Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

fajka wodna

Zaczęty przez Ufol, 09 Sierpień 2011, 15:23

Ufol

Zetknęliście się z tym wynalazkiem? A może są wśród nas prawdziwi koneserzy?
Założyłem ten wątek, ponieważ myślę, że faja wodna wciąż zyskuje na popularności i warto by o niej pogadać. Moja fajka to Magier Czarny.

Zdjęcie zamieszczone za zgodą producenta. Polski przedstawiciel:
www.aladin.com.pl

Troll81

ja i moja gazela przywieźliśmy z tunezji jedną. Jakimś cudem przetrwała lot w plecaku. wąż juz zdążyliśmy wymienić. Flakon już stłukliśmy i mamy nowy. Własciwie została tylko część metalowa :D

Tomasz R. Gwiazda

moja kobieta ostatnio (rok temu) w egipcie kupowala dwie, myslalem ze nas zabija za to jej targowanie
ale jesli chodzi o samo palenie, to nie bylem nigdy fanem, ani papierosow ani fajek, ani ziela :)

gregre

zetknąłem się tylko raz w pewnym klubie w Koszalinie podczas kilkugodzinnej przepustki z wojska  8)
j/w nie palę papierosów więc nie mam nawet do czego porównać, jak dla mnie nic szczególnego

Ufol

Jakie fajki są popularne w krajach islamskich? Nigdy w żadnym nie byłem, a w internecie można znaleźć krańcowo różne opinie. Jak ktoś, kto był na takich wakacjach, znajdzie wolną chwilę, to proszę aby napisał o swoich wrażeniach. Co oni palą i w czym? W Polsce jeszcze kilka lat temu mało ludzi wiedziało czym jest szisza, dziś mało kto tego nie wie. Napewno jest mniej szkodliwa od papierosów czy palenia Marysieńki w fifce. Dym przechodzi przez wodę i traci zasadniczą część smoły. Znacznie większą rolę, w porównaniu do paleń konwencjonalnych, odgrywa nastrój. Udanego palenia nie można robić w przysłowiowe pięć minut. Wymaga ono czasu i przede wszystkim odpowiedniego towarzystwa.

sknd

pamietam jak kiedyś z kumplem paliliśmy sziszę na kąpielisku jednym, o czymś tam gadaliśmy i się zaśmiewaliśmy. wszyscy myśleli że palimy coś innego, nawet jakiś chłopaczek podpłynął chciał macha  XD