Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Niesmiertelność??

Zaczęty przez Troll81, 11 Maj 2010, 13:35

Troll81

http://www.polskatimes.pl/rozmaitosci/254060,17-latka-z-usa-zamrozona-w-czasie,id,t.html

może już niedługo będziemy żyli 3 razy dłużej??

Tomasz R. Gwiazda

tylko czy ZUS to wytrzyma :P

krzyszp

ZUS się ucieszy, jak na 10-letnią emeryturę będziesz musiał pracować 150 lat  ;D

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Mchl

To chyba jedyna szansa, żeby ZUS się utrzymał na powierzchni...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

G

#4
 :parrrty: Trollu - jesteś genialny ! :book: - tylko pamiętaj- 3maj rękę na pulsie abyśmy zdążyli do kolejki te nowe geny...
A ZUS? - zagłosujemy i rozwiążemy, bo nie będzie nikomu potrzebny  XD .

Troll81

wiecznie pracować???? nieeeeeeeee  %)

lolek

wiecznie być młodym  ???  taaaaaaak  %)

Troll81

Ciekawe czy wtedy dopuszczą eutanazję....

tito

Cytując kapitana (z aktu 2 do 3go) z Diablo2:
Nieśmiertelność? To nie dla mnie. Wyobrażasz sobie conocne wstawanie, aby się odlać?
I to pokazuje moje stanowisko.

lolek

A ja bym chciał: oczywiście zakładając wieczną młodość i zdrowie

KrzychuP

Cytat: lolek w 18 Maj 2010, 20:19
wieczną młodość i zdrowie
nierealne

zresztą uważam, że majstrowanie przy genach nie wyjdzie ludzkości na dobre

lolek

Ja nie mówię czy jest to realne, tylko czy bym chciał  XP

G

Cytat: tito w 18 Maj 2010, 20:16
Cytując kapitana (z aktu 2 do 3go) z Diablo2:
Nieśmiertelność? To nie dla mnie. Wyobrażasz sobie conocne wstawanie, aby się odlać?
I to pokazuje moje stanowisko.
A ja kiedy śpię , to nie leję, bo mi się nie chce XP.
A tak poważniej... to zablokowanie tego genu wcale nie oznacza nieśmiertelności. Jeden z ostatnich Nobli dotyczył mechanizmu apoptozy , czyli programowanej śmierci komórki. Wiążąc ze sobą te odkrycia , przypuszczam, że próba przedłużenia życia tą metodą spowoduje tylko spowolnienie procesu starzenia się i umożliwi dłuższe życie z zachowaniem pełnej - ale powoli słabnącej- sprawności psychoruchowej. Taki organizm będzie się starzał w sposób przypadkowy, czyli poszczególne organy i części ciała będą mieć niejednakowy wiek biologiczny. To przypadkowe zróżnicowanie będzie narastać, aż w końcu czegoś nie da się już na czas naprawić.
Za to pra-pra-pra wnuki będą na porządku dziennym i zdolność rozrodcza Arabów zostanie zrównoważona w ten oto sprytny sposób.