Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Wątek dla tych co chodź raz zapomnieli hasła

Zaczęty przez 3891mike, 28 Czerwiec 2011, 18:32

3891mike

Przeglądałem sobie listę użytkowników online i widzę jak ktoś prosi o przypomnienie hasła  %)

Dobrze wiem co to uczucie kiedy sam zapomniałem, czułem się całkiem bezradny a pomocy z nikąd jednak teraz wydało mi się to całkiem zabawne ;P

Przyznawać się kto jeszcze kiedyś zapomniał hasła  XD


Grzes

Raz dość boleśnie zaliczyłem coś takiego... zapomniałem hasła do gg a maila miałem podanego starego - już wtedy nie istniejącego. Zarejestrowałem sobie wtedy nowy numerek a było to jakieś 5 lat temu, do dziś go używam. Do starego przypomniałem sobie hasło po kilku miesiącach ale postanowiełm że nie ma sensu wracać, w szczególności że nowy był o wiele niższy.

Z forami nie mam tego problemu, wszystko pamięta za mnie przeglądarka. Głównie na tym bazuję. Jednak jestem świadom tego, że lapek może zginąć dlatego w kubuntu katalog domowy mam szyfrowany. Na dysku ssd w ogóle nie jest to odczuwalne. Jest mi wygodnie i bezpiecznie zarazem ;)

Troll81


Grzes

Cytat: Troll81 w 29 Czerwiec 2011, 09:27
KeePass :D


aaa to też ;) tyle że przechowuję tam hasła do różnych maszyn (ssh,ftp,mysql itp). Na tyle przydatne, że jest też wersja pod androida.