Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Nanoboty

Zaczęty przez Limol, 07 Lipiec 2010, 09:26

Limol

Goofy chyba że zrobią szczepionke na wszystko XD tak w zasadzie to całkiem bliska przyszłość pewnie jakieś 50-100 lat i sami sie będziemy leczyć :D
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


goofyx

Cytat: Limol w 07 Lipiec 2010, 09:26
Goofy chyba że zrobią szczepionke na wszystko XD tak w zasadzie to całkiem bliska przyszłość pewnie jakieś 50-100 lat i sami sie będziemy leczyć :D
Wszczepią nam jakieś implanty z armią nano-botów i gniazda USB.
Zachorujesz na raka, podłączasz się do kompa, ściągasz update dla nano-botów i klikasz na "Lecz", potem tylko pasek postępu i gotowe :D

Troll81

Ja juz mam szczepionke na wszystko. Cyjanek Potasu  XD

@nanoboty

Podłączasz się pod USB. Akceptujesz warunki regulaminu, płacisz za licencję, Wyrażasz zgode na przetwarzanie wszystkiego co z tobą związane i zobowiązujesz się do pracy na rzecz twórcy oprogramowania przez 3 lata. A potem usiłujesz zrobić update firmware'u nanobotów.....

goofyx

Cytat: Troll81 w 07 Lipiec 2010, 10:27
Ja juz mam szczepionke na wszystko. Cyjanek Potasu  XD

@nanoboty

Podłączasz się pod USB. Akceptujesz warunki regulaminu, płacisz za licencję, Wyrażasz zgode na przetwarzanie wszystkiego co z tobą związane i zobowiązujesz się do pracy na rzecz twórcy oprogramowania przez 3 lata. A potem usiłujesz zrobić update firmware'u nanobotów.....
hmm, takie coś to tylko w M$ :)
Może będzie coś OpenSource :D

Troll81

Żartujesz?? W firmach farmaceutycznych??

goofyx

Cytat: Troll81 w 07 Lipiec 2010, 10:38
Żartujesz?? W firmach farmaceutycznych??
Nie no ok <- ale te nanoboty będą miały "Windows Very Mobile for NanoBots"

resux

Cytat: goofyx w 06 Lipiec 2010, 21:04
WCG nigdy się chyba nie skończy ;)
niestety, ale pewnie nie, co nowa szczepionka to nowa mutacja  :(
i boty może by nie pomogły, mogłyby tak się zmutować, że zakłucałyby namierzanie  ;)

goofyx

Cytat: resux w 07 Lipiec 2010, 10:45
Cytat: goofyx w 06 Lipiec 2010, 21:04
WCG nigdy się chyba nie skończy ;)
niestety, ale pewnie nie, co nowa szczepionka to nowa mutacja  :(
i boty może by nie pomogły, mogłyby tak się zmutować, że zakłucałyby namierzanie  ;)

Nowa mutacja to nowe WU do liczenia, potem wyniki i nowy update dla nonabotów <- i tak w kółko, aż nanoboty zardzewieją :)

kempler

trollu czy ostatnie nie pouczałeś mnie i bodajże tomasza o offtopach ?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

 :shame: kajam siem.....

goofyx

Cytat: kempler w 07 Lipiec 2010, 10:56
trollu czy ostatnie nie pouczałeś mnie i bodajże tomasza o offtopach ?
To też moja wina <- przepraszam.
Ale nanoboty to fajna przyszłość ;)

Limol

Nie chłopaki  te nanoroboty będątakie dobre że same będą se wyszukiwać i dostosowywać się do nowych mutqacji a my biedni liczydłowi projektów takich jak WCG pójdziemy nba bezrobocie :D
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


goofyx

Cytat: Limol w 07 Lipiec 2010, 12:45
Nie chłopaki  te nanoroboty będątakie dobre że same będą se wyszukiwać i dostosowywać się do nowych mutqacji a my biedni liczydłowi projektów takich jak WCG pójdziemy nba bezrobocie :D
No niestety - a ludziska którzy podsyłają nam próbki nie wiadomo z czym, będą sławni i bogaci <- i nawet nie wspomną że to dzięki tym milionom kompów z boinc mają takie wyniki.

kempler

czy wy macie jakieś problemy z rozumieniem czytanego tekstu? Bo ja na górze widze nasze rankingowe cele a nie nanoroboty. Wywalę wam potem te posty stąd.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Limol

No racja Goofy powinni chociaż odpalić po 5000$ na hosta :D A potem kryzys :D

KOńczymy jużten temat i zaczynamy gadać od rzeczy w końcu to nasze rankingowe cele co nie?? No to ja chce zrobić 50 tysi w seti do końca wakacji narazie mam 40 :D i chciałbym być co najmniej na  300000-nym miejscu w Boincstats
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


goofyx

Cytat: kempler w 07 Lipiec 2010, 13:12
czy wy macie jakieś problemy z rozumieniem czytanego tekstu? Bo ja na górze widze nasze rankingowe cele a nie nanoroboty. Wywalę wam potem te posty stąd.
ady już przepraszaliśmy za zejście z tematu.
Dzięki za założenie wątku.

Troll81

#16
http://img100.imageshack.us/img100/8773/lolek8yz1.gif

goofyx