Kto zamknął watek o PNT ? Uzurpator?

Zaczęty przez Waldi, 05 Listopad 2010, 19:19

Waldi

A dlaczego ktoś zamknął watek "Polish National Team" ?
Bez żadnego wyjaśnienia, bez słowa admina, czy kogokolwieK?
Co to za uzurpator?
Przecież dyskusja się nie zakończyła.
Jestem członkiem tego forum i nie życzę sobie takich niejawnych i nie eleganckich zagrań.

Mam wystarczająco duży wkład punktowy i RACu, że należy mi się wyjaśnienie.

A może to jakaś prywata jednego z niedotykalskich na tym forum?

Wywołany - wystąp i się tłumacz !

krzyszp

Echhhh...
Dyskusja na ten temat została zakończona przez jego twórcę, więc moderator ją zamknął...

Proponuję trochę nerwy wstrzymać...  :parrrty:
Cytat: Waldi w 05 Listopad 2010, 19:19
A może to jakaś prywata jednego z niedotykalskich na tym forum?
Wywołany - wystąp i się tłumacz !

Eeee?
Kogo masz na myśli???

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tomasz R. Gwiazda

zreszta to bylo opisane w innym watku, pewnie przeoczyles

S6X

CytatKrótko:
kto chce to niech przychodzi do Polish National Team i tworzy nową jakość i oddycha świeżym powietrzem. Kto nie chce, niech dalej liczy w drużynie  BOINC@Poland.

Jest to komunikat ostatni, sumujący całość sprawy

Pozdrawiam Peciak

Na tym rozmowy się zakończyły.

Troll81

Zresztą z tego co widziałem wątek już po południu został specjalnie dla ciebie otwarty. Powiedziałeś że chcesz to mchl otworzył.... nikomu nie blokujemy swobody wypowiedzi. raczej chodziło o to by nie toczyć kolejnego flame przez forum. Bo i po co skoro wsio zostało podsumowane...

Waldi

Cytat: Troll81 w 05 Listopad 2010, 19:46
Zresztą z tego co widziałem wątek już po południu został specjalnie dla ciebie otwarty. Powiedziałeś że chcesz to mchl otworzył.... nikomu nie blokujemy swobody wypowiedzi. raczej chodziło o to by nie toczyć kolejnego flame przez forum. Bo i po co skoro wsio zostało podsumowane...

No właśnie podsumowania nie zauważyłem,
No i pozostaję przy swoim - jak się zamyka watek, to powinno się napisać dlaczego.

>Tomasz R. Gwiazda
>zreszta to bylo opisane w innym watku, pewnie przeoczyles

No właśnie o to mi chodzi, abym po innych wątkach nie szukał dokończenia tego zamknietego !

Ludzie co Wy wyprawiacie - bronicie swoich racji?
Siłą?
A fuj.
Nawet jeżeli mielibyście racje /bo jako członek tego forum i B@P Teamu tak nie uważam/ to gości na swoim podwórku siłą się nie wywala

A tak wyszło, że ten kto zamknął wątek ma najbardziej nieszczere intencje.
Wypadł najgorzej w całej krótkiej dyskusji.

Waldi

Cytat: Troll81 w 05 Listopad 2010, 19:46
Zresztą z tego co widziałem wątek już po południu został specjalnie dla ciebie otwarty. Powiedziałeś że chcesz to mchl otworzył.... nikomu nie blokujemy swobody wypowiedzi. raczej chodziło o to by nie toczyć kolejnego flame przez forum. Bo i po co skoro wsio zostało podsumowane...

No teraz to już niezłe bagienko wyczyniacie - wątek albo zamknięty całkiem, albo otwarty całkiem.
Osobiście nie mam przyjemności "pisać do jednej bramki".

Troll81

Chodi o to ze zaczłą się robić flame. Przeczytaj ostatnich kilka postów w tamtym wątku... To raczej "druga strona" zakończyła dyskusję. Mśmy dyskutowali o fuzji i na jakich zasadch miała by się odbyć aż koledzy z PNt stwierdzili:

CytatKrótko:
kto chce to niech przychodzi do Polish National Team i tworzy nową jakość i oddycha świeżym powietrzem. Kto nie chce, niech dalej liczy w drużynie  BOINC@Poland.

Jest to komunikat ostatni, sumujący całość sprawy

Pozdrawiam Peciak

więc skoro był to komunikat ostatani to wątek do zamknięcia. A i nie dam sobie głowy uciąć że to PNT mogło zawnioskowac o zamknięcie wątku by flame nie robić....

Tomasz R. Gwiazda

niezbyt wiem o co ci chodzi

CytatLudzie co Wy wyprawiacie - bronicie swoich racji?
no chyba logiczne nie ?
CytatSiłą?
ja tu nie mam zadnych praw na forum zeby byla jasnosc :)

CytatNawet jeżeli mielibyście racje /bo jako członek tego forum i B@P Teamu tak nie uważam/ to gości na swoim podwórku siłą się nie wywala
i tak i nie :)
ale to goscie/czlonek teamu B@P->PNT to zrobil
wiec znowu pretensje w zla strone skierowane


mimeq

Waldi:

Na moje co mialo byc powiedziane zostalo powiedziane, do porozumienia raczej nie doszlismy wiec watek zostal zamkniety.
Nie szukaj dziury w calym ....
Zamkniety - zle, otwarty - zle   :wth:


krzyszp

A otwórzcie w cholerę ten wątek - jeszcze posądzeń o cenzurę nam trzeba...

Tak przy okazji - przydałby nam się "Hyde Park" z nigdy nie zamykanymi wątkami...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Waldi

Ponieważ na wniosek krzyszp wymieniony przezemnie wątek został otwarty dla wszystkich , to proszę moderatora o zamkniecie mojego wątku.
Tnx

krzyszp

Oby nikt nie krzyczał, że ten wątek jest zamknięty ;)
Moderator - przenieś go do Hyde Park'u

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Hyde parkiem jest wątek gra :D

A wątek może tez zamknąć jego autor (na dole powinna być opcja)


krzyszp

Nadal uważam, że specjalny dział powinien istnieć i być widoczny na stronie głównej forum.
Troll'u - masz uprawnienia?

And yes- we need a place for flame wars like for Linux vs Windows ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

lolek

Ja też popieram powstanie tego działu.

Cytat: krzyszp w 05 Listopad 2010, 20:57
And yes- we need a place for flame wars like for Linux vs Windows ;)

B@P vs PNT

A co do niedotykalskich chyba nie ma osoby na tym forum która kiedyś nie została skrytykowana.

Troll81

mnie się dostawało ostro po dupie kilka razy :D