Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

AL

Ja tam lubię taką zabawę, co nie znaczy, że polecam ją innym. Żona np. ma wszystkie cztery ładne zimóweczki i zakaz jazdy moim złomkiem.

pawg




AL

No i co i lipa. Żona pomimo 4 zimówek zaliczyła dziś kolizję z...ziemią.
Wjechała na parking przodem z lewej strony, cofając w prawo zawadziła zderzakiem w ukrytą w śniegu kupkę kamieni. Skutek - zderzak został wyrwany, a z nim wszystkie zaczepy...
Ot taka drobna kolizja na min. 2000zł ;-(

Martin Fox

eee tam kolizja, trochę drutu, srebrna taśma i jak nowy :P

Troll81

noja to bym tego kolizja nie nazwał. Tylko gapiostwem. I nic do tego zimówki nie mają.

AL

Trollu masz oczywiście rację, ale wkurza mnie to, bo wiesz, staram się jak mogę, żeby miała bezpieczne auto (absy nie abesy i x poduszków, zimówki do tego), a tu masz Ci klops. Doceniła to dopiero wtedy jak z siły wyższej musiała się przejechać kawałeczek moim wrakiem. Jak jej strach zajrzał w oczy - to dopiero doceniła jak fajnie i bezpiecznie się jej autkiem jeździ. Może teraz będzie mniejszą "gapą" - mam taką cichą nadzieję.

Pigu


apohawk

nie obijać mi się tu, tylko liczyć POEMa na GPU! dział jest, pomoc w wątku jest, news na wiki jest, więc brać się do liczenia
No good deed goes unpunished.

emik



lolek

Chwilowo na NV nie. Mieli jakieś problemy z tą aplikacją...

pawg

A mój komp jest bardziej zdezelowany niż myślałem  :wth:



pawg

A mój komp jest bardziej zdezelowany niż myślałem  :wth:



lolek


pawg

Tylko płyta główna i twardy dysk nie dają powodów do narzekania...



Pigu


AL


emik



pawg




Cyfron

jakbyście kiedyś myśleli, że w wigilię po południu/wieczorem, jest mały ruch na drogach, to nawet nie wiecie, jak bardzo się mylicie :D

Aegis Maelstrom

No w wigilię tak do 19-20 ruch wcale nie jest taki mały - w końcu ludzie często muszą dojechać do tej rodziny. A później z kolei wiele osób wraca.

Pigu


AL



Szopler

Bawcie się dobrze i złóżcie trochę kompów w międzyczasie... :ph34r:

AL

Cytat: Cyfron w 26 Grudzień 2011, 20:20
już się nie mogę doczekać zlotu :D
O której jutro z Częstochowy wyruszasz?


AL


Troll81


AL


emik



AL



AL


pawg




AL

Przednio, choć tylko wirtualnie, on-line uczestniczyłem. Za to browarki zarówno na zlocie jak i u mnie nie były wirtualne haha

pawg




AL


Troll81


Aegis Maelstrom

Fajnie było. Ja już w domu i tu  :respect: dla wszystkich z Krzyśkiem, który wciąż w drodze oraz Trollem na czele.

Dobrze byłoby się jeszcze spotkać w przyszłości.  :p_arr:

pawg