[Akcja] połączenie kolejowe Wrocław-Oleśnica-Syców-Kępno-Wieruszów-Wieluń

Zaczęty przez Troll81, 06 Październik 2011, 10:01

Troll81


GRID

A jest zapotrzebowanie na tą linię ? Dużo osób korzystałoby z tego połączenia ?

Martin Fox


Troll81


Tomasz R. Gwiazda

to niech glosuja :)

mysle ze akurat glosowanie przez nas na to byloby sporym idiotyzmem , skoro to nie my bedziemy kozystac.
Jak nie bedzie odpowiedniej ilosci osob znaczy ze linia nie moze byc rentowna i nie ma prawa bytu. Sorry. Nie mozna wiecznie do wszystkiego dokladac

aborek

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 06 Październik 2011, 15:45
to niech glosuja :)

mysle ze akurat glosowanie przez nas na to byloby sporym idiotyzmem , skoro to nie my bedziemy kozystac.
Jak nie bedzie odpowiedniej ilosci osob znaczy ze linia nie moze byc rentowna i nie ma prawa bytu. Sorry. Nie mozna wiecznie do wszystkiego dokladac
100% racji

Troll81

Głosowanie na połączenia lotnicze działa na tej samej zasadzie :D a jakoś nikt tego nie nazwał idiotyzmem

Martin Fox

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 06 Październik 2011, 15:45
to niech glosuja :)

mysle ze akurat glosowanie przez nas na to byloby sporym idiotyzmem , skoro to nie my bedziemy kozystac.
Jak nie bedzie odpowiedniej ilosci osob znaczy ze linia nie moze byc rentowna i nie ma prawa bytu. Sorry. Nie mozna wiecznie do wszystkiego dokladac
Takich "idiotyzmów" tu sporo - np. http://www.boincatpoland.org/smf/akcje-naszego-zespolu/(akcja)-bezposrednie-polaczenie-lotnicze-bruksela-charleroi-rzeszow/ czy http://www.boincatpoland.org/smf/akcje-naszego-zespolu/bezposrednie-polaczenie-lotnicze-na-trasie-bruksela-charleroi-gdansk/
Ja z nich nigdy nie skorzystam, a zagłosowałem, widać też głupi jestem.
Z tego wynika że "akcja zespołu" jest fajna wtedy, gdy mi się ma opłacać tak?
Ciekawa definicja gry zespołowej...

Tomasz R. Gwiazda

wybaczcie

w tamtym watku nie napisalem ze to idiotyzm :)



mnie napewno nic sie z tego nie "oplaca" nie mam interesu w tym zeby byc za albo przeciw.

twoja definicja gry zespolowej troche podobna jest to stada owiec i/lub lemingow.... sorry :)
zespolowo "gramy" w BOINC

aborek

A ja widzę małą różnicę w tych akcjach.
O ile połączenia lotnicze z reguły są obsługiwane przez firmy prywatne, to już kolej w PL niestety jest finansowana głównie z naszych pieniędzy :(

GRID

Cytat: aborek w 07 Październik 2011, 08:49
A ja widzę małą różnicę w tych akcjach.
O ile połączenia lotnicze z reguły są obsługiwane przez firmy prywatne, to już kolej w PL niestety jest finansowana głównie z naszych pieniędzy :(
Zgadzam się w 100%. Lotnisko w Charleroi obsługuje wiele linni prywatnych lotniczych. Ankieta o zainteresowaniu bezpośrednim połączeniu z polskimi miastami może pokazać że Polacy chcą latać i są tym zainteresowani. I jak najbardziej uważam że takie akcje nie są idiotyczne a nawet potrzebne na naszym forum bo to forum nie jest tylko o BOINC ale również o tym jak możemy zmieniać świat.

Co do polskich kolei, wiemy w jakim jest stanie. I takie akcje mogą jeszcze jej zaszkodzić. Lepiej żeby osoby naprawdę zainteresowane zagłosowały a ta linii była rentowna i zarabiała na kolejne.