Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Galeria

Zaczęty przez Mchl, 29 Maj 2006, 21:56

Mchl

Od dzisiaj w menu po lewej dostępna jest galeria.

Przyjrzyjcie się, czy wszystko działa jak trzeba (zdaje się, że są jakieś problemy z gifami).

Jak będzie ok, to ruszymy z kolejną akcją.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

a jak się tam upload robi bo jakoś zaspany jezdem i nie widzę :)

aktualny czas u mnie to:23:32....hmm...coś tu nie gra z godzinami...na kocie sprawdzałem mam GMT+1 ustawione....hmm

Mchl

Wygląda na to, że musisz na początek stworzyć własny album, a potem możesz spokojnie wstawiać do niego zdjęcia. Potem ja mogę wskazane przenieść do albumów publicznych...
Jeszcze sam nie bardzo się orientuję we wszystkich opcjach tego skryptu...przed chilą odkryłem w nim zupełnie nową stronę :D

I rzeczywiście znów coś się czas poprzestawiał.


edit


OK. Już ustawiłem tak, że można wgrywać bezpośrednio do albumów publicznych (oczywiście obrazki przechodzą przez moją moderację, więc nie pojawiają się od razu, tylko gdy je zaakceptuje (kocham to poczucie władzy :twisted:  )

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

---------- 17:10 30.05.2006 ----------

Hmmm.....

czy może powstać guziczek: POKAŻ WSZYSTKIE ZDJĘCIA  :-k

Umożliwiłoby to swobodne przeglądanie miniaturek wszystkich zdjęć ze wszystkich działów.
Tak jak by wszystkie w jednym worku były. Bo tak aby zobaczyć wszystkie to trzeba po kategoriach latać - oczywiście kategorie są jak najbardziej potrzebne i przydatne. Tylko to by było wygodniejsze :)

kurde ale leniwy jestem ...

---------- 12:46 04.06.2006 ----------

to jest przesunięcie posta na początek - no i odrazu czemu po zmianie treści jak powyżej - nie zostaje przesuniety jak ma to miejsce w przypadku nowych postów? Czy to celowe działanie?

Mchl

Niecelowe...tak działa phpBB standardowo...

A czu guziczek powstać może? Być może... Na razie jak się okzauje, galeria mogła być dziurą, przez którą dokonano ostantiego włamu, więc nie wiadomo, czy się ostanie :(

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

nie.....tylko nie moje guziczki.....znaczy... nie galerię !!! :cry:

Mchl

Już szukam innej

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

ansuz

I co z tą galerią? Rusza coś?
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu