Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

PoznanskaPyra

I tak co raz więcej zadań czeka na walidacje  :wth:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

Mam rozumieć, że u ciebie się to liczy 1wu w ok. 6 min?

legis


AL


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

lolek

Zainstalowałem aktualizacje do ubuntu i to był ostatni moment cieszenia się środowiskiem graficznym  >:( Wracam do siódemki to przynajmniej w przeciwieństwie do linuksów jest stabilna  |-?


PoznanskaPyra

Cytat: lolek w 03 Maj 2012, 08:20
Zainstalowałem aktualizacje do ubuntu i to był ostatni moment cieszenia się środowiskiem graficznym  >:( Wracam do siódemki to przynajmniej w przeciwieństwie do linuksów jest stabilna  |-?
????
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

KrzychuP

próbowałem uruchomić Collatza na 4850, ale nie poszedł
jakbym już doszedł do wymiany kompa, to chyba pójdę w NV, bo ATI za skomplikowane dla mnie (tą 4850 mogłem przez dzień potestować)

lolek

Cytat: PoznanskaPyra w 03 Maj 2012, 11:59
Cytat: lolek w 03 Maj 2012, 08:20
Zainstalowałem aktualizacje do ubuntu i to był ostatni moment cieszenia się środowiskiem graficznym  >:( Wracam do siódemki to przynajmniej w przeciwieństwie do linuksów jest stabilna  |-?
????
Wśród aktualizacji było nowo jądro i serwer X. po restarcie kompa wyskoczyło mi że system zostanie uruchomiony w low graphics i rzeczywiście uruchomił się...tyle że w konsoli. Pewnie gdybym poświęcił kilka godzin to bym doszedł co trzeba zrobić...ale system jest od tego by działał, a nie po to by z nim walczyć. Jeśli nie jest wstanie wgrać aktualizacji w taki sposób by później działał, to to nie system tylko badzie  >:(

Cytat: KrzychuP w 03 Maj 2012, 12:10
próbowałem uruchomić Collatza na 4850, ale nie poszedł
jakbym już doszedł do wymiany kompa, to chyba pójdę w NV, bo ATI za skomplikowane dla mnie (tą 4850 mogłem przez dzień potestować)
jeśli w windowsie to wgrywasz sterowniki i odpalasz menedżera - nic więcej nie trzeba robić.
Jeśli linuks ( :bad:) to musisz powalczyć z uprawnieniami, bo domyślnie BOINC nie ma dostępu do grafy. No i CC nie działa pod linuksem  :whistle:

PoznanskaPyra

Cytat: lolek w 03 Maj 2012, 12:43
Cytat: PoznanskaPyra w 03 Maj 2012, 11:59
Cytat: lolek w 03 Maj 2012, 08:20
Zainstalowałem aktualizacje do ubuntu i to był ostatni moment cieszenia się środowiskiem graficznym  >:( Wracam do siódemki to przynajmniej w przeciwieństwie do linuksów jest stabilna  |-?
????
Wśród aktualizacji było nowo jądro i serwer X. po restarcie kompa wyskoczyło mi że system zostanie uruchomiony w low graphics i rzeczywiście uruchomił się...tyle że w konsoli. Pewnie gdybym poświęcił kilka godzin to bym doszedł co trzeba zrobić...ale system jest od tego by działał, a nie po to by z nim walczyć. Jeśli nie jest wstanie wgrać aktualizacji w taki sposób by później działał, to to nie system tylko badzie  >:(

Cytat: KrzychuP w 03 Maj 2012, 12:10
próbowałem uruchomić Collatza na 4850, ale nie poszedł
jakbym już doszedł do wymiany kompa, to chyba pójdę w NV, bo ATI za skomplikowane dla mnie (tą 4850 mogłem przez dzień potestować)
jeśli w windowsie to wgrywasz sterowniki i odpalasz menedżera - nic więcej nie trzeba robić.
Jeśli linuks ( :bad:) to musisz powalczyć z uprawnieniami, bo domyślnie BOINC nie ma dostępu do grafy. No i CC nie działa pod linuksem  :whistle:
Ja go nie aktualizowałem i mam spokój. Działa wszystko jak powinno.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

lolek

Jak dla mnie to żadne rozwiązanie...jeśli mam się bać zainstalować aktualizacje, albo jakiś program bo po restarcie system nie wstanie to podziękuję. O niebo stabilniejsza jest siódemka  :dunno: dziś pięć razy przeinstalowywałem stery do grafy bo miałem problemy z podkręcaniem (okazało się że to wina avasta) i system działa jakby nigdy nic - w linuksie Xy by już się na 90% wywaliły.

KrzychuP

Cytat: lolek w 03 Maj 2012, 12:43
Cytat: KrzychuP w 03 Maj 2012, 12:10
próbowałem uruchomić Collatza na 4850, ale nie poszedł
jakbym już doszedł do wymiany kompa, to chyba pójdę w NV, bo ATI za skomplikowane dla mnie (tą 4850 mogłem przez dzień potestować)
jeśli w windowsie to wgrywasz sterowniki i odpalasz menedżera - nic więcej nie trzeba robić.
no właśnie windows
zainstalowałem managera, puściłem NFS, zaktualizowałem w międzyczasie sterowniki ze strony ati, uruchomiłem ponownie kompa i ... d..a  :wth:
(manager 7.0.25)

PoznanskaPyra

Nic nie aktualizowałem w Ubuntu i działa, a na windowsie nowy manager za **** nie chciał się połączyć.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

gaballus

Cytat: lolek w 03 Maj 2012, 12:43
jeśli w windowsie to wgrywasz sterowniki i odpalasz menedżera - nic więcej nie trzeba robić.
Jeśli linuks ( :bad:) to musisz powalczyć z uprawnieniami, bo domyślnie BOINC nie ma dostępu do grafy. No i CC nie działa pod linuksem  :whistle:

http://boinc.thesonntags.com/collatz/show_host_detail.php?hostid=97399  :P

lolek

Źle się wyraziłem. jest ale trzeba ją ręcznie zainstalować - dla mnie pod linuksem to hardkor   %)

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

Dla mnie linux też jest be. Trzy podejścia już robiłem i za każdym razem coraz to większe problemy.

PoznanskaPyra

U mnie działa i nawet skrypt się szoplerowi udało odpalić.  :respect:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

ja tam po prostu nie trawie ubuntu. Debian nie ma problemów za dużo...

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

emik



PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

nie to nie. bu idę sobie skąd mnie nie chcą....

AL

Cytat: Troll81 w 03 Maj 2012, 21:24
nie to nie. bu idę sobie skąd mnie nie chcą....

Hehe nagły atak Trolla  XD
To jak to jest - wpierw od dwóch dni na IRC narzekacie, że cisza na nim i na forum - a jak kolega rozkręca ruch - to od razu protesty  :-\

Martin Fox

Ja sie zgodze ze system jest od tego by dzialac, ale nie ze winda jest stabilniejsza niz linux
Ale taki system, jaki jego adminisrator...

sknd

bawiłem się dziś w naprawę złomika, tzn chciałem przenieść system z dysku na dysk, bo stary dysk "odpalał" czasem kilkanaście minut. Jak że przy tej całej zabawie zepsułem drugą wtyczkę na taśmie, nie przeniosłem systemu, ale za to zmieniłem zasilacz kompkowi i teraz startuje git, tyle że dysk stuka przy starcie co ponoć dobrze mu nie wróży... no ale jak na dziś hula i to się liczy  :whip:

AL


PoznanskaPyra

Biedny Troll, nie martw się. Chcemy Cię tu.   :-[
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL


Troll81




Troll81


sknd

e, jaka tam praca  XD szkoda że pogoda się rypła, bo chciałem dziś w końcu nad wodę wyskoczyć, a tu słońca niet

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

KrzychuP


PoznanskaPyra

W linii prostej z Poznania do Wrocka jest niedaleko.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL


lolek

U mnie mogło by popadać bo coś suchawo się robi