Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Podwójne znaki na klawiaturze

Zaczęty przez krzyszp, 04 Listopad 2010, 01:21

krzyszp

Ma ktośś pojęęcie, dlaczego pod windąą zaczęęłły mi wskakiwaćć podwójnie polskie znaki diakrytyczne (wyjąątkiem jest "ó")?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Argento

Sprawdzałeś inną klawiaturę...?


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Tomasz R. Gwiazda

zobacz jaka masz klawiature systemowa, czy przypadkiem nie przelaczyles na jakas inna..

ja w sumie pierwsze co robie to wywalam wszystkie inne oprocz Polskiej programisty

Troll81

to jest temat z przed 2 miesięcy...

Argento

Doskonale widziałem datę. Nie widziałem natomiast żadnej odpowiedzi ani też rozwiązania opisanej ciekawostki... :no:.
Cóż więcej pisać...


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

apohawk

krzyszp dość szybko przestał pisać podwójnymi znakami, więc albo zmienił klawiaturę, albo przeinstalował system, albo jeszcze coś innego, w skrócie, poradził sobie, więc nie ma sensu wskrzeszać wątku, chyba że ktoś ma identyczny problem i chce spytać o rozwiązanie.
No good deed goes unpunished.

mindc

Cytat: apohawk w 26 Styczeń 2011, 15:48
krzyszp dość szybko przestał pisać podwójnymi znakami, więc albo zmienił klawiaturę, albo przeinstalował system, albo jeszcze coś innego, w skrócie, poradził sobie, więc nie ma sensu wskrzeszać wątku, chyba że ktoś ma identyczny problem i chce spytać o rozwiązanie.

no właśnie, poradził sobie i nie napisał jak, a o to przecież chodzi na forum żeby pytania nie pozostawały bez odpowiedzi...  :attack:


Troll81

pewnie wymienił klawiere :D

Argento

... lub przeczyścił matrycę/monitor ... :)


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

krzyszp

#9
krzyszp wywalił wtedy skróty klawiaturowe od CCC (Ati Catalyst Control Center) ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka