Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Za dużo tego

Zaczęty przez kempler, 13 Lipiec 2010, 23:29

kempler

Chcę się tylko dowiedzieć czy macie tak jak ja. Wiem że nie uczestniczę w wielu wyścigach ale czy tych wyścigów kurna nie jest za wiele ?  ;) Jak dla mnie to te wyścigi straciły już jakiś prestiż. Tak chyba średnio 2 wątki na tydzień o nowych wyścigach. Ja już się w tym trochę gubię, chyba nawet jak bym chciał to bym nie zdążył się przestawiać z liczeniem  ;)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

Dlatego ja na to leję i liczę swoje. Dociągam kolejne projekty do checkpointów. Ja akurat zdaży się wyścigo to się dołożę do wkład drużyny. PM oczywiście liczę, ale to nasz wewnetrzny wyścig :D

Pigu

ja zacząłem osrywać

apohawk

Cytat: Troll81 w 13 Lipiec 2010, 23:37
Dlatego ja na to leję i liczę swoje. Dociągam kolejne projekty do checkpointów. Ja akurat zdaży się wyścigo to się dołożę do wkład drużyny. PM oczywiście liczę, ale to nasz wewnetrzny wyścig :D
qft
jak mi pasuje to liczę, np. collatz zamiast wysuszonej milki, wyścigi SIMAP, swoją drogą, comiesięczne wyścigi SIMAP wciąż gromadzą sporo grupę zespołów. Jak skończą się próbki w SIMAP to policzę trochę ten wyścig w POEM, ale chyba się nie skończą w tym miesiącu XD
No good deed goes unpunished.

Niekumaty Burak

Uczestniczę w wyścigach Simap bo ... liczę Simap, ale priorytet (trudne słowo) ma PrimeGrid. Zaraz ustawię na liczenia Proth Prime Search (LLR).
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Peciak

Cytat: kempler w 13 Lipiec 2010, 23:29
Wiem że nie uczestniczę w wielu wyścigach ale czy tych wyścigów kurna nie jest za wiele ?  ;)
Dlatego proponuję to co już proponowałem, skupmy się na kilku projektach
- je liczmy i w nich bądźmy dobrzy jako TEAM
- wyścigi PM, Wyścigi Teamów, TOP 10 to tylko ewentualna droga do sukcesu

i Panowie bez lania i srania bo nasze forum to nie kibel

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Pigu

oink? sranie to świńska rzecz