Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

AL

Przypomnijcie mi Ciechan Miodowy kto firmuje - bo pod ręką nie mam?


tito

W moim przypadku nowy tydzień= młody w szkole.  ;D

AL


tito

Dlatego również strasznie się cieszyłem na koniec wakacji. Niestety w tej chwili muszę Młodego obudzić....a jest to koszmar.

Troll81


tito

Narazie druga klasa - jeszcze z 10, 11 lat
A na studiach to niech se wstaje kiedy chce.

kva.pl

Wrocilem z trasy Wilno-Tallin-Helsinki-Ryga. Super bylo!  :D

AL


sknd


AL


kva.pl

Warszawa-Wilno - http://www.simpleexpress.eu/pl - i bylo super, kazdy mial przed soba ekranik na ktorym mozna bylo wybrac sobie film (obejrzalem kawalek hobbita)/wlaczyc gps i zobaczyc gdzie sie jest/pograc w jakies gry.
Potem z Wilna do Tallina tym samym i juz standard byl sporo nizszy.
Z Tallina do Helsinek i z powrotem promem, nigdy wczesniej nie plynalem takim morskim wiec mialem fun :)
Z Tallina do Rygi znow simple expressem i byla lipa bo jechali nim tez Polacy zachowujacy sie tak ze az bylo mi wstyd.
A z Rygi do Polski wczoraj w nocy samolotem. Z przygodami troche, lotnisko w Rydze polecam unikac.
Chyba wrzuce do wizytowki troche zdjec i relacji jak ktos jest zainteresowany :)

AL

Heh i nikt nie trafił ;) Wrzucaj - ciekaw jestem i z chęcią pooglądam!

cp

Cytat: kva.pl w 15 Wrzesień 2014, 21:23
Wrocilem z trasy Wilno-Tallin-Helsinki-Ryga. Super bylo!  :D

A ja 'tylko' z Rzeszy. I też chętnie obejrzę zdjęcia :)

AL


Troll81


AL


kva.pl

Nikt nie mowil ze lekko bedzie  :whip:

Wrzucilem do wizytowki zdjecia z dnia pierwszego, jutro wrzuce ze dwa nastepne. I chetnie kupie maszyne do wydluzania doby, dobrze zaplace!

Troll81


Troll81

MISZCZE  :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :attack: :attack: :attack: :attack: :whip: :whip: :whip: :whip:

AL


Troll81

w tatrach spadł śnieg.....  :cold: a ja tam za tydzień jadę :(

kva.pl

To nie jedz :P

A serio ja jade na weekend za 2 tygodnie :)

AL


kva.pl


pawg

czas pomyśleć o opale, dobrze że podobno ma znów się ocieplić  ;)



AL

Zamiast jednego była dycha, ale za to przez dzień paskudna pogoda i max dwanaście.

Troll81


kva.pl

Skladam potwory i taka mam przy tym zagwozdke, ze jednak zlapalem za piwenko...

Troll81


AL


iraz75

#5031
Od piwa to się głowa kiwa, a od wódki ma się rozum krótki  XD
BTW: Nie ma brzydkich kobiet ale czasem wina brak- Ireneusz Dudek  :respect:

Widzę że ta gra to wygląda jak napis w karcie drinków jednego z pubów w moim mieście który brzmi: "Uwaga, jutro będzie taniej", albo dla chcącego rzucić palenie- przy łóżku postawić kartkę z napisem: "Od jutra nie palę".

tito

Tak - lecz jest to już edycja 3cia
Póki co wygrywam.

kva.pl

Cytat: tito w 25 Wrzesień 2014, 11:01
Póki co wygrywam.

:whip:

Mialem dzis zabawna sytuacje w autobusie, lekko zaspalem do pracy i jakis taki nieogarniety dzis jestem, a w zabce promocja na monstera (ktorego bardzo lubie i ktory ma pollitrowa puszke jak piwo) no to sobie kupilem.

Wsiadlem do miejskiego autobusu, otwieram, smacznie popijam, a tu nagle wyrasta nade mna policjant ze slowami "tak od rana? bedzie mandacik"  XD

Jakiez bylo jego rozczarowanie gdy zobaczyl, ze to nie piwo  XD

tito

Chcą mandaty walić za piwo, bo zazdroszczą  ;D
Sami by się chętnie napili.

kva.pl

Tez bym sie sam chetnie napil, ale niestety, najpierw biuro, potem lekcje z pietnastoletnim uczniem, jakos nie wypada  %)

tito


Troll81


tito


AL