Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

Troll81



Troll81


kva.pl


Troll81



kva.pl

Zwiedzac. Do zadnej walki to ja sie nie nadaje aktualnie, no moze takiej z szesciopakiem piwa.

W ogole wiecie ile sie czeka na tomografie nerek w Warszawie na NFZ? Powiem Wam chociaz pewnie nie bedziecie zaskoczeni bo tu ludzie rozsadni przewazaja. Grudzien. Grudzien 2015  :D

Troll81

chcesz mieć tomografię na Cito? W Polsce? Przecież tu połowa ludzi nie płaci ani złotówki do NFZ.......

kva.pl

A ci co placa sa tak naprawde okradani  :whistle:


kva.pl

Cytat: Troll81 w 07 Listopad 2014, 22:43
chcesz mieć tomografię na Cito? W Polsce? Przecież tu połowa ludzi nie płaci ani złotówki do NFZ.......

Czekaj czekaj, a Ty zalapales ze termin mam za 13 miesiecy? Nie w najblizszym grudniu?  ;)

Co jest o tyle zabawne, ze za 13 miesiecy bez sensownego leczenia to bym sie juz nie mial po co badac i osobiscie uwazam ze tak, w mojej sytuacji powinienem miec tomografie od reki. No ale sie nie da.

Troll81

załapałem :D

I tak jest to chora sytuacja. Ale takie mamy finansowanie. Jak chcesz mieć tomo od reki to musisz być ofiara wypadku.

Polecam blog morfeusza (lekarz anestezjolog)
http://morfeusz.blox.pl/2012/07/CT.html

dominicys

Niestety taką mamy służbę zdrowia.
Przez to zamiast zaoszczędzić jeszcze więcej wydadzą na leczenie, przez dalszy etap choroby.
:sick:
To służba zdrowia jest chora!

Troll81

raczej biurokraci w słuzbie zdrowia :D personel "biały" jest całkiem ok. Choć niektórym na skutek wieloletniej pracy zanika empatia.


Troll81


sknd



sknd


kva.pl


dominicys


sknd


tito




kva.pl

Tomografia w luxmedzie na sobote. No to czas na  :parrrty:

tito

Jak rozumiem prywatnie? Ile kosztuje tomograf? Bo rezonans w Kołobrzegu to 350zł za jeden odcinek (np kręgosłup całościowo to 3).

kva.pl

150 wizyta w czwartek do nefrologa, sama tomografia nerek 270 + kontrast od 120 do 240, jaki kontrast to lekarz w czwartek zdecyduje wlasnie. A potem pewnie kolejna wizyta u nefrologa. Jeszcze niedawno cieszylem sie z nadwyzki kasy i myslalem czy kupic I7   :dunno:


sknd


AL



AL


dominicys

 :ahoy: Ja  :attack: z wami o napisanie ostatniego posta.  :)  :whip:
:ahoy: to może dla odmiany  :parrrty: ??  :p_arr:

AL


sknd

Cytat: AL w 09 Listopad 2014, 23:16
Polski?
Tak, polski, Patyka Vegi, co może nie brzmi zachecająco, al film się nieźl ogląda, pojawiają się w nim różne znane postaci ze świata polityki - Blida, Macierewicz, Lepper...

Troll81


AL

Cytat: sknd w 10 Listopad 2014, 09:17
Cytat: AL w 09 Listopad 2014, 23:16
Polski?
Tak, polski, Patyka Vegi, co może nie brzmi zachęcająco, al film się nieźle ogląda, pojawiają się w nim różne znane postaci ze świata polityki - Blida, Macierewicz, Lepper...

Akurat jego filmy w miarę mi pasują.


kva.pl

#5319
Melduje, ze po raz pierwszy od 3 tygodni nie krwawie z nerek!  :p_arr: Dowolnym sluchajacym bogom niech beda dzieki!  :parrrty: