Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

[Pomysł] Nasz serwer statystyk

Zaczęty przez krzyszp, 13 Listopad 2010, 14:18

Szopler

Faktycznie... kwestia rozdzielczości ekranu i skalowania strony.
Powinno być tak:

Cyfron

krzyszp - jak tam ten programik dla mnie do statystyk?
Czy już nie jestem potrzebny ?  ???

krzyszp

Przepraszam Cyfron, mam wielkie problemy z wyrobieniem się i przez to daję ciała na całej linii... Odezwę się, jak się już ogarnę, ok?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

momi_76


Cyfron

ja się tylko grzecznie pytam:)
"Miłego" odrabiania się.

mimeq



Troche mi brakuje pkt.  %)  z tego co widze nie mam w sygnaturce:

SETI (700k)
rosetta (110k)
CPDN (90k)
einstein (47k)

Jakies pomysly ?  :P


Szopler

#166
Z CPDN krzyszp nie może się dobić do plików ze statsami na serwerze, a resztę zaraz sprawdzę...

Twoje UserID = 44 w bazie danych (innych mimeq'ów itp. nie znalazłem) - trzeba by sprawdzić po CPID ;)
Dla tego usera są tylko takie dane:

Enigma@Home 142.16
sudoku@vtaiwan 288.04
Cosmology@Home 420.00
Biochemical Library 483.12
WUProp@Home 786.98
Spinhenge@home 874.77
Malaria Control 1104.79
Orbit@Home 8050.00
World Community Grid 12719.48
POEM@HOME 17680.59
FreeHAL 22173.00
SIMAP 25542.14
NFS@Home 37954.00
yoyo@home 38429.69
RNA World 67643.28
eOn 73367.08
Primaboinca 100659.22
AQUA@home 112324.71
Collatz Conjecture 509647.18
MilkyWay@home 710530.23
DNETC@HOME 1779653.75
PrimeGrid 2271975.11


Sprawdzę więc po CPID... i wynika z tego, że serwer uploaduje dane z projektu (sprawdzałem dla Einsteina) ale z jakiegoś powodu nie ma ich w tabeli wyników... z w miarę świeżą ;) datą (jest 22-12-2010).
Natomiast dla innych projektów jest aktualna data i jest OK.

W ogóle to trzeba popracować nad zapytaniami do bazy i nad tworzeniem samej bazy bo narazie jest delikatnie mówiąc niezła sieczka %)

mimeq

Hehe, luzik. Zapytalem raczej z ciekawosci, bo nawet zmienilbym na "nasza" zamiast boincstat`owej - podoba mi sie "slaskie"  :respect:
Czyli czekam na jakas wersje "finalna"  :P


krzyszp

Skrypt sumujący punkty nie "odpalił" :(
Odpalam ręcznie, jutro update dopiero ok. 10 rano i przerwa na dwa dni...

Najlepszego Wam Panie i Panowie :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

wzajemnie i szacun wielki dla cię :D

AL



U mnie też co nieco brakuje - ale za to bardzo ładnie wygląda (imho Śląsk i Podbeskidzie  :attack:).

Po prawej  mam praktycznie wszystko - ale za to wygląda tak se (choć można to tuningować wizualnie)


Troll81

Festung Breslau

Aleksander Parkitny zgromadził 20'615'494.60 punktów

patyczak zgromadził 9'666'407.47 punktów

apohawk zgromadził 26'578'402.99 punktów

Ta grupa zdobyła: 26'878'688.13 punktów.

??

krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

jak tam nasze statsy?

krzyszp

Obecnie statystyki się aktualizują automatycznie pomiędzy 12 i 1 w nocy (mojego czasu).

Jakikolwiek chętny do tworzenia czegokolwiek w PHP na serwer mile widziany :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

kret

wow, nie wiedziałem, ze mamy taki fajny serwis :) już się dopisałem! mam jednak pytanie, tylko mi on tak zamula? nie wiem, dziwnie to jakoś mi działa :/
Cytat: krzyszp w 08 Luty 2011, 14:46Jakikolwiek chętny do tworzenia czegokolwiek w PHP na serwer mile widziany :)
hm..ja coś bym chętnie porobił, bo php za mną chodzi od dawna..a nigdy nie miałem okazji do niego przysiąść żeby się naumieć  :-[

tylko z czasem u mnie teraz słabo..więc jak się z robotą ogarnę i będę miał więcej trochę czasu (i umiejętności) to wspomogę jak będzie szansa :)

w międzyczasie mam pomysł (o którym już gdzieś w wątku o nagrodach wspomniałem) że można by zrobić takie "osiągnięcia" jak są często w projektach (WCG, PrimeGrid itp) za wkład punktowy w wynik drużynowy :) i chętnie to podłubię sobie nockami ;)

Troll81

no i prosze :D a temat był wałkowanych od dawna i jeszcze się znalazła osoba która nawet o tym nie słyszała :D

Troll81

#177
hm.... a czy dałoby się stworzyć taki wykres z informacją ilu userów danego dnia dołączyło do zespołu?
pozwoliłoby to oceniac skuteczność naszych działań marketingowych.

http://allprojectstats.com/tc0-119693-1000x.png

tu udało mi sie wyciągnąc dane od 6 grudnia ale allprojectstats miał pad bazy i wcześniejszych danych nie ma już :( moze z BOINCstats takie cuś wyciągnąć?

krzyszp

Nie bardzo (przynajmniej ja nie wiem, jak to zrobić dobrze) - problem w tym, że dane nie są konkretne - często występuje problem z CPID, a co za tym idzie, zapytania do bazy zwracają "bzdury"...

Gdyby gdzieś była dostępna baza danych drużyn, userów i ich CPID aktualizowana na bieżąco, to co innego...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

po zalogowaniu serwer twierdzi że jestem w subteamie festung breslau ale na sygnaturce pokazuje mi 0 punktów i twierdzi że nie jestem w zadnym województwie ani w żadnym subteamie. wybrałem scalanie z moim CPID i wybrałem drużynę oraz województwo.

poza tym projekty w sekcji "Twoje aktualne projekty" sa wyswietlane jeden po drugim a lepiej by to wygladało jeden pod drugim. Tak samo sekcja "Aktualnie wspierane projekty".

w liście drużyn jak klikam festung breslau to przenosi mnie na stronę http://simple-crm.co.uk/ppb/ czyli właściwie przeładowuje stronę. Może by coś z tym zrobić?

Szopler


Troll81

ale na serwerze mam nazwę użytkownika Troll81 i tak sie loguję.

krzyszp

Cytat: Troll81 w 11 Luty 2011, 16:00w liście drużyn jak klikam festung breslau to przenosi mnie na stronę http://simple-crm.co.uk/ppb/ czyli właściwie przeładowuje stronę. Może by coś z tym zrobić?

Oczywiście - przy zakładaniu drużyny podać jej stronę ;)

Chyba trzeba panel kontrolny do drużyn dorobić :(

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81



czy dałoby rade dorobić takie cus do naszego serwera statsów? Bo ten z allprojectstats generuje tylko dla bardzo krótkiego interwału, a mnie interesowałoby coś o znacznie dłuższej historii....