Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

AL

Cholera a  myślałem, że se do urodzin przynajmniej powygrywam!

Troll81


kva.pl

Jak w dowcipie co robi Polak na urlopie - remont  :D

(Tez zaczalem rozwalke mieszkania  :attack: )

Troll81


Cyfron

Łazienkę i WC remontuję praktycznie sam, ale do przedpokoju (zerwanie i położenie płytek) to chyba jednak już zamówię kogoś (kończy się urlop ;) )

AL


Cyfron

Dziś skończyłem kłaść większość płytek w WC (jeszcze docinki jak się pojawią drzwi do szafki). Teraz pora na płytki w łazience...

AL


necavi

Nie zaglądałem do tego tematu przez jego dziwną nazwę, ale widzę, że całkiem przyjemne dyskusje się tu prowadzi :p_arr:
W wątku remontowym też się czymś pochwalę  %)
Od kilku lat miałem swój kącik komputerowy w piwnicy. Niestety niedawne ulewy zrobiły z niej basen kąpielowy  :fright: Sprzęt nie ucierpiał, ale biurko (własnej roboty) zamokło i po wysuszeniu jego boczne "nogi" z płyt wiórowych nieco "przytyły". Obecnie docinam nowe, okleinowałem już blat - po 10 latach należała mu się zmiana.

AL

U mnie piwnica w nowym domu przy cięciu kosztów poleciała jako pierwsza, a za nią zaraz garaż. No i teraz obu brakuje.

kva.pl

Nie wyobrazam sobie domu bez piwnicy, mnie sie marzy dwupoziomowa w ogole, ale to juz jest niebanalne zagadnienie.

necavi

Im więcej pomieszczeń gospodarczych tym większa ochota na zbieranie gratów lub jak kto woli "rzeczy, które nam się przydadzą, ale nie dziś" a zbieranie gratów to nie kolekcjonerstwo takie jak u kva.pl, tylko zapobiegliwość, która jest oznaką starości. Staram się przed tym bronić wywalając co pewien czas takie "przydatne". I brak piwnic nikogo przed tym zgubnym nałogiem nie uchroni - szwagier z tego powodu ich nie ma, ale jeden z pokoi zaczął pełnić z czasem rolę magazynku rzeczy przydatnych.
Tako rzeczę - choroba to straszna i czai się, by nas dopaść  :deadman:

Troll81



AL

Cytat: kva.pl w 28 Sierpień 2014, 01:33
Nie wyobrazam sobie domu bez piwnicy, mnie sie marzy dwupoziomowa w ogole, ale to juz jest niebanalne zagadnienie.

Marzenie. Aczkolwiek moja piwnica nie pełniłaby roli składziku lecz raczej świątynię rozrywki. Stół do snookera, barek, zestaw z fotelem do grania w ścigałki, minikino, siłka - no a najniższym poziomie basen i sauna. Ot pomarzyć se można.

Co nie zmienia faktu, że też nie muszę walczyć ze wszelakimi formami kolekcjonowania i zbieractwa.

sknd

dziwna sprawa, właśnie zauważyłem, że w mojej sygnaturce, gdzie mam badge z WCG, nie wyświetla się ta z Mapping Cancer Markers. Korzystam z takiego linku do sygnaturki:

http://www.seti-germany.de/wcg/badge_sknd_0.png

używa ktoś też tego? macie taki sam problem z MCM?

pawg

piwnica zapobiega wzrostowi stężenia radonu w części mieszkalnej domu



AL


kva.pl

A ja przyjechalem do ojca na weekend i co zastalem? Remont lazienki  XD

Cyfron

A ja miałem teraz dwa dni przerwy od remontu - musiałem projekt skończyć. Jutro trzeba go wysłać i czekać na zapłatę  ;D

Troll81


AL


Cyfron

a mi dziś kaloryfer wymieniają. Okazuje się że nie mogę mieć zaworu zwrotnego zamontowanego. Oczywiście winą są kombinatorzy i cwaniaki, którzy zdejmowali sobie kaloryfery z podzielnikami i wsadzali drugi, dodatkowo kupiony, bez podzielnika  :facepalm2:

AL

Dziś z furą do mechanika i też mi nie do śmiechu.


necavi


kva.pl

Ja mam urlop od soboty na tydzien i  bede zwiedzal Wilno, Ryge, Tallin i Helsinki, ot taka wycieczka z partyzanta  :ph34r:

Cyfron

no to zacnie :)
Ja wreszcie w domu i nadrabiam komputerowe zaległości :)

AL


Troll81


sknd


AL


cp

Cytat: AL w 06 Wrzesień 2014, 01:06
E tam - piwko pić!

Wolę cydr (bojkotowałem Putina pijąc cydr, zanim to się stało modne :whistle: ) - szczególnie po powrocie z gór.

AL

Cytat: cp w 06 Wrzesień 2014, 19:52
Cytat: AL w 06 Wrzesień 2014, 01:06
E tam - piwko pić!

Wolę cydr (bojkotowałem Putina pijąc cydr, zanim to się stało modne :whistle: ) - szczególnie po powrocie z gór.

Ja paradoksalnie też niedawno dopiero (ale też przed akcją z Putkiem) zakosztowałem siakiegoś cydru z tesco i nie powiem, przyjemnie wchodziło.

Troll81

za mało chmielu jest w cydrze.... to juz wolę ukraiński kwas chlebowy pić :D

cp

Cytat: Troll81 w 07 Wrzesień 2014, 20:45
za mało chmielu jest w cydrze.... to juz wolę ukraiński kwas chlebowy pić :D

a za dużo chmielu w piwie... XD

AL



AL


Troll81