jak uciszyć wuwuzelę

Zaczęty przez Troll81, 23 Czerwiec 2010, 16:27

Troll81

http://lifehacker.com/5564085/how-to-silence-vuvuzela-horns-in-world-cup-broadcasts

emik



Troll81


apohawk

Fajne, ale nie mogę chyba tego zastosować w swoim telewizorze. Przydałoby się, bo wkr!@#$ są te trąbki jak mało co.
No good deed goes unpunished.

Cyfron

czytałem artykuł, gdzie jakiś super naukowiec siedział nad rozwiązaniem tego problemu 3 dni, a wystarczyło zrobić analizę trwającą kilkanaście minut.

Dlaczego ja sam tego nie odkryłem - nie mam tv, nie oglądam tv, nie interesuje się piłką nożną = dla mnie problem nie istniał  ;D

Troll81

Witam w klubie :D nie widziałem ani jednego meczu :D

donbartolo

Kilka stacji telewizyjnych (np. Canal+ France) zastosowało filtry i można sobie wybrać ścieżkę dźwiękowa żeby nie słuchać było trąbek.

Cyfron

No właśnie, bo raczej nikt normalny nie ma filtru w TV, a te zalecenia to są właśnie dla telewizji :)

Skret

Może i denerwujące ... mi tam nie przeszkadza - w końcu to Afryka a nie Europa. Dlaczego imprezy mają wyglądać po europejsku ?

apohawk

Żeby dało się to oglądać. Niestety wielu osobom to przeszkadza. Mnie to przeszkadza, więc nie oglądam. Oglądalność spada, wpływy z reklam spadają, world cup 2010 traci na prestiżu. Wszystko przez durną trąbkę. Sami strzelili sobie w stopę.
No good deed goes unpunished.

donbartolo

Ja oglądam, ale chciałem oglądać w DD 5.1 ale się nie daje, bo z każdego głośnika ryczy trąbka. Jak się wyłączy kino, to na samym tv chociaż słychać komentarz.

KrzychuP

Cytat: Troll81 w 23 Czerwiec 2010, 23:57
Witam w klubie :D nie widziałem ani jednego meczu :D

Ja też! Ja też!  :parrrty:

krzyszp

Cytat: KrzychuP w 24 Czerwiec 2010, 13:22
Cytat: Troll81 w 23 Czerwiec 2010, 23:57
Witam w klubie :D nie widziałem ani jednego meczu :D

Ja też! Ja też!  :parrrty:

No ja też w tym klubie  :parrrty:

Przestałem oglądać, jak nasza drużyna przestała grać (mówię o grze, a nie robieniu za statystów), a to było daaaaawno temu...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

jakoś tak w 92 na olimpiadzie w Barcelonie :D

krzyszp

Cytat: Troll81 w 24 Czerwiec 2010, 18:28
jakoś tak w 92 na olimpiadzie w Barcelonie :D

Mniej więcej :), tak właśnie myślałem, że wtedy jeszcze mało piwa piłem :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka