Nowy Newsman

Zaczęty przez Mchl, 29 Maj 2006, 21:31

Mchl

Z przyjemnością informuję, że dzisiejszym newsem o awarii chłodzenia w Einstein@home, AL zadebiutował jako nowy, samodzielny newsman portalu BOINC@Poland.

Gratuluję i życzę satysfakcji z nowej funkcji ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Jeszcze raz bardzo Ci Mchl dziękuje za ten awans, no i nową rangę :D

krzyszp

A ja dodam, że Al puścił też newsa na stronę Stowarzyszenia, czym dowodzi, że także tam zależy mu na dobrej robocie ;-)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AL

Cytat: "krzyszp"A ja dodam, że Al puścił też newsa na stronę Stowarzyszenia
Nie pierwszy on i nie ostatni (mam nadzieje), a wszystko to za zgodą i błogosławieństwem Mchla.

Mchl

Cytat: "AL"a wszystko to za zgodą i błogosławieństwem Mchla.

Może powinienem pomyśleć o karierze duchownego?  :roll:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Cytat: "Mchl"Może powinienem pomyśleć o karierze duchownego?  :roll:
Jeśli miałoby to przysporzyć nam nowych "WIERNYCH" :D  członków - to czemu nie :D  :wink:

Gave

Zaglądam dziś na stronę główną (może nie robię tego zbyt często ostatnio), zerkam na newsy i co widzę - całe mnóstwo nowości. W dodatku przez ostatni tydzień conajmniej 10 newsów (zdecydowana większość) jest dziełem Ala!
Jednym słowem: podziwiam, gratuluję świetnej roboty i zupełnie zasłużonej rangi!

Po prostu chciałem wyrazić moje uznanie dla wyróżniającej się aktywności. Respect AL! :wink:

AL

---------- 18:20 26.06.2006 ----------

Dzięki wielkie
cieszę się, że ktoś zauważa takie drobnostki :D
A chciałem jeszcze zauważyć, że nie tylko ja ostatnio dostałem nową rangę. Szerpa swoją ciężką pracą nad stwożeniem (i prowadzeniem wspólnie z Nietoperekiem) strony o optymalizacjach, zasłużył sobie na zasłużoną rangę Optymalny Optymista.

---------- 14:07 22.09.2006 ----------

Arrrrrrrr Kapitanie! Nawet nie zauważyłem kiedy zmieniłeś mi rrrrrangę. "Okrrrutny Newsman" - to brrrrrzmi Pirrracko arrrrr.

Mchl

To za ostatnie osiągnięcia w Piratach P-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org