Mapa

Zaczęty przez Simek, 28 Marzec 2006, 17:39

Simek

Dobra dziś trochę pobawiłem sie z mapą. Usunołem bzdury poprawiłęm pare rzeczy i dodałem fotki Miejsc. niesty nie mogłem znaleźć wszytskich fotek dodanych miejsc. Więc jezlei ktoś znajdzie jakąs fajną fotke neich pisze na PW z linkiem do obrazku i czego to jest fotka :D

m2marek

Kaunas Kowno (Lithuania)
może podpisy miejsc projektów zamieszczć według szablonu
nazwa oryginalna nazwa polska (państwo)
chyba bardziej poprawne niż
Kaunas Kaunas, Kauno (Lithuania)
lub inaczej, ale bez dublowania nazw miast

Mchl

Zasanawiam się, czy w ogóle nie wywalić nazwy oryginalnej i zostawić tylko Polską...
No i nazwy krajów też po naszemu.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

m2marek

mapa "członków" nie bangla na moim lisku. :(

Mchl

Na moim bangla, acz nie całkiem dobrze. Na frapperze robią jakieś zmiany. Wszystko działa wolniej, ale są też nowe funkcje (w Polsce pojawiły się drogi!). Może jak zakończą te poprawki, to i szybkość wróci.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

m2marek

O!!? dziś i u mnie działa!! :)

PMG

ZA to mnie z chojnic ( województwo pomorskie, kiedyś bydgoskie) wywaliło. Jestem jeszcze u was czy nie ?

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Mchl

Z mapy jakby Cie wywiało... Najwżej dopisz się jeszcze raz. Frappr ciągle w testach, więc może przesunęli Ciedlazabawy do Australii :roll:  :?:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org