Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

kva.pl


Troll81

Jutro do pracy po urlopie..... juz mi się nie chce.....

kva.pl

Tez mi sie nie chce okrutnie. Ale w czwartek jade do Zakopanego, troche odpoczne :)

iraz75

Możliwe, albo zbieżność nazwisk. kiedyś pracowałem z gościem który ma tak samo na nazwisko :p_arr:

AL

Jako ciekawostkę dodam, że w Zabrzu mieszka też gość który imię i nazwisko ma dokładnie takie jak ja - mało tego różnica wieku to chyba niecałe dwa lata, tylko gościu troszku włosów ma więcej ode mnie.

iraz75

#5085
Mam na nazwisko jak mam, podobno są jeszcze trzy rodziny z takim samym. Jedni jacyś bracia są ulubieńcami dzielnicowego z centrum, dowiedziałem się przy okazji kiedy Pan Władza nieomal przyłapał mnie na piwie pod chmurką. Co chwilę pytał: Nie ma Pan rodziny na Londzina?", Ja że nie a on: "Czy jest Pan karany", ja mu że z tego co wiem to nie, on: "Jak to Pan nie wie?!", sprawdził w tym swoim palmtopie mój pesel i zawiedziony że jestem czysty i za chwilę o tę rodzinę z Londzina, ja znowu że nie, mam ojca na Guido, on nazwisko, imię gdzie pracował... :P Durny służbista  :attack:

Troll81


iraz75

Ja rozumiem, ale pytania jakie zadawał były śmieszne. jeszcze trochę a zapytałby się o mój numer buta, co go obchodzi gdzie mój ojciec pracuje. Mnie legitymował a nie ojca. Nic nie mam do policjantów ale uważam że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.


kva.pl

Morele nawet nie klepnely mojego zgloszenia, wciaz status "nowe" a zlozone w piatek  :wth:

iraz75

No jasne i kręcicie żebym nie był ostatni. Na marginesie to szkoda mojej ulubionej dziewczyny Anii  :(

kva.pl

No na raka trzustki nie ma w zasadzie zadnego lekarstwa. IMO dobry powod zeby liczyc projekty bialkowe.

AL


sknd

Cytat: kva.pl w 07 Październik 2014, 00:07
No na raka trzustki nie ma w zasadzie zadnego lekarstwa. IMO dobry powod zeby liczyc projekty bialkowe.

:p_arr:

Mój kolega żyje już 11 lat po wycięciu raka trzustki, choć dawano mu 3 tygodnie... rekord światowy wynosi 12 lat  :fright:

iraz75

Niech żyje jak najdłużej   :p_arr: Mam dobrego znajomego ma 57 lat, trzy lata temu przeszedł usunięcie płuca też z powodu raka, żyje i jak na razie wszystko w porządku. Jakiś niecały rok temu jego żona która jest ciut starsza miała operację piersi też nowotwór, wszystko gra u nich. Moja sąsiadka zaś pod okiem na twarzy, okropnie to wygląda i nic już podobno tam nie można zdziałać, trzeci rok tak żyje, chemii już jej nawet nie podają bo podobno nie ma sensu.

Troll81

pozostaje tylko współczuć, i liczyć białkowce  :attack: :attack: :attack:

iraz75

i chujowo się stało że z zabaw weszliśmy na inny temat..

Cyfron

dlatego gratulujemy panom od niebieskich LEDów otrzymania Nobla :)

kva.pl


iraz75

a ja jestem pijany i wiem że w torfie jest nadzieja, NWO na to nie nie pozwoli...

AL


kva.pl


iraz75

a ja się teraz obudziłem... ale czajnik mnie napieprza  :wacko:


Troll81


AL

Niedługo trza by się było do krwoidawstwa wybrać - bo spamują mnie smsami  - więc póki co odbywam kurację czerwonym winkiem.

kva.pl

Ja sie wybieram w przyszlym tygodniu. Z moich obliczen pi razy oko wychodzi ze juz bede mogl oddac.

Troll81


AL

Ja chwilowo mam inny przelicznik - pół roku od wyjścia ze szpitala.

iraz75

Cytat: AL w 10 Październik 2014, 00:35
Ja chwilowo mam inny przelicznik - pół roku od wyjścia ze szpitala.

A co się stało? Mnie gość pierdyknął na drodze, wczoraj na wózku mało nie wpadłem pod koła na przejściu bo wymijał tych co się zatrzymali...

kva.pl

Trasa nad Czarny Staw i dookoła Morskiego Oka zaliczona. Rany boskie jak mi nogi w dupe włazly!

Nota bene zaskakująco dużo ludzi wciąż tam dziś była i korzystała z podwozek końmi. Nie kumam tego.

iraz75

No to ci zazdroszczę, wszystkie góry w Polsce widziałem, nawet Alpy w Niemczech ale jakoś do Tatr nie miałem po drodze  :p_arr:

Troll81

W tatry na dwa tygodnie polecam :D a w słowackie to i na 3 tygodnie :D

iraz75

Gerlach zobaczyć to jest coś. Ale koszta w Zakopanym mnie przerażają. Ale z racji mojego znaku zodiaku wszedłem na Baranią Górę  ;)

Troll81

A jakie koszta? nocleg 35 zeta to dużo? Żarcie możesz zabrać ze sobą. Na Słowacji nocowaliśmy w cenie 7 euro podajże....

Ceny jak w tanim hostelu.

iraz75


pawg




iraz75

Pewnie, tylko jak się wdrapaliśmy na szczyt to jakiś inteligent na cokole czerwoną farbą napisał "Skin Oi".  ;D

iraz75

Cytat: pawg w 11 Październik 2014, 14:32
Baranią to zdobywałem ze wszystkich stron  :P

a żeby było śmieszniej nie miałem żadnej baranicy w łożu  ;)

kva.pl

No to pozdrowienia chłopaki z Kasprowego, właśnie wlazlem :)