Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[2010.06.25 - 2010.06.30] QuantumFIRE - Bye School :)

Zaczęty przez tmphaha, 25 Czerwiec 2010, 00:45

tmphaha

http://pl.boincstats.com/bam/challengeChat.php?chid=46

UWAGA: Wyścig jest organizowany przez nasz zespół !


Arthusp

Jako nowy nie wszystko rozumiem, więc chcę zadać pytania:
1. Jeśli wyścig zaczyna się o 10:00 GMT, to znaczy, że u nas będzie to o 12:00, tak? (to akurat nie boincowe pytanie  ;))
2. Jak są liczone punkty: czy tylko dla tych zadań, które będą pobrane po starcie, czy dla tych, które zapunktują w podanym terminie?
3. Czy wszyscy już zmienili pasty na procesorach, przeczyścili wiatraki itp.?  :parrrty:

Troll81

1. tak my startujemy z różnicą czasową
2. Punktują te zadania które zostaną odesłane w terminie trwania wyścigu (można narobić buforki :D
3. nie wiadomo

Nie branie udziału w wyścigu będzie traktowane jako sabotaż i karane będzie przeciągnięciem pod killem  :attack:  %)

apohawk

Ad. 2&3. Wczoraj wieczorem wstrzymałem odsyłanie przeliczonych próbek, jak wrócę z pracy, to odeślę wszystko na raz.
No good deed goes unpunished.

Troll81


tmphaha

Na obecną chwilę z punktami 3 zespoły ;) później w miarę potrzeb się wykresik zaktualizuje.


apohawk

Zobaczmy jak to wygląda, odesłałem 47 WU na raz  ;D
No good deed goes unpunished.

Troll81

a u mnie nie chce pobierać zadań na CPU tylko żebrze o GPU.... których oczywiście nie ma..........

apohawk

Znowu masz bufor zapchany innymi zadaniami/projektami?
U mnie żebrze o próbki GPU cały czas, ale jak się zwolni miejsce w buforze na CPU, to prosi o próbki na CPU także. Traktuję żebranie o próbki GPU jako poganiacza.  XD
No good deed goes unpunished.

toms83