POLSKA-dziwny kraj

Zaczęty przez legis, 02 Kwiecień 2011, 10:53

legis

Od 2 godzin oglądam TV cały czas mówią o przygotowaniach do obchodów rocznicy katastrofy w Smoleńsku i tylko krótkie wzmianki o rocznicy śmierci Jana Pawła 2
WSTYD MI ŻE MIESZKAM W TAKIM KRAJU

Tomasz R. Gwiazda

a mowia ze tv jest rezimowa :P a to wprost przeciwnie :)

Jak mawial Kapitan Bomba: "Tępe ch^$%* "


GRID

Cytat: legis w 02 Kwiecień 2011, 10:53
Od 2 godzin oglądam TV cały czas mówią o przygotowaniach do obchodów rocznicy katastrofy w Smoleńsku i tylko krótkie wzmianki o rocznicy śmierci Jana Pawła 2
WSTYD MI ŻE MIESZKAM W TAKIM KRAJU

Nie powinno być ci wstyd za to że TV pokazuje to lub co innego. TV nie jest wizerunkiem naszego kraju.
Dla tego ja nie oglądam TV, za to wspieram kraj.

legis

TV kreuje wizerunek naszego kraju
nie jestem "przykładnym" katolikiem ale uważam że dzisiejszy dzień powinien być poświęcony TYLKO JP2 nie znałem go osobiście ale kiedyś miałem okazję uścisnąć mu dłoń i nie zapomnę tego do końca życia tego spojrzenia w oczy.
A wstyd mi za to że TV pokazuje to co wzbudza sensacje a nie to co według mnie jest warte pokazania. Dziś jest specyficzny dzień a pamięć o takich ludziach jest najważniejsza ale to tylko moje skromne zdanie.

Cyfron

dlatego jestem dumny z tego, że nie mam TV - wiecie ile mniej nerwów człowiek ma ?
No i oszczędność na abonamencie radiowo-telewizyjnym :D

Tomasz R. Gwiazda

ja mam, zeby sobie filmy w hd obejrzec i czasem mecz :D

krzyszp

U mnie wystarczy posiadać komputer, konsolę lub nawet komórkę i już musisz płacić "tv licence" - mimo, że od już prawie (chyba) 8 lat nie oglądam "telepudła"...

Dziwię się, że ktokolwiek w przedziale wiekowym 20-50 lat w ogóle ogląda telewizję "publiczną" (chyba, że coś się zmieniło i w TVP pojawiło się dużo ambitnych programów).

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Cyfron

a telewizja komercjalna jest jakaś lepsza?
Osobiście sądzę, że w znacznej większości to też lipa (z naprawdę niewielkimi odstępstwami)

Tomasz R. Gwiazda

to co dobre zaczyna sie po 23... i nie mowie o xxx :)

jak jakis film niezly czy serial to o chorej porze jest zwykle

Tobas

No to ja w drugą stronę.
Własnie dlatego nie oglądam polskiej TV, bo główne wiadomości w niej dotyczą KRK.
Nie bardzo rozumiem co daje uścisk dłoni prezesa najbardziej zbrodniczej organizacji w historii?

Jesteśmy okupowani przez Watykan i mam cichą nadzieję, że chociaż tu, na forum,
którego treści są przeznaczone raczej dla ludzi inteligentnych nie będzie TAKICH tematów.. Heloł
nie każdy człowiek to katolik, są tu też ateiści i oni się nie oburzają..

Ps.
A że dziwny.. bardzo dziwny - jutro rano usłyszę tupot nowych, wyczyszczonych bucików, podążających zaśpiewać w domku ze stromym dachem.. ehh

lukaszja

Cytat: Tobas w 02 Kwiecień 2011, 21:33
No to ja w drugą stronę.
Własnie dlatego nie oglądam polskiej TV, bo główne wiadomości w niej dotyczą KRK.
Naprawdę nie wiem, o czym mówisz. W TV 90% czasu to seriale a 10% to reklamy. Niestety.

Cytat: Tobas w 02 Kwiecień 2011, 21:33
Nie bardzo rozumiem co daje uścisk dłoni prezesa najbardziej zbrodniczej organizacji w historii?
Zachowaj umiar i kulturę. Masz, jakkolwiek by to nie zabrzmiało, "święte" prawo mieć swoje zdanie. Nie obrażaj jednak innych.
Zgodzę się jednak z Tobą co do jednego. Faktycznie najwidoczniej nie rozumiesz co dawał bliski kontakt z Nim. A szkoda. Znam wielu ateistów, moich przyjaciół, którzy Go po prostu szanowali.   

Cytat: Tobas w 02 Kwiecień 2011, 21:33
Jesteśmy okupowani przez Watykan (...)
No i jak tu komentować...

Cytat: Tobas w 02 Kwiecień 2011, 21:33
A że dziwny.. bardzo dziwny - jutro rano usłyszę tupot nowych, wyczyszczonych bucików, podążających zaśpiewać w domku ze stromym dachem.. ehh
Ale czemu Ci to przeszkadza? Na tym polega wolność.

Pozdrawiam, Łukasz

Tobas

Cytat: lukaszja w 02 Kwiecień 2011, 23:51
Cytat: Tobas w 02 Kwiecień 2011, 21:33
No to ja w drugą stronę.
Własnie dlatego nie oglądam polskiej TV, bo główne wiadomości w niej dotyczą KRK.
Naprawdę nie wiem, o czym mówisz. W TV 90% czasu to seriale a 10% to reklamy. Niestety.
To dobrze, że tak Ci się wydaje. Widać, że też nie oglądasz za wiele, albo Ci to nie przeszkadza.

Cytat
Cytat: Tobas w 02 Kwiecień 2011, 21:33
Nie bardzo rozumiem co daje uścisk dłoni prezesa najbardziej zbrodniczej organizacji w historii?
Zachowaj umiar i kulturę. Masz, jakkolwiek by to nie zabrzmiało, "święte" prawo mieć swoje zdanie. Nie obrażaj jednak innych.
Zgodzę się jednak z Tobą co do jednego. Faktycznie najwidoczniej nie rozumiesz co dawał bliski kontakt z Nim. A szkoda. Znam wielu ateistów, moich przyjaciół, którzy Go po prostu szanowali.
Również miałem "zaszczyt" jakkolwiek bo to nie zabrzmiało uścisnąć JEGO dłoń, tylko ja w przeciwieństwie do wielu zacząłem się zastanawiać o co chodzi?
Czemu tak wielu ludzi prze do NIEGO. Co za tym stoi? Kim ON tak naprawdę jest, kogo reprezentuje?
Nie mam na celu obrażania innych po prostu lubię się zastanawiać nad wszystkim co się dzieje wokół mnie, wyciągać własne wnioski..

Cytat
Cytat: Tobas w 02 Kwiecień 2011, 21:33
A że dziwny.. bardzo dziwny - jutro rano usłyszę tupot nowych, wyczyszczonych bucików, podążających zaśpiewać w domku ze stromym dachem.. ehh
Ale czemu Ci to przeszkadza? Na tym polega wolność.
Czemu? Bo płacę podatki w tym kraju, bo moje 3-letnie dziecko jest indoktrynowane w przedszkolu przez zakonnicę.
Bo wszyscy myślą że tak ma być, gdyż wszyscy tak myślą i wszędzie tak się mówi.

Nie chcę tu zaczynać dyskusji - są od tego inne miejsca.
Chciałem tylko pokazać, że są tu ludzie z innym zdaniem i światopoglądem, a mitologia chrześcijańska niczym się nie różni od greckiej czy rzymskiej..

Pozdrawiam
Tobas

Troll81

pax Panowie bo zaczyna się robić flame. ja nie mam TV od roku 2000 i mam spokój. Nie dlatego ze polityka czy kościół. Ale najzwyczajniej na świecie lecą tam same denne filmy, jeszcze głupsze seriale, a wiadomości bardziej obiektywne znajduje w sieci. Poza tym mam więcej czasu na inne rzeczy, a wgapianie sie w szklany ekranik ogłupia. Zresztą zaczynam dochodzić do takiego samego wniosku z internetem. Za dużo czasu mi zżera....

GRID

#13
ja TV nie mam od 6 lat.

Gier nie ruszam bo też zabierają czas, tydzień przed tym jak wpadłem na B@P przestałem grać w STARCRAFT 2.

Na szczęście znudziła mi się po miesiącu. Teraz mój czas to tylko praca, edukacja, rodzina i internet.