia dopiero w czerwcu  :(

AiDec

Spoko - nastepnym razem Ich pojedziemy, my som lepsi, my som sprytniejsi :). Na dzien dobry odpalimy wszystko co mamy ustawiajac pobieranie junitow na 10 dni naprzod :D.


Ciekawe ile tego nachapie jak ustawie na szesciojajowcu wszystkie mozliwe klienty HALowe  %).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

lolek

No to trzymam za słowo. Może zrobimy pospolite ruszenie w czerwcu na simap   :parrrty: i przeliczymy wszystko w JEDEN dzień  :attack:

AiDec

Przeliczyc to nie ma szans, ale wystarczy ze wszystkie zabierzemy  %).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Sebastian M. Bobrecki

Cytat: AiDec w 03 Maj 2010, 21:23
Przeliczyc to nie ma szans, ale wystarczy ze wszystkie zabierzemy  %).

Szczwany plan  :respect:

Ja tam jeszcze walczę w obecnym wyścigu ma ponad 5k "pendingów" i jeszcze ze 30 nietkniętych paczek w kolejce  :attack:
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.