Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

BOINC@Poland & MPTA

Zaczęty przez tlusty25041, 15 Październik 2010, 01:15

lolek

@Tomek-ja ręki do kasowania postów o MPTA nie przyłożę. Natomiast co do postów o przyłączeniu się do PNT (lub innego zespołu) to jeżeli się pojawią to będę usuwał (dział projekty nie jest do tego typu dyskusji).

Tomasz R. Gwiazda

tak ogolnie powiedzialem :)

Krzysiak

Dobra chłopaki bierzcie się  za liczenie bo na razie to cienko wypadamy


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Tomasz R. Gwiazda

jest to mozliwe bo wiecej jest gadania na temat przechodzenia do jakiegos zespolu czy cos zamiast infa o tym od kiedy do kiedy i jaki projekt liczyc , infa na temat wymagan projektu, na czym lepiej chodzi, szybciej sie liczy ect

czyli o wszystkim o czym powinno sie tu dyskutowac

_Aleksander_

Nie wiem co mam o tym myśleć, ale póki co po 3 godzinach liczenia z całego MTPA to widzę obecnie sklasyfikowanych 8 zawodników, gdzie ja otwieram stawkę?
Tymczasem Boinc@Poland ma 14 zawodników i wcale zespołowo nie odstaje punkowo....
To chyba jakieś jaja i zaczynam żałować, że dałem się skusić na zmianę teamu na czas zawodów w celu niby zwiększenia siły zespołu narodowego....(jaki narodowy???)

Krzysiak

Wracaj  ;D chyba możesz ?
3 Godziny w plecy to jeszcze nie tragedia


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

_Aleksander_

Jak mnie przygarniecie to wracam  :D

emik

wracaj synu marnotrawny


RAKU 44

Cytat: _Aleksander_ w 03 Luty 2011, 22:06
Nie wiem co mam o tym myśleć, ale póki co po 3 godzinach liczenia z całego MTPA to widzę obecnie sklasyfikowanych 8 zawodników, gdzie ja otwieram stawkę?
Tymczasem Boinc@Poland ma 14 zawodników i wcale zespołowo nie odstaje punkowo....
To chyba jakieś jaja i zaczynam żałować, że dałem się skusić na zmianę teamu na czas zawodów w celu niby zwiększenia siły zespołu narodowego....(jaki narodowy???)

Zespół miał być narodowy, ale tak to właśnie Polak z Polakiem się dogada...

Swoją drogą ludzi przeciwko jakiemukolwiek połączeniu sił wypowiadało się tu sporo a jakoś w wyścigu ich nie widać.

Pigu

#89
Cytat: RAKU 44 w 03 Luty 2011, 17:41
na połączenie PNT z B@P poczekamy jeszcze ze trzy epoki lodowcowe  %)

przepraszam za mały oftop, ale droga nie jest zamknięta - swego czasu wystosowaliśmy nasz pomysł połączenia "podejście Pigulca" który zyskał szerokie zainteresowanie wśród kamratów, jednak nie doczekał się żadnego odzewu drugiej strony

cóż - połączeniem na sensownych warunkach jesteśmy zainteresowani, wyciągnięciem kilku największych kamratów do innej drużyny nie - pojawi się konkretna propozycja to na nią odpowiemy

Krzysiak

Pigu a ty nie liczysz nie dajesz dobrego przykładu ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Pigu

osobiście jestem zmęczony wyścigami - tyle tego, że nie czerpię z nich żadnej podniety - obecnie dociągam wcg  %)

Troll81

podobnie jak ja. PG liczy na gf8200 na moim domowym serwerku....

apohawk

primegrid się stoczył, nie ma sensu się tam ścigać, przynajmniej dla mnie
No good deed goes unpunished.

Krzysiak

Jestem trochę rozczarowany  :wth:

bo Te osoby które najwięcej darły japę  na temat jednoczenia się i krytycznie podchodziły do osób które popierały ten pomysł
+ krytyka osób zapraszających

TO olały wyścig ciepłym moczem i tak BOINC@Poland w rankingu wypada jak mała podrzędna drużyna niemająca żadnych szans

Patrząc na wyniki dzisiaj rano zastanawiam się nad zwarciem pośladków i przejściem do "Polish National Team" na czas wyścigu

Bo niestety prawda jest taka że jako POLACY w tej chwili tylko tam mamy szanse zaistnieć

No trudno zanim ktoś mnie skrytykuje niech przemyśli swoje podejście i całej tej sprawy bo gadać to każdy potrafi


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

RAKU 44

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 04 Luty 2011, 08:12
Jestem trochę rozczarowany  :wth:

bo Te osoby które najwięcej darły japę  na temat jednoczenia się i krytycznie podchodziły do osób które popierały ten pomysł
+ krytyka osób zapraszających

TO olały wyścig ciepłym moczem i tak BOINC@Poland w rankingu wypada jak mała podrzędna drużyna niemająca żadnych szans

Patrząc na wyniki dzisiaj rano zastanawiam się nad zwarciem pośladków i przejściem do "Polish National Team" na czas wyścigu

Bo niestety prawda jest taka że jako POLACY w tej chwili tylko tam mamy szanse zaistnieć

No trudno zanim ktoś mnie skrytykuje niech przemyśli swoje podejście i całej tej sprawy bo gadać to każdy potrafi

I tu miało właśnie prawo bytu MPTA "neutralny" grunt drużynowy a jedność narodowa :attack:

Co do ludzi którzy nadal liczą w tej drużynie to są to jedynie przedstawiciele Users Vision Team oraz BenchIT.pl w nieco osłabionych składach ponieważ cześć osób ma sprzęt w przebudowie...
W sumie też się zawiodłem bo liczyłem na większe wsparcie patrząc na rozkładówkę drużyn na stronie MPTA, co do przejścia do PNT nie wiem czy to nie jest dobra myśl bo tu widzę ludzi którzy gnoją całą ideę współpracy a sami później jak to napisałeś zlewają wyścig.


Są jeszcze tacy jak apohawk, który chyba już 4 raz pisze że PG to dno.
Po co w ogóle siejesz zamęt w tym temacie skoro nie liczysz?
Dla Ciebie syf dla innych nie więc Panu już podziękujemy.

Tomasz R. Gwiazda

RAKU44: proponuje troszke uspokoic sie. i nie obrazac czlonkow naszego teamu. MY tu jestesmy u siebie. I podziekowac mozemy komu innemu :)


A co do "PG to dno" to sama prawda. PG od poczatku zachowuje sie jakby bylo jedynym projektem. Daje miliard wyscigow w roku. Nie mozna ich traktowac powaznie, bo oni nie traktuja powaznie innych projektow oraz ludzi
Ja oczywiscie sie wypowiadam bo moge , a nie bioru udzialu w wyscigu bo nie mam czym. 90% mojego obecnego RAC to projekty GPU

Krzysiak

A moje 1,78% dziennej mocy i jakoś nie mam kompleksów  ;D
A tak poważnie to szkoda że tak wyszło
Ale że mamy demokrację i wolną wole każdy robi to co uważa za słuszne

A prosił bym pana/panią  RAKU 44  jednak o trochę inny ton i sposób pisania  :wth: tu się Tomaszem zgadzam w 100%


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

RAKU 44

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 04 Luty 2011, 08:46
RAKU44: proponuje troszke uspokoic sie. i nie obrazac czlonkow naszego teamu. MY tu jestesmy u siebie. I podziekowac mozemy komu innemu :)


Nie wiem w którym miejscu kogoś obraziłem a straszyć mnie nie musisz bo z tego co zauważyłem nie Ty jesteś tu od rozdawania nagród i kasowania postów, jeżeli moderacja uzna że przesadziłem to OK przyjmuję nagrodę z uśmiechem na twarzy  ;)
Ta wypowiedź nie miała na celu obrażania kogokolwiek po prostu stwierdziłem jak jest naprawdę, ale widzę w temacie wyścigu, że apohawk przyłączył sie do liczenia także zwracam honor  ;)

Skoro od początku wiedziałeś, że nie będziesz liczył PG to trzeba było nie siać zamętu wśród ludzi którzy byli gotowi przyłączyć się do wspólnego Polskiego teamu, dla mnie to jasna sprawa.

apohawk

Cytat: RAKU 44 w 04 Luty 2011, 09:00
Ta wypowiedź nie miała na celu obrażania kogokolwiek po prostu stwierdziłem jak jest naprawdę, ale widzę w temacie wyścigu, że apohawk przyłączył sie do liczenia także zwracam honor  ;)

Skoro od początku wiedziałeś, że nie będziesz liczył PG to trzeba było nie siać zamętu wśród ludzi którzy byli gotowi przyłączyć się do wspólnego Polskiego teamu, dla mnie to jasna sprawa.
Kurde, aż sprawdziłem listę startujących, czy ktoś mi nicka lub konta nie ukradł. Nie strasz.
Jak przychodzą ludzie na forum i pytają się, czy dołączymy się do mpta, to im odpowiadam, że ja nie. A nie dołączę się, bo wcale nie wystartuję. A nie wystartuję, bo PG się stoczyło poniżej poziom akceptowalny. Zgadza się, powtórzę to chyba po raz piąty :P Ile pytań, tyle odpowiedzi, a że PG jeszcze się nie poprawiło, więc i odpowiedź wciąż ta sama :P
Stawiam sprawę jasno, żeby nie było później narzekań "że jakby więcej nas startowało, to by było lepiej".
Poza tym, wyścig w WCG wygląda bardzo ciekawie i z tego, co widzę, więcej mocy B@P jest w wyścigu WCG niż w PG. W wyścigu WCG jest ponad 2000 liczydłowych, tutaj ponad 1000. Tam na 2000 liczydłowych obecnie jestem 82. Może uda mi się utrzymać w top100 do końca wyścigu  8)

Jeszcze zapytam, czy na forum pnt też taki zamęt siejesz? Przecież też olali MPTA.
No good deed goes unpunished.

RAKU 44

Cytat: apohawk w 04 Luty 2011, 09:12

Kurde, aż sprawdziłem listę startujących, czy ktoś mi nicka lub konta nie ukradł. Nie strasz.
Z wypowiedzi TU zrozumiałem że jednak liczysz  ;)


Cytat: apohawk w 04 Luty 2011, 09:12
Poza tym, wyścig w WCG wygląda bardzo ciekawie i z tego, co widzę, więcej mocy B@P jest w wyścigu WCG niż w PG. W wyścigu WCG jest ponad 2000 liczydłowych, tutaj ponad 1000. Tam na 2000 liczydłowych obecnie jestem 82. Może uda mi się utrzymać w top100 do końca wyścigu  8)

Graty  ;)

Cytat: apohawk w 04 Luty 2011, 09:12
Jeszcze zapytam, czy na forum pnt też taki zamęt siejesz? Przecież też olali MPTA.

Ich decyzja była konsekwencją braku poparcia z Waszej strony, to Oni wyciągnęli rękę...
A nie spamuję tam bo temat z ankietą już zamknęli także nie ma gdzie  %)
Poza tym w tym momencie są dość wysoko w rankingu co potwierdza ich determinację w tych wyścigach.

Troll81

CytatIch decyzja była konsekwencją braku poparcia z Waszej strony, to Oni wyciągnęli rękę..

dlaczego zwalają odpowiedzialność za swoje niepodległe decyzje na nas  |-? sa dużymi chłopcami i nie musza iść z nami pod rączkę.... a nam połączenie na ich zasadach nie pasuje. Temat był długo wałkowany i nie osiągneliśmy zadawalającego kompromisu.

W skrócie Oni chcą tworzyc nowy silny zespoł. My uwazamy ze silny zespół już istnieje i nie zamierzamy porzucać naszego dorobku (tym bardziej ze w wielu projektach jest on nie do nadrobienia)

Oni mają determinacją do wyścigów PG bo PG dobrze punktuje. Zobaczmy ich determinacją w projektach typu RALPH....
w niektórych projektach wogóle nie istnieją (nie mówie o reprezentowaniu naszego kraju, bo najpierw trzeba być w ogóle w projekcie a potem jeszcze na odpowiednim miejscu)

apohawk

Cytat: RAKU 44 w 04 Luty 2011, 09:26
Cytat: apohawk w 04 Luty 2011, 09:12

Kurde, aż sprawdziłem listę startujących, czy ktoś mi nicka lub konta nie ukradł. Nie strasz.
Z wypowiedzi TU zrozumiałem że jednak liczysz  ;)
Pomyliłem wątki o wyścigach, ale wtopa  :shame:
No good deed goes unpunished.

Pigu

Cytat: Troll81 w 04 Luty 2011, 09:51
a nam połączenie na ich zasadach nie pasuje. Temat był długo wałkowany i nie osiągneliśmy zadawalającego kompromisu.

była taka propozycja? ja kojarzę propozycję przechodzenia do PNT, negocjacje na temat pełnej fuzji się nigdy nie odbyły, nie znam stanowiska drugiej strony

z chęcią poprowadziłbym rozmowy konfrontujące stanowiska nasze i PNT, niestety gdy sformułowałem nasze postulaty spotkały się z milczeniem

ale dość o tym - to wątek o MTPA - mnie ta idea nie interesuje - nie liczę Prime, każdy w teamie ma wolną wolę i sam zdecyduje, nikogo za liczenie wyścigów w MTPA nie potępimy, nikogo do liczenia w MTPA nie zmusimy (bo i nie mamy takiej mocy sprawczej) i to jest oficjalne stanowisko B@P w tej kwestii

jeżeli ktoś popiera tą ideę niech zachęca kamratów, jeżeli ktoś potępia, niech zniechęca, ale nikt niech nie oczekuje zarządzenia teamu - jego nie będzie

Troll81

fuzja miała polegaż na przejściu i przemianowaniu nazwy zespołu w tych projektach w których PNT miało mniejszy niż my dorobek punktowy. Oznaczałoby to ze w większości projektów to my byśmy wnosili dorobek punktowy. Zwróciłem im uwagę na nierównomiernosć takiej fuzji.

Pigu

Cytat: Troll81 w 04 Luty 2011, 16:32
fuzja miała polegaż na przejściu i przemianowaniu nazwy zespołu w tych projektach w których PNT miało mniejszy niż my dorobek punktowy. Oznaczałoby to ze w większości projektów to my byśmy wnosili dorobek punktowy. Zwróciłem im uwagę na nierównomiernosć takiej fuzji.

to jest nasza propozycja, na którą nie otrzymaliśmy odpowiedzi, ale dość tu o tym

lolek

Panowie to nie jest wątek do dyskusji o PNT, ani nawet dział. Jeszcze jeden post o PNT nie związany z tematem to wywalę wszystkie dotyczące łączenia team`ów. Decyzja należy do was.