Użytkownik dnia | User of the day | UOFD

Zaczęty przez ethan72, 22 Kwiecień 2006, 10:48

Sergeant

Przejrzałem dość dokładnie ten cały temat. Powiadacie, że da się nagiąć trochę przepisy. Spróbujemy z tym resetowaniem. Na razie jak widać mam 10 punktów, ale te dwa na początku, to nie wiem skąd się wzięły. W ogóle nie liczę w tym projekcie, nie mówiąc już o moim w nim profilu.

Jeśli chodzi o maile to z tych ośmiu UotD nie dostałem maila z jednego projektu. Jak trzeba, to mogę sprawdzić z którego, bo nie kasowałem tych maili.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Sergeant

Rzeczywiście działa to kasowanie profilu.
Ale zauważyłem, że w niektórych projektach trzeba mieć zaliczonych przez ostatni czas ileś tam kredytów. Na przykład w uFluids nie można założyć profilu po skasowaniu, jeżeli nie ma ostatnio 10 punktów zaliczonych, w Milkyway trzeba ich zdobyć 50.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

emik

potrójna korona ładnie wygląda - a tak prawdę mówiąc nie widziałem jeszcze aby ktoś miał w jednym dniu więcej wianuszków

a więc kto pierwszy zdobędzie w jednym dniu 5 wianków temu stawiam browca


Troll81

#803
chyba jest jakieś ograniczenie...
ale widzę że nasz team zbiera uwagę http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=1047#10691

CytatLOL, Aleksander Parkitny is UotD again today... for the 11th time in the last 12 month. Same with his teammate Pigu (8 times in the last 3 month). I would not be surprised, if RAD-Poland, Krzychu P. or again Pigu were UotD in the next few days. Is there any reason, why these members of BOINC@Poland are UotD that often (on other projects as well)? Is there no limit, like the maximum of 3 UotD on Pirates@Home?


emik

tylko, że to posty ze stycznia XP


Pigu

Cytat: emik w 26 Maj 2009, 21:26
potrójna korona ładnie wygląda - a tak prawdę mówiąc nie widziałem jeszcze aby ktoś miał w jednym dniu więcej wianuszków

a więc kto pierwszy zdobędzie w jednym dniu 5 wianków temu stawiam browca

kilka dni wstecz miałem 4 na raz XP

emik

przejrzałem twoje UoTD pobieżnie i max widzę 3


Pigu

22/23 maj - było zazębienie - nie zgasły jeszcze te z 22, a już pojawiły się te z 23 w efekcie było zacnie %) nawet troll to obczaił na stronie 700 XP
Cytat: Troll81 w 23 Maj 2009, 12:14
widzę świnko że dziś wianków nazgarnieałeś :D

KrzychuP

A jam dziś RALPHa zgarnął  :arrr:

Troll81

mnie się już na forum wyświetliło kiedyś 5 wianków ale tak jak i u piga część była z dnia poprzedniego. Projektów jest za mało i zbyt rozsiane po globie by trzasnąć tyle w jednym dniu :D

emik

dlatego - powtarzam po raz kolejny - pierwsze 5 wianków w jeden dzień  nagradzam browcem


PBT_marian_boss

SKB@P w dniu 29.05.2009 został UOD w ENIGMA i PrimeGrid



Pigu


PBT_marian_boss

08.06.2009 ENIGMA


09.06.2009 YOYO

[PBT] Horpah

Congratulations!

You've been chosen as the MilkyWay@home user of the day!
        Your profile will be featured on the MilkyWay@home website for the next 24 hours.

Troll81

#815
brawo :D goń mnie z wiankami :D
http://www.myboinc.com/