Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Pendrive

Zaczęty przez simonic, 06 Grudzień 2010, 11:21

simonic

Mam duży problem ponieważ zrobiłem mały spacerek i pozbierałem z beznetowcow wyniki obliczen climate (jest wyscig wiec chyba to najlepszy moment:) ) i... okazuje sie ze teraz przy probie uruchomienia pojawiasie "nie rozpoznano urządzenia USB" w innych komuterach pokazuje to samo. Same portysa sprawne bo inne urzadzenia dzialaja... Jest jakas szansa na odzyskanie danych? Mam tam 4 gotowe "pakiety" do odeslania tj. ok 4x 12000 punktów :( Poza tym jest tam kilka innych dosc waznych rzeczy.
Czy jest szansa na odzyskanie danych?


pszyklejony


simonic

niestety nie dziala... :(


Szopler

yyy... na jaki format był formatowany pen?
może z ubuntu live cd spróbować się dostać do danych?

tomeh

pendrive jest wieczyste ale jak się zepsuje to zazwyczaj też już na wieczne. Tak często bywa
To jest Temat - tematy z różnych dziecin życia

JaRa

Ja ostatnio wykryłem uszkodzonego pena poprzez piekarnik elektryczny 85 stopni 3 minuty



krzyszp

Cytat: JaRa w 06 Grudzień 2010, 16:30
Ja ostatnio wykryłem uszkodzonego pena poprzez piekarnik elektryczny 85 stopni 3 minuty
?????

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

TJM

Pewnie chodzi o naprawienie i jest to czasami skuteczna metoda, ale można lepiej. Jak już nic nie działa, a pen wygląda na rozbieralny i dane są ważniejsze niż ewentualna gwarancja, zalecam wyjęcie go z obudowy i podejście do jakiegoś serwisu np. telefonów. Chłopaki w takich serwisach dysponują sprzętem pozwalającym precyzyjnie podgrzać układy i tym samym poprawić połączenia, zawsze jest szansa że to brak kontaktu powoduje problemy. Niestety w niektórych serwisach za podmuchanie na coś hotairem życzą sobie na dzieńdobry z 50zł  :(

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.