Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Punkty BAM!

Zaczęty przez sosite, 08 Wrzesień 2010, 21:27

sosite

Witam.
Tak od 3 dni tak patrzę w statystyki na BAM! i widzę, że mam tylko 0,02 punktów zdobytych kiedyś tam dla LHC. Zapewne pokrywa się to z moją małą zmianą na koncie climateprediction i podpięcie ów konta do BAM!
Zaczęło się to od tego, że w naszej ulotce przeczytałem, że nie można przenieść punktów z żadnego projektu za wyjątkiem właśnie climateprediction. Przynajmniej ja to tak odebrałem. A, że miałem tam już 10 tyś. punktów to stwierdziłem, że nie ma sensu opuszczać swojego (skromnego) dorobku. Zmieniłem więc e-mail i nazwę użytkownika, po czym podpiąłem pod BAM!. I od tamtego czasu BAM! jest święcie przekonane, że mam 0 punktów. Mogę odżałować te parę punktów i założyć nowe konto na climateprediction ale czy to pomoże w tym aby BAM! zliczał mi jakiekolwiek punkty?
Moje: wizytówka, dziennik, sygnaturka, itd.
Przypominam, że mój pseudonim to "sos" a login "sosite" i są to dwie odrębne sprawy ;)

apohawk

To przenoszenie punktów dotyczy zespołów. Użytkownik zawsze zachowuje swoje punkty.
Jeśli jesteś w teamie A, wypracujesz 10k, to konto teamu A powiększa się o 10k. Jeśli teraz opuścisz team A i dołączysz do drużyny B, to te 10k dalej zostaje na koncie teamu A, a team B dostanie punkty za Twoją pracę dopiero od momentu dołączenia do teamu B. W skrócie, punkty wypracowane dla zespołów nie podążają za użytkownikiem. I właśnie od tego wyjątkiem jest CPDN. Jak opuścisz team A na rzecz teamu B, to team A straci 10k, a team zbogaci się o 10k.

Co do punktów w LHC, to CPIDy Ci się rozjechały. Poszukaj na forum tematów o synchronizacji statystyk, jak chcesz wnikać w szczegóły. Jak Ci się nie chce, to po prostu poczekaj parę tygodni.

http://boincstats.com/search/all_projects.php?cpid=2310a31e2525f975a5003792d212e9b9
http://boincstats.com/search/all_projects.php?cpid=1936f5b82a9ee7b6457d927e04a03c4c
No good deed goes unpunished.

sosite

Dzięki. Aktualnie odnalazłem moje drugie wcielenie. Na stronie BAM! uruchomiłem odświeżenie CPID i znalazło poprawny numer. Jutro powinno wszystko wrócić do normy to zmienię swoje statystyki na odpowiedniego użytkownika. Chwała Ci za to :parrrty:.
Moje: wizytówka, dziennik, sygnaturka, itd.
Przypominam, że mój pseudonim to "sos" a login "sosite" i są to dwie odrębne sprawy ;)

Troll81

statsy nieraz wracają do normy przez tydzień albo i dłużej :D cierpliwości :D

sosite

Widać ja mam szczęście, bo u mnie jest już wszystko ok ;D.
Moje: wizytówka, dziennik, sygnaturka, itd.
Przypominam, że mój pseudonim to "sos" a login "sosite" i są to dwie odrębne sprawy ;)