[2010-10-02 - 2010-10-08] Orbit@Home - Around the World

Zaczęty przez Slavkoyama, 30 Wrzesień 2010, 17:31

Slavkoyama

Chyba będzie trochę trudniej wskoczyć do top 6 :)

Przed nami tygodniowy wyścig ORBIT-alny.

Proszę o dodanie naszej kamandy.

Linek:
http://boincstats.com/bam/challengeChat.php?pr=orbit&chid=95

i obrazek:


PS. Piszę PW do Mchla, ale jak ktoś ma go na skype czy gdzieś tam, to dajcie mu znać, by dodać nas zdążył.

Szopler

Od razu piszę, że będę cisnął... właśnie zabieram się za kręcenie Phenomka X6 :)

apohawk

Przypominam, że w Orbit Linux rządzi.
Trochę mi ten wyścig koliduje z PrimeGrid. Jak już dojdę do punktu, w którym nie zdążę przeliczyć zadań PG przed końcem wyścigu, to przerzucę się na Orbit.
No good deed goes unpunished.

mimeq

Tylko pierwsza 20ka B@P bo jest nas tam naprawde wieeeelu aktualnie 2miejsce (chyba dzieki rownoleglemu TOP10)  :respect:







Troll81


uczenn

Chętnie udostępniłbym 16rdzenii na ostatnie 3 dni walki.

mimeq

Cytat: uczenn w 05 Październik 2010, 18:15
Chętnie udostępniłbym 16rdzenii na ostatnie 3 dni walki.

To chyba jedyna przeszkoda jest:

Results ready to send    0

:wth:


Troll81

uczenn - witam na forum i zapraszam do działu wizytówki. Powiedz nam z jakiego województwa jesteś to zaliczymy cię do rankingu województw....

apohawk

Witamy i liczenie orbit polecamy, ale niestety na razie nie ma próbek. Orbit rzuca duże serie próbek, a jak się wyczerpie, to ma parę dni przerwy. Oby jak najszybciej pojawiła się nowa seria.  8)
No good deed goes unpunished.

Slavkoyama

U mnie godzinkę - dwie temu pobrało 8 próbek. Całkiem sporo, jak na ostatnią posuchę. Może więc coś się rusza.

emik



mimeq



uczenn

Moglibyście mi napisać co zrobić żeby dołączyć się do tego wyścigu teamów Orbit (jeżeli oczywiście będą próbki)? Z góry przepraszam za takie trywialne pytania, ale BOINC to dla mnie nowość :).

Troll81

Wystarczy że podepniesz się do projektu i przeliczysz próbki w zadanym terminie :D

apohawk

A także będziesz członkiem zespołu, który bierze udział w wyścigu i boincstats to zauważy. Zazwyczaj boincstats ma jeden dzień poślizgu, jak się zmienia lub dołącza do drużyny.

EDIT
W wyścigach organizowanych na boincstats, tak jak ten, liczy się, czy zdobędziesz punkty w danym terminie, a nie czy przeliczysz próbki w danym terminie. Drobna różnica. W wyścigach PrimeGrid jest ten drugi wariant.
No good deed goes unpunished.

Slavkoyama

No i zajęliśmy drugie miejsce. Frankofoni z L'Alliance Francophone mieli 2x więcej punktów niż my, AMD-kowcy z AMD Users mieli 2x mniej punktów - i tak przez całą rozgrywkę. Rozkręcić rywalizacji niestety nie dało się, bo projekt miał spory przestój w trakcie wyścigu. Ale i tak co drugie miejsce, to drugie.

Liczyło nas całkiem sporo - 2 pierwszej 25-ce mieliśmy 7 liczydłowych. Poniżej przedstawiam ścisłe i mniej ścisłe podium:






Gratulacje dla wszystkich liczących :parrrty:

KrzychuP

hihihihi  :)

niechcący dołączyłem do tego grona
ale numer XD