Jak w Rosji walczy się z kibolami, rosyjska prewencja w akcji.

Zaczęty przez Troll81, 10 Sierpień 2011, 19:17

Troll81

http://patrz.pl/filmy/rosyjska-grupa-policji-do-walki-z-kibicami

4:28 zaczynają chłopaki lać....

krzyszp

No i nie wiem, czy to nie najlepsza metoda na "kibiców"  :D

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tobas

Stare, ale robiące wrażenie dla osób z zewnątrz.
Niestety praktyka jest taka, że dzisiejsi chuligani do doskonale wytrenowani wojownicy
i oddział żołnierzyków może sobie pacyfikować pijane dzieciaki w Rosji - u nas to nie przejdzie.

Dlatego popieram ustawki - niech się tłuką w umówionych miejscach, a na stadionach niech będzie bezpiecznie..

krzyszp

Cytat: Tobas w 10 Sierpień 2011, 20:15
Stare, ale robiące wrażenie dla osób z zewnątrz.
Niestety praktyka jest taka, że dzisiejsi chuligani do doskonale wytrenowani wojownicy
i oddział żołnierzyków może sobie pacyfikować pijane dzieciaki w Rosji - u nas to nie przejdzie.
Oj, nie wiem, czy dobrze przeszkolone chłopaki z czerwonych beretów, z opinaczami i pałkami nie dali by rady ;)
Cytat: Tobas w 10 Sierpień 2011, 20:15
Dlatego popieram ustawki - niech się tłuką w umówionych miejscach, a na stadionach niech będzie bezpiecznie..
O to, to, to - popieram, ale z zastrzeżeniem, że ewentualne leczenie na własny koszt...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Zgadzam się z tymi ustawkami. Na ich miejscu zarejestrowałbym związek walk zbiorowych jako związek sportowy
i zalegalizował ustawki. Niech się leją jak chcą po lasach. Nawet bym im ringi pobudował. Ale leczenie na własny koszt. A z tymi doskonale wytrenowanymi wojownikami to gruba przesada. po prostu w Polsce Policja nie może użyć odpowiedniej siły bo im prawo zabrania. A w razie czego muszą się rozliczać z każdego machnięcia pałką. Pamiętacie sprawę tego gówniarza co dostał pałą przez łeb i umarł? Tez był kibolem i chwilkę wcześniej z kolegami zdemolowali radiowóz w którym byli policjanci. Jeden machnął pałą i pechowo trafił gówniarza w głowę i co? Smród na cały kraj, pierdyliard spraw w sadzie. Zawieszenie w służbie (a wtedy przepadają wszystkie dodatki i pierdoły) i w ogóle cyrk na kółkach. Prawda jest taka ze policjant woli dostac w mordę bo wtedy na L4 se pójdzie i jeszcze gówniarz będzie miał sprawę o pobicie funkcjonariusza.