Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Koniec piractwa?

Zaczęty przez Troll81, 09 Styczeń 2011, 23:41

Troll81

http://hacking.pl/pl/news-16218-Koniec_piractwa.html

Szopler

Na szczęście na to co zrobię z sygnałem wideo na wyjściu mojej karty graficznej nie mają wypływu.
W najgorszym razie jak już wszystko pozabezpieczają to i tak można wyciągnąć obraz z sygnałów idących bezpośrednio na matrycę, no chyba że "na szkle" - w matrycy też zrobią chipy dekodujące.

Słowem - zajęli by się czymś pożytecznym ;)

apohawk

niech kombinują, tylko wzmocnią p2p  XD
No good deed goes unpunished.

Troll81

Taaaaaa tak jak i wprowadzili regionalizację DVD :D

Tomasz R. Gwiazda

wbrew pozorom Intel na tym moze wygrac a nie stracic

Troll81


apohawk

W laptopy mogą bardziej tego procka pchać. Normalnym firmom do kompów do biura to niepotrzebne. Na serwery tym bardziej. Na komputery domowe - wątpię, tu i tak każdy wybiera, co chce.
Prędzej czy później ktoś wykombinuje jakiś sterownik/emulator, który udaje tego chronionego intela, a w rzeczywistości piraci, że hej XD
No good deed goes unpunished.

Krzysiak

I kto dostanie znowu najbardziej po dupie ?

Ten użytkownik który chcę być uczciwy i będzie kupować legalny materiał

dokładnie jak to ma miejsce zabezpieczeniem DRM


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

apohawk

No good deed goes unpunished.

Troll81

i tak jak w przyppadku innych zabezpieczeń. Dpóki tak to działa to uczciwi będą "frajerami". przemysł musi sie nauczyc że nie tędy droga....

Kret_polny

Cytat: Szopler w 09 Styczeń 2011, 23:59
Na szczęście na to co zrobię z sygnałem wideo na wyjściu mojej karty graficznej nie mają wypływu.
Ale słyszałem takie rewelacje, że mogą jacyś Agenci( znajdując się  paredziesiat metrów od źródła) z kabla przesyłowego odczytywać to co ma się znaleźć na ekranie( bezprzewodowo). Źródła tej opowiastki nie znam. Może mnie ktoś uświadomi w tej sprawie, czy to jest prawda, czy nie?  %)


Troll81

istnieje taka możliwość. Ale między ekranem a obserwatorem nie może być grubych ścian. Skanowanie kabli jest jak najbardziej możliwe...

Krzysiak

Elektrycznych tak tylko

Co z ekranowanymi ? + uziemiony ekran

A i światłowodów się nie da


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

agenci maja też sposoby na łamanie zamków w drzwiach, oczywiście nie dotyczy to zamków antywłamaniowych :D