Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

cp

Cytat: necavi w 08 Sierpień 2015, 08:06
Daj spokój. Planowałem wyjazd, ale odpuszczam  :fright:
A ja właśnie wróciłem z sobotniego wypadu w czeskie górki. Na dzień dobry cudowne 18 stopni (o 5. rano  XD). W ciągu dnia przyjemne 25 stopni przechodzące w znośną kombinację ~30 + chłodzący wiatr.
A teraz we Wro noc, a ja się boję otworzyć okna, bo jeszcze mi temperatura wzrośnie z dusznych 30 na wypalające skórę 35  :deadman:

AL

38 na zew w dzień, 33 teraz wew. Niech mie TJM kiepem nazywa - ale dla mnie to aż za dość.

Troll81


AL


kva.pl

Tez wole -30 niz +30. Zawsze latwiej sie ogrzac niz schlodzic.

AL


Szopler


sknd


tito

Przedwczoraj piękny deszczyk wieczorem i w nocy.
I nie tak gorąco.
Zapraszam do zamieszkania w Kołobrzegu.  :P

AL


stasieks

Wyłączyłem boinca ze względu na prośbę Polskich Sieci Elektroenergetycznych o ograniczenie poboru bo system nie wyrabia. A Wy ?

Szopler

Ja z powodu upałów zjechałem z wykorzystaniem CPU do 50%, a GPU do 0, ale dzisiaj to chyba wyłączę całkiem - niech się chociaż wieczorami wychładza pokój...

kva.pl


cp

Cytat: AL w 10 Sierpień 2015, 09:45
Na Syberię z wami!

ee, tam. Stanowczo za dużo komarów. A i jakiś miś mógłby się przyplątać. Osobiście wolałbym na Spitsbergen.

A co do liczenia i prośby PCE - ograniczałem zużycie prądu zanim to się stało modne :whistle: Już w piątek przykręciłem piecyk.

BTW. Jak przeczytałem komunikat PCE to aż mi się dzieciństwo przypomniało - ogłaszane przez radio komunikaty o 20. stopniu zasilania w różnych częściach kraju właśnie :D

Troll81


emik



AL

Dzięki energetyce nawet dzisiaj dało się w pracy wytrzymać. Obcięli nam moc z 9 megawatów do 2. Jak powyłączali wszystko co zbędne i tak łykaliśmy 3,8 i suma sumarum wyłączyli praktycznie wszystko - tylko 1 kluczowa linia produkowała. Za to temp. na hali całkiem znośna.

Troll81


cp

Ok, oficjalnie sytuacja stała się poważna. Wyłaczyli nam (firma z branży IT) ekspresy do kawy :deadman:

Troll81


AL


kva.pl

Już nie mogę z tym upalem :( Mam ogrom roboty a ledwo się ruszam.

sknd

ja już nawet nie mam siły wstać iść pod prysznic  :bad:

Szopler

No to czas na kolację - seta i galareta...
Seta wody z lodem oczywiście :P

AL


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL


Szopler

[smg id=10473 type=av align=center caption="Burza w Poznaniu"]

Pyrze rośnie konkurencja ;)

Troll81


AL


cp

Cytat: AL w 18 Sierpień 2015, 22:29
Jest jakieś lekarstwo na "niechciejstwo"?

Usiąść i poczekać, aż przejdzie.

Troll81


AL

Cytat: cp w 18 Sierpień 2015, 23:17
Cytat: AL w 18 Sierpień 2015, 22:29
Jest jakieś lekarstwo na "niechciejstwo"?

Usiąść i poczekać, aż przejdzie.

Ten sposób akurat nie przejdzie ;)

Troll81

kolejny dzionek w domu, a tak bym wolał w góry.....

AL


Troll81

ja niedłufgo zacznę urlop nr 2 :D dzis za to waliłem sliczne nadgodziny, ciekawe czy mi zapłacą.... na razie wysłali maila dziekczynnego :D


Troll81


AL


tito