Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

AL


Troll81


AL

Chłodnawo cosik się zrobiło - jutro chyba odszukam podnośnik i przeprowadzę operację zimówki.

Troll81

ja operację "zimówki" mam już ustawioną na poniedziałek :D

AL

No i zimno było - to mi się wczoraj odechciało. Za to na dziś mam umówione 3 autka.

kva.pl

Stanowczo za dlugo wygrywasz!

W ogole powiem Wam, ze zestaw msi h81m-p33 za 150 zl + pentium g3258 za 250 zl to genialny zestaw do boinc. Pradu bierze toto tyle co nic, kreci sie na boksie na 4,2Ghz bez zadnego wysilku, ludzie na tej plycie potrafia zrobic znacznie wiecej. No i ma wydajnosc polowy I5 z K. Za polowe ceny samego procesora, plyty nie liczac. Az sie zastanawiam czy nie zrobic kolejnego takiego zestawu tylko do BOINC. Jakies 2gb ramu w szufladzie lezy, zasilacz tez sie znajdzie, tylko dysk bym musial kupic.

Troll81

A po co ci dysk? zassaj sobie bootowalne ubuntu BOINC :D i leć z ramu :D

kva.pl

No to wtedy musial bym dokupic pamieci ;) Juz taniej jakis dysk 40gb sata.

BTW da sie puscic GPUGRID na ubuntu server bez gui? Pewnie sie da wiec moze zadam od razu drugie pytanie - duzo z tym zabawy?

AL


RAD-Poland

Niestety RAD-Poland tu nie pomoże, GPUGRID używa kart z cuda czyli Nvidia a takowej nie posiadam, natomiast kiedyś próbowałem AMD/ATI bez gui ale się nie udało ze względu na problemy ze sterownikiem.

Dawno mnie tu nie było.
Tymczasem wyszedłem na prowadzenie - wygrywam ;)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81


AL


Troll81

wpychasz się na moje miejsce to pejczykiem zganiam :D  :whip: :whip: :whip: :whip:

AL


Troll81


AL


tito


kva.pl

To zachowuj czujność a nie na forum buszujesz :P

tito


Troll81


sknd


Troll81


tito


RAD-Poland

Trza się skupić i wygrać to.  :attack:  :ph34r:
"Gruba" aktualizacja wiki/forum może się okazać pretekstem do zakończenia 3 edycji obecnej gry i początkiem nowej ;)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

tito


RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

kva.pl



Troll81

dobrze że wgrałeś :D bo ja wygrywam  :whip: :whip: :whip:

kva.pl


AL


kva.pl


AL


sknd


Troll81


cp

Kofola. Extra bylinkova :D

A w ogóle, to  :ahoy: wszystkim. Wróciłem z miesięcznego urlopu w Himalajach, gdzie m.in. zdobyłem (swój pierwszy?) sześciotysięcznik (Imja Tse / Island Peak). To teraz czas żebym sobie tu powygrywał XD

Na dowód wejścia wrzuciłem do galerii kilka zdjęć, np to: [smg id=10373]

Troll81


Troll81

dlaczego wśród tych flag nie widzę flagi BOINC@Poland?????????

kva.pl

No właśnie! Musisz wejść tam ponownie i naprawić swój błąd!

Troll81

Poza tym nie ma świadków że tam był. To mogła być dowolna górka w okolicy..... niniejszym żądam wejścia tam ze mną i z flagą B@P :D