Najnudniejszy film jaki widziałem.

Zaczęty przez GRID, 17 Kwiecień 2011, 01:06

GRID

Dzisiaj byłem na filmie Rabit Hole, takiej zmuły dawno nie oglądałem. :facepalm2:
Naprawdę odradzam ten film.

Pomyślałem żeby założyć ten wątek aby każdy mógł ostrzec kolegów z BOINC@Poland czego mają nie oglądać.

Troll81

 :respect:

moze założyć dział takowy z ostrzeżeniami?

"Uwaga Unikać"

krzyszp

Czemu nikt nie wpadł na ten pomysł zanim mnie zaczeli uczyć "Ody"???  ;D

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

GRID

Wszystko przez to że się spóźniliśmy i pobiegłem stanąć w kolejce, a film wybrał mój kolega któremu królicza nora z czym innym się kojarzyła.

phobos

Jeżeli chodzi o nudne filmy które nie mają sensu to chyba niewiele jest w stanie przebić naszą rodziną produkcję, wiedźmina.

Krzysiak

Ja np w połowie Sucker Punch zacząłem strasznie ziewać
Nie powiem zwiastun strasznie mnie zaciekawił a film zawiódł

a Watchmen: Strażnicy bardzo mi się podobał a trafiłem do kina przez przypadek


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

Cytat: phobos w 17 Kwiecień 2011, 16:34
Jeżeli chodzi o nudne filmy które nie mają sensu to chyba niewiele jest w stanie przebić naszą rodziną produkcję, wiedźmina.
Dokładnie - tak spieprzyć super książkę...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

nie przypominajcie mi..... po wiedźminie filmie do dziś moczę się w nocy...... :(
tak skaszanić taki scenariusz......

goofyx

eh, nie zdążyłem jako pierwszy;)
Niestety Wiedźmin.
Jakoś aktorstwa jest w nim (zarówno w filmie, jak i w serialu) na naprawdę niskim poziomie.



Pantarhei

Wiedźmin był beznadziejny, ale czy nudny...?

Dla mnie najnudniejszym filmem jaki pamiętam było Lisbon Story - Wima Wendersa, ale nie wypada krytykować bo to film twórców przez duże "D" i duże "G".

Bardzo mnie zawiódł Autor Widmo choć też złego słowa nie powinno się rzucać bo Agnieszka Holland chwaliła.

Wczoraj, natomiast usnąłem na Rydwanach Ognia, ale pewnie dlatego, że byłem bardzo zmęczony. Dziś go dokończę :)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Tomasz R. Gwiazda

Autor Widmo byl spox

jeden z bardziej lipnych co niedokonczylem jeszcze ogladac byl Jonah Hex

apohawk

dorzucę całą grupę obecnie kręconych tzw. komedii i kom-romów
No good deed goes unpunished.

emik

z nowych filmów dołączę: SKYLINE


GRID

#13
A ja dodam wszystkie seriale polskie są nudne - wszystko oprócz Kiepskich: Życie jest nowelą (jest taka ?  :)), Miodowe lata, Na wspólnej, ......

Zobaczcie również ten wątek freefilms

mimeq

Miodowe Lata i 13 Posterunek ogladam na okraglo z youtube (nawet w tej chwili XD ) :p_arr: Jeszcze ok sa Kiepscy i Daleko od noszy  %)


Genn

Święty interes - papież chce opylić "syrenkę" papieża. Jak na polski film przystało muszą być gołe cycki i przekleństwa. I tu mój apel do reżyserów i scenarzystów itd.: cycki i przekleństwa nie ratują chały a świety interes nawet na miano chały nie zasługuje. Dlatego właśnie staram się unikać polskich filmów jak ognia, ale czasem się nie da (siła wyższa ;))



Troll81

z polskich filmów polece za to "kołysanka"

naprawdę rzadko trafia się taka perełka w polskiej kinematografii

GRID

Troll81 pamiętaj że podajemy najnudniejsze filmy i seriale.
Czy to na pewno perełka najnudniejszych filmów?

Troll81

dla kontrastu podałem cos co jest dobre w Polskiej kinematografii. Bo ostatnie lata to dno.....

3891mike



GRID

Najnudniejsze filmy jakie widziałem to: U pana Boga za piecem, Skyline, Bitwa o Los Angeles, Wszystkie 3 ostatnie części piły. (oprócz 3D - nie oglądałem)
Prawie wszystkie polskie seriale.
Nudy, Nudy, Nudy

GRID

Widzieliście jakiś nudniejszy film? :)

Pantarhei

Wypożyczyłem ostatnio JARHEAD. Żołnierz Piechoty Morskiej. Najnudniejszy to on nie był ale spokojnie można go zaliczyć do nudnych.  :bad:
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81


AL

Delicatesen - niby wielkie kino przez wielkie WK - ale jak dla mnie nuda straszna. Pozatym udało mi się dość skutecznie zasnąć w kinie na dwóch filmach "Siedem lat w Tybecie" i "Tytaniku"

sknd

ćiacho - może nie że nudny sam z siebie, ale tak durny że nudny :fright:

Pantarhei

Przypomniało mi się jeszcze - Szamanka. Ze trzy razy zaczynałęm to oglądać i nigdy nie skończyłem. Nie dość że nudny to jeszcze obrzydliwy. Trochę mnie jednak ciekawiło zawsze jak on się skończy ale juz nie będę musiał go oglądać bo mi znajomi opowiedzieli.

BTW. Myślałem sobie, że przydałaby się strona w internecie na której można byłoby przeczytać fabułę filmów.  Mam tak często, że mnie jakiś film ciekawi ale nie na tyle żeby go oglądać i wystarczyłoby jakby mi go ktoś opowiedział albo żebym przeczytał fabułę.

Czy jestem w tym osamotniony?  :ahoy:

p.s. jakby ktoś znał fabuły "Pił" począwszy od czwartej to już może mi je streścić.  :)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

GRID

Ale w tedy tracisz przyjemność - bo wiesz co będzie. A tak możesz oglądać nudne filmy  :)

Tomasz R. Gwiazda

takie strony z fabula filmu to ja znam dwie i kozystam z nich

filmweb.pl i imdb.com

sa tez oceny wystawiane przez widzow. Ogolnie rzadko ogladam filmy ktore maja mniej niz 5/10
opisy sa na tych stronach i czesto watki widzow (trzeba czasem uwazac zeby nie trafic na spojler)

Troll81

ja nie oglądam jak coś ma poniżej 7/10 :D

Pantarhei

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 09 Czerwiec 2011, 10:59
Ogolnie rzadko ogladam filmy ktore maja mniej niz 5/10

Cytat: Troll81 w 09 Czerwiec 2011, 11:38
ja nie oglądam jak coś ma poniżej 7/10 :D

Kto da więcej?!!
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Tomasz R. Gwiazda

a i rzadko ogladam filmy ktore dostaja tone oskarow :) (no chyba ze przed nominacjami i gala ogladalem)
mam nauczek po Angielski Pacjent to moj typ do najnudniejszego filmu :D



GRID

Cytat: Pantarhei w 09 Czerwiec 2011, 12:09
Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 09 Czerwiec 2011, 10:59
Ogolnie rzadko ogladam filmy ktore maja mniej niz 5/10

Cytat: Troll81 w 09 Czerwiec 2011, 11:38
ja nie oglądam jak coś ma poniżej 7/10 :D

Kto da więcej?!!
Ja nie oglądam filmów które mają poniżej 10/10

Pantarhei

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 09 Czerwiec 2011, 12:10
a i rzadko ogladam filmy ktore dostaja tone oskarow :) (no chyba ze przed nominacjami i gala ogladalem)
mam nauczek po Angielski Pacjent to moj typ do najnudniejszego filmu :D


Zgadzam się. Jak dla mnie obsypaną Oskarami kaszaną był Titanic. Mam teraz duże opory żeby zainteresować się "Jak zostać Królem".

Cytat: GRID w 09 Czerwiec 2011, 12:23
Ja nie oglądam filmów które mają poniżej 10/10

"10/10" po raz pierwszy
"10/10" po raz drugi
"10/10" po raz trzeci - sprzedane!!!

Jesteś najbardziej wyrafinowanym oglądaczem filmóffff.  :D
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

pszyklejony

Dla mnie, wszzzzytkie filmy są nudne, oprocz przeminelo a wiatrem :)
:attack:
edit
noi oczywiscie das boot :)

Troll81

Jak zostac królem mi się podobało. Ale to obyczajówka.

das boot rządzi....

a co wy na to by do muzyki z das boot (motyw przewodni) zrobić filmik reklamujący nasz team??

sknd

Cytat: Pantarhei w 09 Czerwiec 2011, 10:49
Przypomniało mi się jeszcze - Szamanka. Ze trzy razy zaczynałęm to oglądać i nigdy nie skończyłem.

a ja oglądałem to kilka pare razy, ma film klimat, fakt że chory ale ma. Polacam też "diabła" tego reżysera  XD

apohawk

No good deed goes unpunished.

pszyklejony


Troll81

taaaaa. Tylko kto sie podejmie? ja nie mam zdolności :( a bardzo bym chciał.....