Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

iraz75

Cytat: kva.pl w 11 Październik 2014, 15:42
No to pozdrowienia chłopaki z Kasprowego, właśnie wlazlem :)
Wejdź na Gerlach i potem naucz mnie Javy  :P

AL

Ktoś mi swego czasu drogę zajechał i to spowodowało, że już od ponad roku z krótką przerwą na e'l qutro siedzę, ale już niedługo do roboty wracam.

Troll81


AL

Cóż bywa. Obecnie kosztem 12mln zł feralne skrzyżowanie jest przebudowywane, choć moim zdaniem już od lat powinno zostać zlikwidowane. Niestety interes kilkuset osób bierze górę nad interesem kilku milionów.


Troll81


AL


Troll81


kva.pl

Cytat: iraz75 w 11 Październik 2014, 15:47
Wejdź na Gerlach i potem naucz mnie Javy  :P

Na Gerlach to za rok, za malo czasu i sil bylo na to  :(

A java to zlo, trzymam sie z daleka i innym tez polecam  XD

AL


tito

 :arrr:
Pozdrowienia dla szczurów lądowych. Teraz Norwegia i okolice.

AL


Troll81

Bo Słowackie są równie piękne jak nasze a jest ich więcej :D

AL


Troll81

nie wiem czy mniej. Na pewno mniej śmieci tam jest (wysokie mandaty). Choć po tegorocznych wichurach sporo tam drzew powalonych leży i wiele szlaków przez to stało się "ciężkie do przejścia". W zachodnich tatrach miejscami błoto po kolana. Na pewno polecam słowackie jedzonko :D

tito

@Al jeśli fightmalaria zacznie próbki wysyłać...brakuje mi do check pointa to się dopiszę do wyprzedzania - a brakuje nam ledwo 1,7kk

AL

No jak się próbki pojawią to też myślę, że tam akurat szybko pójdzie.

sknd

coś dziś umarte forum... to se powygrywam  :attack:

Troll81


kva.pl


AL


kva.pl

Warto doplacic dla HT? Nie wiem jak bardzo bialkowce na nim zyskuja, folding potrafil stracic...

Troll81

w niektórych projektach da kopa. W innych raczej nie powinien mieć znaczenia. Zresztą zawsze możesz HT wyłączyć na jakiś czas.

kva.pl

No tak, ale doplacac do i7 jesli ma nie robic roznicy wzgledem i5 mi sie nie widzi ;) No nic, jak mi morelki odesla plyte z gwarancji to sprawdze na i3 jak sprawa wyglada z wlaczonym i wylaczonym HT w projektach ktore mnie kreca.

AL

Ciekaw jestem jak wcg chce weryfikować zdobywanie tych nowych odznak. Przecież można założyć i policzyć przez chwilę na setce nowych kont...

kva.pl

Ufaja ze wsrod ludzi ktorzy pomagaja ulepszac swiat z zalozenia nie ma oszustow?  ;)

Troll81


sknd

al to co, w WCG mają byc jakieś odznaki dla zespolow czy co?  ???

Troll81


kva.pl

Maja byc odznaki za zrekrutowane osoby. Ale troche sie wycwanili, jak taka osoba przestanie liczyc to odznaka znika.

AL

Cytat: sknd w 19 Październik 2014, 10:00
al to co, w WCG mają byc jakieś odznaki dla zespolow czy co?  ???

Drużynowe nie, ale od ilości zwerbowanych użytkowników - link

kva.pl - powiadasz, że jak przestaną liczyć to znikają? - No to by było jakieś rozwiązanie.

kva.pl

Tak jest w FAQ napisane, żeby się zwerbowany liczydlowy liczył musi liczyć ;)

AL



kva.pl

A w Wawie ładnie. Trochę chmur, trochę słońca, całkiem ciepło :)

AL

Z rana było nieciekawie, ale potem całkiem znośnie się zrobiło.

Troll81


kva.pl

W oczekiwaniu na reklamacje mojej plytki na Z87 kupilem MSI H81M-P33. Nowa, prosto ze sklepu, 155 zl, pod intela, nowa... 155 zl...  :o

Podpialem wszystko lacznie z dyskiem i systemem z poprzedniej, wszystko dziala od strzala, WGC juz sie liczy :)

Troll81


kva.pl

Hm...

Phenom X6@3,4Ghz liczy jedno WU mniej wiecej 3,5h. I3@3,4Ghz z wylaczonym HT liczy kolo 2,3h  :whip:

Jest sens zmieniac phenoma na 8320?