Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Najmanovich Research Group

Zaczęty przez Agbar, 10 Listopad 2011, 23:12

Agbar

Jest nowy projekt:
http://boinc.med.usherbrooke.ca/nrg/

Założyłem team; proszę o odebranie founda.

aborek


Troll81

arta na wiki o tym projekcie.

GRID

Cytat: Troll81 w 11 Listopad 2011, 00:32
arta na wiki o tym projekcie.
Bez konkretów: może daj jakiegoś linka chociaż

Np. Zapraszam do edytowania artykułu na wiki Najmanovich Research Group
A w artykule dajesz to
{{sekcja stub}}
W efekcie masz Najmanovich Research Group
Wież że bez impulsu nie rusza.

Troll81


GRID

nooo "zrób to sam" jest jeszcze lepsze niż odpowiedni "impuls"  :)

AL

BTW. Dostajecie jakieś WU? Ja załapałem się zaraz na początku na jedno i susza od tego czasu.

AL

Coś tam teraz na forum pytali kiedy będzie nowa porcja WU - więc chyba obecnie faktycznie nic do przeliczenia nie ma. Pozostaje czekać.

Argento

#8
Witam

Ja chwilę temu dopiąłem ten projekt i od razu dostałem jedną WU.

Kolejna WU pobrana. Jak na razie serwują po jednej.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

emik



AL

Cytat: DeepCore w 14 Listopad 2011, 15:18
Witam

Ja chwilę temu dopiąłem ten projekt i od razu dostałem jedną WU.

Kolejna WU pobrana. Jak na razie serwują po jednej.

W chwilę po tej wiadomości pobrało mi kilka! Teraz jestem już po ponad 600wu. Dzięki!

Troll81

Projekt już jest notowany na BOINCStats :D

legis

Pojawiły się nowe próbki

KrzychuP


KrzychuP

cośtam rzucają co parę dni, starcza na kilka-kilkanaście h dla wszystkich chętnych

Dario666

#15
Wydano nową wersję oprogramowania 2.15, która jest spier....na,  80 próbek na 100 poszło do kosza!!!   >:( >:( >:(

Nie ważne na jakim procesorze, wszystko się sypie

stiven

Ostrzegam kolegów liczydłowych (i koleżanki też): część próbek aktualnie rozsyłanych zatrzymuje się na 0,1% niezależnie od systemu operacyjnego. Należy je ubijać ręcznie albo z pomocą automatu. Pozostawione wiszą sobie kilkanaście godzin i same walą błędem.

stiven

Wygląda na to, że problem został rozwiązany. Kilka aktualizacji aplikacji i obecnie na FlexAID Docking v2.24 liczy się szybko i sprawnie. Próbki wydają się krótsze niż dawniej co powinno zachęcić liczydłowych ze słabszym sprzętem.

Dario666

No nareszcie, bo mnie już brało...

CytatPróbki wydają się krótsze niż dawniej co powinno zachęcić liczydłowych ze słabszym sprzętem.

Nie przesadzaj, u mnie liczą się w 6 minut, więc żeby przekroczyć deadline trzeba by liczyć czyba na ZX Spectrum  XD

stiven

Obecna seria liczy się u mnie od 300 do 900 s poprzednia od 1000 do 3000. Po mojemu są krótsze ;)
I co najważniejsze nie utykają na 0,1%.

Dario666

To powiem Ci, że teraz pojawiła się próbka, która liczy się już 5 godzin, a ma 2,7% postępu. Średnio u mnie WU są liczone w 10 minut.

stiven


Dario666

Ubiłem ją, ale inna liczyła sie pod moją nieobecność 11 godzin i ERROR. Przecież nie będę cały czas patrzył jak się liczy, bo nie jestem psychiczny.

stiven

Kurcze myślałem że nowa apka pomogła na te problemy. Mi się jeszcze nie trafiła w wersji 2.24 "utykająca" próbka.

Szopler

Ja mam wszędzie "Project has no tasks available"... :o

Dario666

Bo niedawno znów skończyły się zadania.

Szopler

O'RLY?
Tasks ready to send 558,486

stiven


stiven

Ostrzegam. Nowy rodzaj błędu. Próbka się wywala ale blokuje rdzeń dalej i czeka na kliknięcie okejki przy komunikacie o błędzie (windows).

Więcej tu:
http://boinc.med.usherbrooke.ca/nrg/forum_thread.php?id=76#671
Administracja jak zwykle działa opieszale. Ja na obu kompach odpiąłem się od projektu definitywnie. 

Dario666

To dokładnie to samo co było kilka miesięcy tamu. Przy 8 wątkach nic nie da sie robić na kompie, bo ciągle wyskakują błędy. Jakie to jest irytujące to każdy chyba wie.